USD 40.85 41.15
  • USD 40.85 41.15
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.30 10.55

Водійка, яка на Audi спричинила подвійну ДТП у Луцьку, була п'яною

22 Грудня 2020 13:47
Водійка, яка на проспекті Відродження в Луцьку спричинила подвійну ДТП, була нетверезою.

Це підтвердили результати лабораторних аналізів, повідомляє пресслужба поліції Волині.

Як зазначають, у крові жінки, яка керувала Audi Q5, виявили 0,8 проміле алкоголю.

Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода трапилась 19 грудня, близько 23 години, на проспекті Відродження, у Луцьку: тоді зіткнулись Audi Q5, Chevrolet Aveo, Renault Megane. У результаті аварії постражадали 5-річна дитина та жінка.
Близько 1 години ночі, 20 грудня, у водійки Audi Q5 відібрали необхідні зразки в наркодиспансері, результат надійшов уже ввечері, 21 грудня: у її крові було в 4 рази більше алкоголю від допустимої норми 0,2 проміле. Інші двоє водіїв виявились тверезими.

Поліція продовжує неупереджено встановлювати всі обставини аварії, відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Проводяться судові й автотехнічні експертизи, після чого прийматиметься кінцеве процесуальне рішення й матеріали спрямовуватимуться до суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Грудня 2020 14:23
Це точно кара небесна за все як вона ставиться до людей, як до бидла, і як вона ненавидить людей. Вона була, є і буде це такий характер вже - натуральна ХАНЖА, МІЩАНКА та ХАМКА. Хоча сидіти вона не буде це точно, але Господь все бачить та покарав її як міг за її ж гріхи.
Лучани до Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Грудня 2020 19:26
Кара небесна???? Ні одної подряпини, брови на місті!Це якби вона була в такому стані як та постраждала дитина, то була б кара, а так... побите корито, на яке ще заробить
СНІД-ВІЛьчинський Показати IP 22 Грудня 2020 14:39
Так 0,8 проміле на холоді це не багато, десь 0,5 коньяку. Можна проїхатись бо на таксі було дорого, а тачка взагалі бєшених грошей коштує))
Моргенштерн до СНІД-ВІЛьчинський Показати IP 22 Грудня 2020 15:34
0.5 чого літра? ого моцна баба, карабєльная сосна, так би мовити
Вільчіська як відро Показати IP 22 Грудня 2020 14:42
Дуріть людей, які на вас працюють і будете їздити на Ауді Q5!
Нейтрал Показати IP 22 Грудня 2020 16:36
Саме жахливе те що після цього вони (ця сімейка)ще більше розізляться на людей і ще більше обдурять на гроші.я б на місці поліції взяв би їх на контроль.їхні бізнеси і їхню діяльність.так би мовити дожав до останнього.
!!!! до Нейтрал Показати IP 22 Грудня 2020 17:40
ага .!на хвіст солі ій насипеш! такі людці не тонуть навіть у вигрібній ямі!
До !!!! Показати IP 22 Грудня 2020 18:57
Шоб не бути голослівним - вкинь їх туди і переконаємось !
лучанка Показати IP 22 Грудня 2020 19:18
Так нe працюйтe на них, як можна так сeбe принижувати?!
Анонім Показати IP 22 Грудня 2020 19:31
Напевно свій власний сам опальний алкоголь пили що її Дмитрик з Шнапсіком бадяжать і в своїх магазинах і пів області реалізують
Анонім Показати IP 22 Грудня 2020 19:32
То це зрозуміло x5 і т д за що купують ))))
Юля Показати IP 22 Грудня 2020 20:18
Це не її кара.Бо маленька дівчинка лежить в реанімації і така травма буде про себе нагадувати їй все подальше життя.А такого плану "бізнесменша" все вирішить за гроші. Поміняє прізвище і водійське посвідчення та автомобіль і далі буде їздити. P.S.Найбільше шкода батьків дівчинки.
Юля Показати IP 22 Грудня 2020 20:22
А проблема у винуватиці тільки одна - ВОНА ПРОСТО НІГТЯ ЗЛАМА В ДТП.