USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Рух по Волі дозволять лише громадському транспорту?

21 Липня 2016 14:17
Дозволити рух проспектом Волі лише автобусам, тролейбусам та маршруткам, а також місцевим мешканцям хочуть депутати Луцької міської ради. Цю ідею планують обговорити з лучанами у вівторок, 26 липня.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Луцької міської ради сьогодні, 21 липня.

Заступник директора департаменту, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду Луцької міської ради Микола Осіюк зазначив, що 15 мільйонів гривень потрібно на ремонт правої сторони тротуарів, заміну теплотраси, електроопор, кронування дерев тощо. В результаті планують розширити центральну вулицю міста.

Голова профільної комісії Павло Данильчук поцікавився, чи можна провести ці роботи так, аби зберегти дерева. Адже останні події показали, що місцеві мешканці проти тотальної вирізки. Як альтернативу запропонував зберегти 1 ряд дерев від Філармонії до Київського майдану.

Натомість депутат Борис Смаль запропонував альтернативу – аби не «законувати» в центральну вулицю стільки коштів, можна було б обмежити рух проспектом Волі. Дозволити рух лише місцевим та громадському транспорту, а інші авто пускати вулицею Парковою.

Депутат Олександр Кравченко зауважив, що колись в Луцьку так і було – автомобілі піднімались і опускались з центральної вулиці через так званий «Тещин язик».

В результаті члени профільної комісії вирішили, аби не приймати рішень одноосібно, порадитись з громадою стосовно реконструкції проспекту Волі.

Відтак, всіх небайдужих лучан запрошують на обговорення проекту реконструкції у вівторок, 26 липня, о 14:00 в зал засідань міської ради або ЦНАПу (місце уточнять).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
(:) Показати IP 21 Липня 2016 14:24
Обгородити колючим дротом і роздати місцевим перепустки. Бредова ідея.
Чоу так було до (:) Показати IP 22 Липня 2016 08:42
тому що на Волинці Волі від Цума до повороту на Шопена жила і продовжує якщо не жити то мати у власності квартири комсомольська еліта радянського Луцька,яка і перенесла рух транспоррту бо ним бачите було шумно))))То миоже взагалі нехай зроблять ремонт на 100 мільоні і зроблять тупикову вулиця будуть екскурсії водити)))))
ХХХ Показати IP 21 Липня 2016 14:51
Два д*біла то є сила )))))) Вже в Рівномо була схожа муть, і що? Не проїхати не доїхати!!!
11111 Показати IP 21 Липня 2016 15:00
І так корки постійні, стільки машин, не створюйте людям проблем на рівному місці. Так дійсно так колись було, однак машин в 70-80-з роках було в десятеро менше.
Діма Показати IP 21 Липня 2016 15:05
Що забредова ідея. Чим ті дипутати думають. Таке враження що не головою.
Анонім Показати IP 21 Липня 2016 15:14
тільки тролейбусам і швидким
лучани Показати IP 21 Липня 2016 15:26
Дозволити тільки тролейбусам та легковим авто.
так до лучани Показати IP 21 Липня 2016 22:39
І депутатам
Перехожий Показати IP 21 Липня 2016 15:57
Блін, ну не перетворюйте Луцьк на Рівне! Для чого цей цирк? На проспекті Волі повно місця, пробок майже ніколи не буває (за вийнятком ДТП). Для чого ці цирки?
Рівнянин до Перехожий Показати IP 23 Липня 2016 11:46
В Рівному відкрили, а коли було закрито то не для всіх, "білі" мали перепустки а "рабів" штрафували.
666 Показати IP 21 Липня 2016 16:15
Блин, достали уже, что дальше будет, через раз дышать????
Дружина Показати IP 21 Липня 2016 16:41
Немає на чому коштів списати, от і придумують будь-що
Dream Показати IP 21 Липня 2016 17:56
Перекривати не треба - достатньо просто Паркову вниз відкрити і розумний водій сам дорогу в об'їзд центру знайде. :)
Кармелюк? Показати IP 21 Липня 2016 20:20
Як мicцевим...?що рух по вулицi ?забороните.Я все життя хтiв житти в цьому мicтi(з дитинства).Бо файне мicто,а цi пад---люки хочуть зрiзать файнi дерева...Ненавиджу....
Житель пр.Волі Показати IP 21 Липня 2016 22:38
А.Кривицький зробив половину - приємно ґлянути.Невже нема кому закінчити,гроші все одно розтягнуть.А депутат Смаль замість пропонувати альтернативи нехай візьме дитячий візок і проїде від Шопена до Київського майдану,бажано в компанії молодих мам.А відносно розширення-потрібно розширювати,автомобілів з роками меншати не буде.
Аліса Показати IP 22 Липня 2016 00:23
На перетворюйте гарну ідею на ганьбу.Зважте,.поміркуйте.,лиш тоді змінюйте назву величного М.ЛУЦЬК на ............здогадайтесь самі!!!!!
Читач Показати IP 22 Липня 2016 01:13
Та наволоч, що у міськарі депутатствує, щось гидке обов'язково прийме. Так що прощай воля привіт пробки
лучанин Показати IP 22 Липня 2016 10:17
бля, ви ше шо придумайте!!!!
петро Показати IP 22 Липня 2016 13:11
Це не депутати, а деб*ли, нехай луцьк загородять дротом і ні одного авто не пускають, тільки пороблять кафе на тротуарах проіжджій частині і п ють . за кого голосують?
Юлія Показати IP 22 Липня 2016 22:32
Це жах. Я про 15 млн грн, я думаю тут не критична ситуація, можливо, поки лишим те що є, розберемось з АВРІЙНИМИ УЧАСТКАМИ??? Да, доречі, я проти перекривання руху по Волі, ну ви зрозуміли про що я...