USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку на проспекті Соборності не розминулись дві автівки

22 Квітня 2014 19:24
На перехресті проспекту Соборності та вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів у Луцьку – чергова ДТП. Місцеві мешканці подейкують, що часті автопригоди тут трапляються саме через кладовище, на місці якого дорогу й збудували.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні, 22 квітня, о 18:40, на перехресті, поруч з кафе "Хурма". Так, водії автівок ВАЗ та Ауді не розминулися, внаслідок чого автівки зіткнулися.
За станом на 19:05 працівників ДАІ на місці не було. Наразі водії гучно дискутують та жестикулюють руками.
На місці аварії зібралось багато "охочих до видовищ". На щастя, постраждалих внаслідок автопригоди, схоже, немає.
За станом на 19:15 на місці події працюють даішники.

Деталі ДТП та офіційні коментарі - згодом.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
настя Показати IP 22 Квітня 2014 19:59
коли вже навчаться ъздити ы права давати не усым
ДО НАСТІ Показати IP 22 Квітня 2014 23:09
КОЛИ ГРАМОТНО ПИСАТИ БУДИШ ....
!!!!!! до ДО НАСТІ Показати IP 22 Квітня 2014 23:34
будеш
Анонім до ДО НАСТІ Показати IP 23 Квітня 2014 10:17
Грамотний - будИш!!!!!
ШМАРА Показати IP 22 Квітня 2014 23:48
коментар було видалено
Оксана Показати IP 23 Квітня 2014 08:45
Чому знову не інформуєте про більш резонансні ДТП? З такими пошкодженнями авто потребує незначного рихтування, а от вчора, 22 квітня, на Київському майдані в обідню пору чорний "Мерседес-220" в'їхав в маршрутний автобус №15, який рухався в сторону Рівного та зупинився на зупинці біля держадміністрації. В результаті в автобуса знесена ліва задня фара, а от в авто - чверть капота з правою фарою, аж подушки безпеки вискочили. Це ж на якій швидкості треба було їхати в центрі міста? Можливо знову на авто їхав мажорик, адже номера АС 0100 ( точно не пам'ятаю, чи так розмістила 1)?
ВН до Оксана Показати IP 23 Квітня 2014 10:00
У нас є редакційний номер, якщо Ви стали свідком резонансного ДТП - телефонуйте. На жаль, ми не можемо бути в декількох місцях одночасно
Оксана до ВН до ВН Показати IP 23 Квітня 2014 21:39
Прийдеться внести ваш номер в телефонну книгу. Звичайно, що кругом не встигнете, але якже знамениті журналістські розслідування? На одних готових фактах довго не проіснуєте.Я надала вам конкретну інформацію, яку легко перевірити. Є прес-служба державтоінспекції. В тролейбусному депо, якому належить 15 маршрут, можна поцікавитися. Ваше право проігнорувати мій коментар, але в деяких випадках вас зможуть звинуватити в упередженості. Успіхів!