USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

НБУ запустить «друкарський верстат»

25 Грудня 2016 08:00
Національний банк прогнозує зростання грошової маси і бази 13,2% і 8,4% відповідно в 2017 році.

Про це йдеться в затверджених Основних засадах грошово-кредитної політики НБУ на 2017 рік.

Основи політики регулятора затверджені на підставі макропрогнозів уряду на наступний рік: ВВП – 2,5-3%, інфляція – 8%, номінальний ВВП – 2 585-2 627 млрд гривень.

Відповідно до прогнозів НБУ, приріст грошової маси і грошової бази будуть становити 13,2% і 8,4% відповідно в 2017 році.

Ці прогнози будуть для НБУ орієнтиром під час визначення його рішень щодо грошово-кредитної політики.

Однак вибір їх конкретної конфігурації буде залежати не тільки від наведених параметрів, а й також від фактичної динаміки зовнішньої кон’юнктури, реального стану грошово-кредитного та валютного ринків.

Також рада Національного банку затвердила запропоновану правлінням середньострокову мету по інфляції 8% в 2017 році і 6% в 2018 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ВАСЯ Показати IP 25 Грудня 2016 08:32
Ну правильно де візьмуть гроші вчителям лікарям і манімалку, якщо їх в бюджеті немає. А підприємці зразу побігли і будуть офіційно платити 3200, звичайно буде інфляція велика. Вже ціни на все зросли в рази а далі що буде? Люди не платоспроможні, роботи немає грошей немає і така економіка
Пенсіонерка Показати IP 25 Грудня 2016 08:55
Коруцпція в країні , інфляція, а Гонтарєва станок запустила і собі гроші друкують ,страна чудес. А щоб вигнати цю владу треба з кріслами виносити бо ж самі від такої кормушки не підуть
Олег Патрій до Пенсіонерка Показати IP 25 Грудня 2016 12:37
Це в порівнянні із країнами європи подібно до закріпачування.Нажаль.А людей знов поженуть на революцію...
не ку-ку до Пенсіонерка Показати IP 25 Грудня 2016 15:59
швиденько повертаємось до часів купоно-карбованця
Попу Показати IP 25 Грудня 2016 09:38
А де попу... хотів написати ...аси, а написав популісти
Волинянин Показати IP 25 Грудня 2016 10:01
Тримай гроші у валюті, не будь таким дурним як дід і батько. Роби висновки!!!!
ван Показати IP 25 Грудня 2016 21:08
Покажіть мені хоча б одного вчителя, який би отримував зарплатню менше 3200!? Кабмін змінив прив'язку оплати до прожиткового мінімуму, а пояснити кваліфіковано не може. Так що ніякого масштабного росту ЗП не відбудеться.
чудєса Показати IP 26 Грудня 2016 15:27
Наші можновладці дивують своєю "безстрашною ненажерливістю"... І поки серед народу не знайдеться "Сталіна", який під час очєрєдной революції не поставить з десяток до стінки, шоби те бидло "расстрєлять", то їхня "ненажерливість" не зупиниться, бо вона вже настільки "безстрашна", що не боїться абсолютно нічого, бо для тої верхівки немає покарання справжнього...