USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

На Волині можуть призупинити опалювальний сезон

16 Жовтня 2015 11:09
Синоптики прогнозують потепління, у зв’язку з цим, голова облдержадміністрації уповноважив керівників населених пунктів Волині на власний розсуд призупиняти опалення, аби не «гріти повітря».

Про це йшлося під час розширеного засідання Антикризового енергетичного штабу за участю голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів у режимі відеоселектору сьогодні, 16-ого жовтня.

Зі слів голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, аби міські голови могли призупиняти опалювальний сезон, – він видав відповідне розпорядження.

«Ми очікуємо потепління, тому потрібно звернути увагу на те, аби ми не гріли повітря. Для цього голова ОДА дав розпорядження, що міські голови мають право самостійно вирішувати, коли і в якому режимі працюватимуть теплопункти та коли їх можна відключати», - інформував губернатор.

З цього приводу заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська розповіла, що таку практику застосовували торік й готові до зупинки опалення в місті й цього року.

«Ми мали гарний досвід торік: було рішення виконкому й теплопостачання призупинили. Це робили в листопаді, коли три доби була температура більше +8 градусів. Так, у нас на тиждень був призупинений опалювальний сезон. Будемо так діяти і цього року, якщо виникне потреба», - запевнила посадовець.

Зауважимо, що опалювальний сезон розпочався на Волині із 9-ого жовтня у містах Нововолинськ та Ковель, із 12-ого у інших населених пунктах, зокрема й в обласному центрі.

Нагадаємо, нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, якими будуть нові тарифи на опалення в Луцьку та інших містах Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Коля Показати IP 16 Жовтня 2015 11:16
В школах Волинської області діти на уроках сидять в "кожухах", а в державних установах чомусь теплота. Що ж таке? Школи садочки, лікарні повинні опалюватись , бо сиро будуть дощі і холодно. А ви б краще в квітні не палили коди дійсно вже теплота на вулиці і в усіх форточки відкриті. А зазар повинне буде опалення, як для осені . На ніч включати вдень відключати .
Bichunya Показати IP 16 Жовтня 2015 11:19
Де воно обiцяне тепло? 33 квартал
Ірина Показати IP 16 Жовтня 2015 11:28
А опалення і не було. Пр.Відродження 14а включили на один вечір, а далі аварія.
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2015 11:48
Ну що?Давайте ще один майдан? Так щоб навєрняка уже ту Україну вгробити...
Анонім до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2015 23:51
Ну, хотя бы не мешайте навести порядок в стране, если у самих кишка тонка.
лучанка Показати IP 16 Жовтня 2015 11:48
А можна Гунчика в наші квартири?! тиждень - не більше 11 градусів!!!!! Та вже пора його по судах затягати за тае відношення до елення!
лучанка Показати IP 16 Жовтня 2015 11:56
Цікаво чи вони в себе відключать опалення вдома, яке зараз може бути відключення, Потепління, 12 градусів це що літо, будинки холодні в квартирах холодно і сиро, Тільки на одні таблетки працюєш. Гунчику н*хрен робити разом з міською радою, тільки дають розпорядження.
Лучанин Показати IP 16 Жовтня 2015 12:07
100% правильне рішення. Тільки відключити вже ( сьогодні +12) а не обговорювати тиждень а як похолодає тоді відключають.
Марина Іванівна, пен Показати IP 16 Жовтня 2015 12:08
Тож добре, це просто чччудесссно! (до слова, у мене в кімнаті +8!) Ще треба тролейбуси зупинити, будемо на підводах їздити у школу та садок. (І конярство розведемо, і с.г господарство піднімемо....). А чого ж?! Тролейбуси он скільки електрики жруть! А що, бабульки не повмирають, наші бабульки ще ті... здоровий дух! Покрехтять, дожмуть і переживуть гунчика і ко! Люди будуть грітися тим, що бігатимуть кроси, а сердечні приступи нехай беруть чиновників!
Лучанин до Марина Іванівна, пен Показати IP 16 Жовтня 2015 12:33
Провітрюйте свою кімнату - зігрієтесь!
Марина Іванівна до Лучанин Показати IP 16 Жовтня 2015 22:35
мій коментар саркастичний.
33 квартал Показати IP 16 Жовтня 2015 12:45
На 33 ще й не починали а вже відключають!? Карабас-Барбас мабуть давно вже включили!
лучанка Показати IP 16 Жовтня 2015 12:58
Опалювальний сезон на 40 кварталі і не починався
Іра Показати IP 16 Жовтня 2015 13:10
Пані Лариса .Чи Ви і Ваша сім'я так мерзнете ,як ми на 33 кв зараз?Ви ж балотуєтесь до обласної ради від Батьківщини .Будь -ласка,подумайте про людей .
Марія Показати IP 16 Жовтня 2015 13:12
також до пані Соколовськоі На Волиньгазі найвищі заробітні плати і премії Йе так до слова Подумайте дійсно про людей а не тільки про себе
лучанин Показати IP 16 Жовтня 2015 13:41
хватить дурити народ!!! ніякого тепла в будинках не було!!! І нема!!! піар та й годі перед виборами!!!
Луцькводоканал Показати IP 16 Жовтня 2015 13:45
Голосуйте за Романюка та Солідарність! То невдовзі будете воду в пляшках з навколишніх сіл возити, щоб туалет було чим змити.
Я до Луцькводоканал Показати IP 16 Жовтня 2015 16:53
А в селах криниці повсихали,люди воду з міста возять.Це вже буде справжній геноцид.
Катя Показати IP 16 Жовтня 2015 13:59
Я вже воду купую дитині .Недовіряю Ларисі Соколовській.Звертались колись до неї ,просили.Не допомогла,зверхня дуже.
Мирон Показати IP 16 Жовтня 2015 14:01
Правильно!Пенсію і на пенсію вже вона і собі і дітям заробила!Нехай трошкі про заслужений відпочинок думає!
Анонім до Мирон Показати IP 17 Жовтня 2015 17:51
Ще мало, знов у депутати, вже в облраду, наглість вищого гатунку!!!!!!!
жителька Показати IP 16 Жовтня 2015 14:23
шановніі лучани, ну не будьте таким однозначними. не приплітатйте вибори до посякденного життя в місті. аварій тепломереж ніхто ж так просто не планував. зараз на вулиці потеплішало, хай там як холоду в квартирах не має. не варто Романюка звинувачувати у всіх проблемах міста.
романючці до жителька Показати IP 16 Жовтня 2015 15:05
Холоду в квартирах немає??? То прийдіть до нас зі своєї опалювальної квартири і не забудьте взяти своїх дітей, і переночуйте хоч одну ніч в квартирі "де немає холоду"
Мороз до романючці Показати IP 16 Жовтня 2015 16:07
чогр з квартири?з елітного будинку .Іх Ваші питання не цікавлять ,вони вирішують свої,передвиборчі
Василь Показати IP 16 Жовтня 2015 15:20
місто вже тривалий час в руках Соколовськоі,тепер в область зібралася Хоче жінка првцювати на себе далі
777 Показати IP 16 Жовтня 2015 17:37
Соколовская понятия не имеет в том деле, что ей поручено, компенсируя это абсурдными заявлениями. Явная кадровая ошибка Романюка.
Анонім до 777 Показати IP 19 Жовтня 2015 14:01
Романюк ошибка міста