USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку автомобіль поліцейських порушив ПДР. ФОТОФАКТ

22 Червня 2016 17:59
При виїзді з автозаправної станції WOG, що у Луцьку на вулиці Конякіна, о 15.35 сьогодні, 22 червня, автомобіль поліції свідомо порушив Правила дорожнього руху.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив очевидець події.

Так, машина поліцейських перетнула подвійну суцільну смугу. В цей момент проблискові маячки у автомобіля були вимкнені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
бе-е! Показати IP 22 Червня 2016 18:05
от тему підкинули! а .що була загроза в русі! зараз почнеться....
Укроп до бе-е! Показати IP 22 Червня 2016 18:47
А ти напевно один з тих к*злів, бичиш вже )))
прохожий до бе-е! Показати IP 23 Червня 2016 09:25
Тобто, якщо немає загрози у русі, то правила можна порушувати? Цікаво...
Я Показати IP 22 Червня 2016 18:09
Таке кожного дня трапляється сотні разів
DEXTER Показати IP 22 Червня 2016 18:09
І шо????
БОРОДАЧ до DEXTER Показати IP 22 Червня 2016 21:22
Понять і простить.....
Анонім Показати IP 22 Червня 2016 18:09
Найти и наказать!
Іван Показати IP 22 Червня 2016 18:16
Та це кожен день по усьому місту, чоткі пацанчики розсікають за державний кошт. Покращення найух.
Василь Михайлович Показати IP 22 Червня 2016 18:24
Поліцейський який особисто допускає таке порушення , думаючи що ніхто не побачить, це моральний урод - який не має права працювати в поліції !!! Це двухлічна особистість, яка ніколи не виправиться ...!!!
555 Показати IP 22 Червня 2016 18:28
наглота і безпредельщики
Юрист Показати IP 22 Червня 2016 18:33
Автомобіль не може порушити правила ПДР,як правило це робить водій
Сергій Показати IP 22 Червня 2016 18:51
Такий водій спецавтомобіля морального права не має після цього зупинити інший автомобіль і складати протокол про порушення ПДР. Його напарник (пасажир) повинен скласти протокол про порушення ПДР, винести постанову, написати рапорт керівнику. Керівник повинен притягнути до дисциплінарної відповідальності, а то і взагалі звільнити нахабу.
дідо до Сергій Показати IP 22 Червня 2016 19:18
Це не патрульні. Це районні мєнти.
Правда Показати IP 22 Червня 2016 18:55
Коли вже люди та влада розпочне питати сварщиків за реальні результати роботи
Свідок Показати IP 22 Червня 2016 19:37
Поліція елементарних правил не знає. Сьогодні бачив, як ці кадри гнались за мотоциклістом, але фішка у тому, що мотоцикліст був з шоломом на руці, на не на голові!
бе-е до укроп! Показати IP 22 Червня 2016 19:38
ти догадливий! а я що не правий? бачиш що тут робиться
Азаза Показати IP 22 Червня 2016 20:06
А еще перед гор. отделом стоит куча патрульных машин под знаком "стоянка запрещена" или " остановка запрещена" (точно не помню). И не волнует что там у них отделение. Закон один для всех.
Анатолій Показати IP 22 Червня 2016 20:29
Там постійно ПОЛІЦЕЙСЬКі так розвертаються. Одного разу за ними так само розвернувся, хотів подивитись на їхню реакцію. Реакція нуль.
Anonymous Показати IP 22 Червня 2016 21:28
Ви, панове, що виплескують жовч, знаєте, чому він розвернувся, і куди потім поїхав? Дорога ПУСТА, от якби до вас на виклик, коли вас же грабують їхали копи - ви б аж верещали б, щоб повернув так, а не до кільця їхав.... Ото знайшли новину! Ну я розумію, дикий рух, всі стали, порушив, зачепив когось і поїхав а тут ЩО? Сенсація, висмоктана з пальця!
Лех до Anonymous Показати IP 22 Червня 2016 22:29
До лапіна помчали???
Хия Показати IP 22 Червня 2016 21:58
Мать порядка всегда была Анархия.
миш Показати IP 22 Червня 2016 22:03
Як в поліції не навчились.... то і нас доббати будуть як самі то можна
Орк Показати IP 22 Червня 2016 22:29
Хотіли жити чесно, то і менти хай живуть чесно а то їм все дозволено.
Правий Показати IP 22 Червня 2016 22:43
Бортового номера немає, це авто не патрульних.
мирка Показати IP 22 Червня 2016 22:49
там розмітка не правильна. по журналу там штрихова з заправки. але клоуни дорожники намалювали як хотіли.
даун Показати IP 22 Червня 2016 23:05
та хоч головою об стінку при чім тут поліція якщо ср---на люстрація не пройшла!!!!!!!!!!!!!!!
Ваєнний Показати IP 23 Червня 2016 00:25
Коли вімкнутий проблисковий маячок вони можуть відступити від правил дорожнього руху
Лучанин Показати IP 23 Червня 2016 00:48
Це не патрульні, нема бортового номера, значить або старі следакі, або кріміналісти
Sml Показати IP 23 Червня 2016 00:49
Треба начальника показати шо це таке полиція
Ау Показати IP 23 Червня 2016 13:19
1 - нема номера патруля на передньому крилі, значить не патрульні, 2 - не знаєте до чого вчепитись 3 - все Вам не так 4 - у чужому оці бачите соринку, а бревна у свому ні.
ABR KADABRA Показати IP 23 Червня 2016 14:47
це вже неперший раз, керівництво поліції прийміть міри.
вася Показати IP 23 Червня 2016 16:33
по номерному знаку видно що поліцейські
Всім Показати IP 23 Червня 2016 17:48
Порушення є? Є!!! Яке має значення воно патрульне чи ні, криміналісти, районні, розмітку невірно намалювали? В даному випадку налице порушення ПДР тими, чия служба відповідає за те щоб подібного не траплялося! Якщо це простий водій і він працює по найму, а не служить в поліції (якщо таке можливо), то повиненн відповідати як звичайний водій який позорить ім'я фірми, а якщо це поліцейський, то повинен бути оштрафований згідно законодавства та звільнений з лав поліції. Саме це і є люстрацією, а не та муть яку раніше затіяли. Хтось не згідний? То навіщо нам взагалі та поліція тоді потрібна?
Вася Інтелігент Показати IP 24 Червня 2016 04:06
В нашій країні єдиний легальний метод не дотримуватись правил дорожнього руху,нехтувати законами та забути про "міліцейські" побори),це вступити до лав нової патрульної поліції.Інших варіантів,нажаль,немає)))