USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Студенти луцького вишу мерзнуть на заняттях

19 Жовтня 2016 16:25
Опалення в корпусі факультету мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на вулиці Ковельській досі не запустили. В ректораті університету обіцяють запустити тепло сьогодні.

З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що на факультеті мистецтв вже більше тижня в холодних аудиторіях мерзнуть як студенти так і викладачі. У музикантів – холодні пальці, у вокалістів через холоди – проблеми з горлом.

У деканаті факультету інформацію підтвердили. Як розповів декан Андрій Гордійчук, над цим питанням наразі працюють, оскільки відбулася поломка на мережі. За деталями він порадив звернутися до проректора СНУ з науково-педагогічної і господарської роботи та матеріально-технічного забезпечення Василя Подляшаника.

Однак, останнього на місці не виявилося, як повідомили в ректораті, він якраз перебуває на об’єктах, де запускається теплопостачання, у тому числі й на факультеті мистецтв. Сьогодні, інформують в СНУ, тепло мають запустити.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Студент Показати IP 19 Жовтня 2016 16:58
А про студентів ЛНТУ ніхто не подумає? Ми мерзнемо вже багато років у холодних аудиторіях!
Автор до Студент Показати IP 19 Жовтня 2016 17:28
В ЛНТУ і не думають опалювати!
лучанка Показати IP 19 Жовтня 2016 17:38
усі корпуси СНУ холодні, всюди - "поломки у мережі"?
задубіла Показати IP 19 Жовтня 2016 18:07
а я мерзла насиньо в Луцькому інституті розвитку людини на Карбишева, а потім в Гонагедзе після переїзду... Теплі аудиторії - скоріше вийняток, ніж правило. Економія на опаленні: вранці підігрівають, після обіду вимикають. Приміщення постійно холодні. Мерзла, хворіла
задубілий до задубіла Показати IP 20 Жовтня 2016 14:43
Шановна ти заглянь краще на карбишева в Академію і все стане зрозуміло де тепло.
Іван Іванович Показати IP 19 Жовтня 2016 18:24
Не робіть з мухи слона і не шукайте сенсацій там де їх немає. Прізвища вокалістів у яких проблеми з горлом??? Немає, отож бо !!!)))))))))))))))) на момент, коли писалася сенсаційна стаття , корпус вже обігрівався і у всіх вокалістів горло перестало боліти і чутно стало як заграли всі музики!)))))))))))))
до лучанки Показати IP 19 Жовтня 2016 18:26
лучанка з марса прилетіла?
викладач ЛНТУ Показати IP 19 Жовтня 2016 21:32
Не тільки мерзнуть студенти і викладачі лннту а заробляють страшні хвороби туберкульозу !!!!!! я комісія
Школа Показати IP 19 Жовтня 2016 22:36
В окремих школах луцького району вже цілий тиждень діти мерзнуть і нічого
Микола Показати IP 20 Жовтня 2016 06:48
У СЄНу не перший рік морозять усіх і всі мовчать, бояться вилетіти, коли вже цього клоуна Коцана виженуть і СБУ пустять перевірити його діяльність?