USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинську облдержадміністрацію охоронятиме Нацгвардія

4 Січня 2016 09:26
П’ять чоловіків у військовій формі тепер стоять на прохідній ОДА. Як пояснюють в облдержадміністрації, такі новації діятимуть на постійній основі.

Про це йшлося під час відеоселекторної оперативної наради Голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 4-го січня, в овальній залі обласної ради.

«Інформую всіх посадовців, що згідно з постановою Кабміну, з 1-го січня 2016-го року безпеку і охорону будівлі ОДА забезпечує Національна гвардія. Тому прошу керівника апарату максимум за три дні узгодити усі робочі питання й допрацювати взаємовідносини по процедурі. Державні будівлі повинні охороняти держструктури», - інформував губернатор.

Нагадаємо, під час минулої сесії обласної ради посилили заходи безпеки: металошукачі й охорона, з цього приводу Інформаційне агентство Волинські Новини дізналося, чим викликані такі заходи безпеки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 4 Січня 2016 10:08
Від кого?
ТТ до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 10:52
Як від кого? Від остального бидла . Щоб не заважали покращувати життя. А чи знає хтось скільки працює людей в обладм ? У Нью-Йорку в мерії працює 110 чол 70- обсл персонал і 40 управлінців і це на 10 000 000 жителів........
Лучанка до ТТ Показати IP 4 Січня 2016 17:17
Не питання скільки працює чиновників в обласній владі. Це не колгосп з прохідним двором, а державна установа. А при сьогоднішній розбещеності і вседозволеності народу не тільки двері будуть розбивати (що вже не раз демонструвалося!), а й столи зі стільцями повиносять!! Чого всьому "народу" туди безперешкодно шастати без нагальної на те потреби?!!
Анонім до Лучанка Показати IP 4 Січня 2016 18:23
А что, вахтера недостаточно для того, чтобы не пускать туда лишних? Или освидомленные превратились в бандитов, для защиты от которых государственных учреждений требуются армейские подразделения? Ну защитят государственные учреждение, тогда освидомленные, ввиду отсутствия поля приложения своих сил, переключатся на обычных лучан.
Онисим до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 14:48
Влада признається в своїй немочі.
Анонім Показати IP 4 Січня 2016 11:06
а кулеметні точки і блок-пости будуть ?
лучанин Показати IP 4 Січня 2016 12:42
Навіть комуняки не боялись за свої зади як теперішня влада.Невже боїтесь народного гніву і думаєте що нацгвардія піде роти народу.
Тарас Чурило Показати IP 4 Січня 2016 12:47
Та навіщо, зробіть там прохідний двір. Ну що всі мовчать, зробіть з цього сенсацію...