USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Депутати Волиньради рекомендують звільнити Кватирка

2 Лютого 2017 19:54
Депутати обласної ради пропонують керівництву Держлісагенства та Мінагрополітики розглянути питання щодо невідповідності займаній посаді начальника обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про це стало відомо під час засідання чергової, 10 сесії обласної ради, 2 лютого.

Депутати обласної ради розкритикували звіт начальника обласного управління лісового та мисливського господарства і визнали його роботу незадовільною. Водночас, вони рекомендують Міністру аграрної політики та Державному агентству лісових ресурсів розглянути питання щодо невідповідності займаній посаді Олександра Кватирка. За такий проект рішення проголосували 38 депутатів. Не голосували 12 депутатів, майже всі - з фракції «Солідарність».

Так, депутат Анатолій Вітів зазначив: у звіті очільника ВОУЛМГ там, де цифри вигідні – дані за 2016 рік, де цифри невигідні – дані за 2015 рік.

Перший заступник голови облради Олександр Пирожик зауважив на невідповідність цифр, вказаних у звіті і цифр, вказаних у офіційних відповідях Держекоінспекції, Держслужби аудиту. Зокрема, він зауважив, що відповідно до інформації екологів, сума шкоди за порушення вимог природоохоронного законодавства склала 14 мільйонів. Держауждитслужба інформує про виявлені порушення на 19 мільйонів. А ще у інформації ВОУЛМГ йдеться, що кредиторська заборгованість склала 88,5 мільйона.

«Це означає, що управління боргує 122 мільйони, і щоб покрити ці збитки треба вирубати 250 тисяч кубометрів лісу», - зазначив він.

На захист Олександра Кватирка виступив голова ОДА Володимир Гунчик, який запропонував, аби Олександр Кватирко прийняв до уваги зауваження депутатів і за півроку знову послухати його звіт. А Володимир Бондар від «Солідарності», який є заступником голови Державного агентства лісових ресурсів, зауважив, що в депутатській пояснювальній записці немає конкретних фактів, а всі звинувачення «ґрунтуються на інформації з неофіційних джерел».

Попри те, що фракція «Солідарність» за проект рішення щодо незадовільної роботи Олександра Кватирка, утрималася, в залі набралася достатня кількість голосів на підтримку цього рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Ляля Показати IP 2 Лютого 2017 20:06
Бо Гунчик ск**ина долю має від того крадія!!!!!!!
крокус Показати IP 2 Лютого 2017 20:08
Нарешті, депутати, м'яко кажучи зреагували на роботу найкорумпованішого створіння Волині. Не можу назвати його не по імені, ні по прізвищу. Язик не повертається. Воно стільки уже накрало, стільки напилося тієї влади, що аж бридко від його морди.Гнати на три веселі букви його, гунчика, а також тих 12 дармоїдів облради
Анонім до крокус Показати IP 2 Лютого 2017 23:47
іх треба вішати або хочаб посадити а тут гнати , гуманіст
ода Показати IP 2 Лютого 2017 20:14
щеб новохатського разом з ним
чужий Показати IP 2 Лютого 2017 20:15
а що тимощук ще його не звыльнила щось в лісі здохло в неїж що не рік то нова жертва а тут вже другий рік пішов і все ніяк))
Історія Показати IP 2 Лютого 2017 20:17
Колісник пропихнув свого студента Квартирка , щоб його схеми не поламали , а Бондар сидить в агентстві в Києві та кришує банду.
Гнів Показати IP 2 Лютого 2017 20:40
Цікаво, за скільки, кватирко закриє рот депутатам. Чи може, своїх прокурорів-собак нашле на кожного депутата. Він же купив прокурорів з потрохами.
Анонім до Гнів Показати IP 3 Лютого 2017 08:35
за тиждень і дві охоти...
Семен до всіх Показати IP 2 Лютого 2017 20:45
Які ви всі далекі люди
до семена до Семен до всіх Показати IP 2 Лютого 2017 21:48
А тепер працюєм по сахнюку та бондарю н*гідниках! Ну і всю "воровскую свору" в управлінні!
Андрій Показати IP 2 Лютого 2017 20:46
коментар було видалено
Вв Показати IP 2 Лютого 2017 22:02
Кватирка треба просто посадити без суду і слідства на років 20,разом з Колісниками.
Семен Показати IP 2 Лютого 2017 23:14
Ця писуля тільки для того щоб ви потішилися і позлорадствували Де у вас стільки ненависті і злості береться ? Хтось пробував в наших умовах керувати такою галуззю ? Собаки гавкають, а караван і далі йде
до до Семен Показати IP 3 Лютого 2017 06:47
Не берись за гуж, коли не дуж.
ДО СЕМЕНА до Семен Показати IP 3 Лютого 2017 11:39
ЛІСНИЧИХ немішалоб потрясти бо вже зажиріли
Анонім до Семен Показати IP 3 Лютого 2017 12:01
БАРДАК розвели в ЛІСНИЦТВАХ ТОРГУЮТЬ на ліво на право
для УПРАВЛІННЯ до Семен Показати IP 3 Лютого 2017 12:11
Цікавий вислів Собаки гавкають а караван і далі йде . Правильно караван піде далі бо такзвана лісова охорона [ДАСТЕРИ АЙДАР] вже давно бабло чешуть із КАРАВАНІВ на що дивиться КВАТИРКО бо яке враження складеться після цього.
Семен до крокус Показати IP 3 Лютого 2017 00:01
Під**здж***ть з боку тільки невдахи
до всіх Показати IP 3 Лютого 2017 09:37
п...діть дальше! О.М. Кватирко - наш керівник! Ми його підтримуємо!
ДЛЯ ВСІХ до до всіх Показати IP 3 Лютого 2017 11:44
МОЖЕ І ділитесь з КВАТИРКОМ./
серий Показати IP 3 Лютого 2017 11:23
такого жаху ще николи небуло в лиси як зараз. але мабуть що в них мало що получиться,буде вин на посади до останнього спиляного дерева
до сєрого і до всіх Показати IP 3 Лютого 2017 12:40
Повторюємо ще раз: пі...діть дальше! А ми будемо підтримувати свого керівника. Тоді буде толк в галузі
Анонім до до сєрого і до всіх Показати IP 3 Лютого 2017 13:23
Разом крадете БАНДА
до всіх-всіх!!! Показати IP 3 Лютого 2017 15:23
Повторюю ще раз і останній раз: пі...діть дальше! А ми будемо підтримувати свого керівника!!! З усіх сил!!!
Анонім до до всіх-всіх!!! Показати IP 3 Лютого 2017 16:58
підтримуйте штани ато від бабла спадуть ЗЛОДІЙ
я Показати IP 3 Лютого 2017 18:08
Ну невже ви не розумієте, що вам заливають у вуха сироп??? а ви вірит,вірите,вірите... Кожен,хто був би на посаді начальника волиньлісу, був би обіср*ний. Всі ці "проти" хочуть бути біля корита. Дивіться ширше, люди!!!
до я до я Показати IP 4 Лютого 2017 08:05
комусь у вуха сироп а вам БАБЛО .ЗЛОДІЙ ................
Українець Показати IP 13 Березня 2017 21:52
Це корупціонер !