USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Волиньторф» має нового керівника

13 Серпня 2014 18:06
Іван Киричик відтепер офіційно займає посаду директора ДП «Волиньторф». Про це він особисто повідомив телефонним коментарем, - інформує «Під прицілом».

Згідно з наказом Міністра палива та енергетики України Юрія Продана, відучора Івана Киричика призначили на посаду керівника Державного підприємства «Волиньторф».

Трудовий колектив понад півроку боровся за те, аби повернути колишнього керівника підприємства Івана Киричика. Однак після втручання людей народного депутата Ігоря Єремеєва, на підприємстві почали відбуватися незрозумілі працівникам речі та почали виводитися кошти.

Зі слів Івана Киричика, тепер перед ним стоїть одна мета – повернути вкрадені кошти. Нагадаємо, Господарським судом було прийнято позовну заяву Волиньторфу про повернення півмільйона гривень, однак коли відбудеться перше слухання справи, йому ще невідомо.

Окрім того, на волинському підприємстві чекають 20-мільйонних інвестицій, які мали б покращити ситуацію. Однак «Волиньторф» потребує нових ділянок торфородовищ для видобутку торфобрикетів.

Зауважимо, на підприємстві уже більше року тривають конфлікти між керівництвом і працівниками. «Волиньторфівці» побували на прийомі в голови ОДА Григорія Пустовіта.

З-поміж причетних до конфліктної ситуації на підприємстві, яке перебуває ледь не на межі банкрутства, називають працівників і народного депутата України Ігоря Єремєва. А у березні 2013 року на знак протесту обурені працівники підприємства перекрили трасу Варшава-Київ, у травні 2014 пікетували Генпрокуратуру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
єрмєєв Показати IP 13 Серпня 2014 18:53
да. Я козел ! Ну й що?
Медіа Показати IP 13 Серпня 2014 18:56
Полішук киричик допі**иться, що буде мати серйозний судовий позов від Єремеєва за образу і наклеп. Зважаючи на те, що нардеп судів не програє, киричик нахапає на жопу багато пригод, як краб водорослів, в тому числі й матеріальних претензій. Поліська тяжка невиліковна хвороба: почути щось на базарі від баби пріськи, яка продає склянками фасолю, і і зводити це в ранг правди. Набридли ці пі**аболи!
а я сталічний до Медіа Показати IP 13 Серпня 2014 19:19
Єремєєв теж поліщук
лікар до а я сталічний Показати IP 13 Серпня 2014 22:58
коментар було видалено
босяк до а я сталічний Показати IP 14 Серпня 2014 04:57
підтримаеємо продажного еремеева покупками бензину на ВОГ якщо немає мозгів-оберіть його ще раз
Всезнайко до а я сталічний Показати IP 14 Серпня 2014 08:47
Єремєєв зовсім не полішук... Рівненська область, Млинівський район.
Р.S до Медіа Показати IP 13 Серпня 2014 19:34
та не лякайте ви вже тим однонокортноногим Эремеєм , ну цей суд може таки програє.Знайшли монстра....А поліщуки теж люди і на відміну від вас пі.....ів досить пристойні.
123 до Медіа Показати IP 13 Серпня 2014 21:50
Хай перше портсіті відібє мільйони а потім скажиш піз--юк
порт сіті до 123 Показати IP 13 Серпня 2014 23:01
готуйтесь до банкротства, ви втілили застарілу і плісняву ідею комплекса. Тим паче на крадених коштах ще ніхто не розбагатів; навіть ваш кумир Литвин і то в дупі з своїми комічними бізнесами.
888 Показати IP 13 Серпня 2014 23:00
Єремєєву, завжди так не буде.