USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Визначили топ «найгірших» вулиць Луцька

15 Липня 2015 13:47
Перелік вулиць Луцька з найгіршим дорожнім покриттям склав ресурс «navizor.com».

Так, до ТОПу увійшли:

1. Ківерцівська вулиця
2. Володимирська вулиця
3. Богдана Хмельницького
4. Паркова
5. Бойка
6. Замкова
7. Залізнична.

Зазначимо, що команда ресурсу розробила перший у світі мобільний навігатор Navizor, який прокладає автомобільні маршрути з врахуванням якості доріг. Відтак, від цього користь як кожному водієві особисто, так і суспільству загалом – є надія, що чиновники звертатимуть більше уваги на проблемні ділянки на дорогах.

А для того, щоб взаємодія таки відбувалася, ресурс розпочав співпрацю з Міністерством інфраструктури України по відображенню інформації про ремонти на дорогах України на картах сервісу.

Відтак, користувачі зможуть повідомляти про невиїзд ремонтних бригад, відсутність ремонтів на визначених ділянках, а також здійснювати оцінку якості виконання ремонтних робіт. Як результат, Міністерство завжди зможе отримувати оперативну інформацію з місць та вживати відповідних заходів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 15 Липня 2015 14:02
А Паркова чого вже гірша?
А Показати IP 15 Липня 2015 14:06
А Богдана Хмельницького???????
БОГ до А Показати IP 15 Липня 2015 15:25
тут немає ливньовки і жахливий ремонт в 2000 провели потрібно зменшити кількість маршруток тільки тролейбуси пустити і лесі українки відкрити нехай тудою машини їздять
otto до БОГ до БОГ Показати IP 15 Липня 2015 21:49
вул. Лесі відкрити ? ти часом не в сосну вдарився ? ти хоч там ходив ? бачив ? там можна їздити ? наскільки тривалий час ? а про людей подумав ? чи не жаль потратити ще кілька мільйонів після тижня їзди по пішохідній вулиці ? може в тебе там офіс і впадло 50 м пройти ? дупу свою протрясти ?
БОГ до otto до БОГ Показати IP 15 Липня 2015 22:27
ця вулиця вмирає її потрібно оживити по ній завжди машини їздили і люди жили і нічого страшного не ставалось то кляті комуняки закрили її
Анонім Показати IP 15 Липня 2015 14:17
А ВУЛИЦЮ ЖУКОВСЬКОГО ЗАБУЛИ ЧИ ЗАБИЛИ ...
Даночка Показати IP 15 Липня 2015 14:19
Ви подивіться вулицю Марка Вовчка це взагалі жах поки дберешся на машині до дому то 5 точки не відчуваєш і можна залишитися без язика
Люмпен до Даночка Показати IP 15 Липня 2015 14:29
пішки ходи)
Луцьк до Даночка Показати IP 15 Липня 2015 14:58
Перелік з вулиць загального користування .А Марка Вовчка це вулиця в приватному секторі. Хто складав цей список.!!?? Володимирська одна з найкращих вулиць.
123 Показати IP 15 Липня 2015 15:30
А Лідавська ?
Мешканець Показати IP 15 Липня 2015 15:44
По вулиці Бойка дороги немає
забужан Показати IP 15 Липня 2015 15:46
а район "Балки" взагалі забули
1234 Показати IP 15 Липня 2015 15:53
Микола Ярославович, а Говорова як ремонтували торік......
мешканка вулиці Показати IP 15 Липня 2015 16:30
А про вулицю Довженка, що забули? Нагадую.
Лучанин Показати IP 15 Липня 2015 21:18
СТЕПОВА !!!! Починаючи з Володимирської і закінчуючи АС2!!! Твердого покриття ніколи не мала!!! І усім до дупи!!!
Лучанка Показати IP 15 Липня 2015 21:25
А Уласа Самчука??? Никогда не было и нет асфальта,
Коля Показати IP 15 Липня 2015 22:31
За 8-ме Березня ще нагадаю.
мері Показати IP 16 Липня 2015 12:19
А Марцинюка? Ями до половини дверей в машині