USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

У Луцьку біля меморіалу облаштують обмежувачі паркування

10 Вересня 2021 11:34
У Луцьку біля меморіального комплексу «Вічна слава» облаштують обмежувачі паркування.

Про це повідомляє на сторінці департаменту муніципальної варти Луцькради у Фейсбуці.

«Центральний монумент меморіалу «Вічна Слава» – не місце для паркування. Вже скоро спільно з департаментом житлово-комунального господарства ми змінимо цю ситуацію», – йдеться у повідомленні.

Як анонсують, незабаром біля меморіалу встановлять обмежувачі паркування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2021 11:51
А де "правоохоронці" будуть свої машини ставити?
фелікс Показати IP 10 Вересня 2021 12:13
чисті руки холодний розсудок та гаряче серце цього не допустить
Читач Показати IP 10 Вересня 2021 12:23
Б..ло тільки палку розуміє.
Лучанка Показати IP 10 Вересня 2021 12:27
Це вже переходить всі межі...таке враження,що власники автомобілів вважають себе господарями міста.Їм не важливо чи це прибудинкова територія чи кладовище...це вже наглість і неповага.Маєте машини,значить ставте на парковках,а не при вході до під'їзду чи на святих місцях.
Всезнайко Показати IP 10 Вересня 2021 12:43
Корчів накупували, немає де ставити.
Петро до Всезнайко Показати IP 10 Вересня 2021 12:59
Там не тільки корчі.Там є автівки з салону...
Луцьк Показати IP 10 Вересня 2021 13:26
Там машини СБУшників стоять
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2021 13:34
А як на рахунок того щоб облаштувати декілька місць для паркування?
псих Показати IP 10 Вересня 2021 14:16
скоротити штат управління або заборонити приїздити на власному авто до речі вулиця бурчака біля перехрестя з ярощука також заставлені авто комітетчиків
До Луцьк Показати IP 10 Вересня 2021 14:26
Так - так ! То сини обіженних отцов !
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2021 15:24
Цікаво, а де ж працюють власники цих авто?
я Показати IP 10 Вересня 2021 15:26
а штрафовать каждый день-страшно?
Павлик Морозов Показати IP 10 Вересня 2021 18:28
За Радянських часів меморіальний комплекс «Вічна слава» був для більшості населення нашого міста святинею, де відбувались майже кожного місяця торжества та покладання квітів до могил полеглих воїнів. Старше покоління ніколи не згадає, щоб біля меморіального комплексу «Вічна слава», біля приміщення КДБ, зараз СБУ на тротуарі хтось на цілий день залишив би власний автомобіль. А тепер на меморіальному комплексі «Вічна слава» можна картоплю з шашликами смажити та спокійно вживати алкоголь. Поци - співробітники СБУ приїхати не своїм власним, а іншим наприклад громадським транспортом не можуть, при тому, що наше місто Луцьк маленький, де можна за пів години и годину прибути на роботу із 40-го кварталу на Львівську-Володимирську або з ДПЗ на вулицю Конякіна. Ні, поцам-працівникам СБУ, треба всьому Луцьку та один перед одним показати, які у їхньому володінні круті транспортні засоби.
Минуле Показати IP 13 Вересня 2021 15:42
За радянських часів кладовище перетворили на меморіал - трактором зрівняли все і нікого не питали. Незадоволених, чиї родичі тут поховані, пресанули. Це так створювався меморіал за "славетних" ралянських часів. А приватних машин у місті було дві в голів райкомів та обкомів. Треба місто пристосовувати до нових реалій, а не самокатами людей на тротуарах збивати можна, а авто акуратненько поставити ні.