USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку поліція вилучила автомобіль «Правого сектору»

27 Вересня 2016 17:50
Поліція вилучила камуфльований автомобіль із номерами "ДУК ПС" через відсутність реєстрації.

27 вересня, о 10:30, поблизу зупинки громадського транспорту на вулиці Ковельській працівники Луцької патрульної поліції помітили камуфльований автомобіль. Увагу патрульних привернули пластикові номерні знаки із абревіатурами ДУК (Добровольчий український корпус) та ПС (Правий сектор).

Про це повідомляє "Волинь24".

Під час перевірки з'ясувалося, що жодних документів на автівку нема. Водій машини пред'явив лише своє водійське посвідчення.

З його слів, автомобіль незареєстрований тому, що доставлений на територію України з-за кордону без реєстрації нібито для потреб АТО.

Натомість машина правосекторівців не має (і не мала) жодного стосунку до АТО. Нею їздять члени осередку громадської організації "Правий сектор".

З огляду на відсутність документів, що засвідчили б походження автомобіля, на місце прибула слідча оперативна група поліції. Поліцейські прийняли рішення вилучити автівку.

Згідно з повідомленням, волинські правосекторівці згодом прибули до відділення Луцької патрульної поліції, аби з'ясувати підстави вилучення машини.

Однак слідчі міськвідділку проводять перевірку, бо мають підстави стверджувати, що транспортний засіб, який не перебуває на обліку в жодній із військових частин, незаконно ввезений на територію України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Іван Показати IP 27 Вересня 2016 17:59
Закон один для всіх!
23 до Іван Показати IP 28 Вересня 2016 07:17
Накінець то, правильне рішення
Авакян Показати IP 27 Вересня 2016 18:16
Давно пора ш**ль на місце поставити.
лучанин до Авакян Показати IP 27 Вересня 2016 18:22
Ця ш**ль як ти кажеш гинула в АТО щоб ти міг спокійно в Опері тусуватись.
угу до лучанин Показати IP 27 Вересня 2016 19:20
Ця ш*аль, розсікає на лєвому авто, в цілком мирному місті, прикриваючись тими хто гине в АТО. Поки дехто риє окопи, хтось копає бурштин, щоб в опері тусуватись.
Анонім Показати IP 27 Вересня 2016 18:20
Продажна вллада тількі може забрати.А дати може тількі інвалідність.
Всезнайко Показати IP 27 Вересня 2016 18:28
Накінець побачили... Ті правосєки ще гірші за торнадівців...
СС до Всезнайко Показати IP 28 Вересня 2016 01:34
Ти бачило? Чи це кісільов сказав?
Марина Показати IP 27 Вересня 2016 18:58
Отакої. А чого так довго чекали? Давно пора бурштинокопачів і рекитерів на місце поставити
Просто Показати IP 27 Вересня 2016 19:01
Назріває конфлікт. Хлопці, але ви й поліцейських пойміть - вони на роботі. Герої, АТО і т.д це добре, але закон для всіх один.
і Показати IP 27 Вересня 2016 19:03
В них ще Віто таке саме катається.
Саша Показати IP 27 Вересня 2016 19:14
Ше на вулиці Гайдамацькій заберіть в центрі Луцька заберіть сіру Ауді а-4 на військоивх номерах. Вона вже 2 роки по Луцьку в приватних цілях возить товстого чудака
рожищанин Показати IP 27 Вересня 2016 19:24
менти це ск*ти...посіпакі влади--які служать за пайку....
123456 до рожищанин Показати IP 27 Вересня 2016 19:59
Борзо кажеш фраєрок. Тільки як твою хату лупити будуть - заяву ти в них писати будеш!
Лучанин до 123456 Показати IP 27 Вересня 2016 20:56
Молодець.погоджуюсь !!!
Срамник Показати IP 27 Вересня 2016 19:50
Хлопці, зрозумійте, рано пізно беззаконню приходить кінець. Все, нема Валіка Вітра, якомуиз ноги двері відчиняли. Закон є закон. Чому машина, призначена для АТО, катається містом? Харош! Ато то хай їде в ато
курсант до Срамник Показати IP 27 Вересня 2016 21:25
вітрика то нема а звязочки то остались а то чому б це його жіночка корупціонерка і взяточниця так довго засиділась в луцькому мрев на тепленькому кріслі по прийомці екзаменів попробуйте викурити її звідтіля забракне сильонок бо вітрик ще дує
торнадо Показати IP 27 Вересня 2016 20:20
а дерунів у ній не було?
Анонім Показати IP 27 Вересня 2016 20:33
Нарешті!
Вітя Показати IP 27 Вересня 2016 21:11
Там війна.а " Опера" гуляє. Хто ті горе-бізнесмени?
ввк до Вітя Показати IP 28 Вересня 2016 01:37
Сц*икло.Зайди і запитай...
Гавриш Показати IP 27 Вересня 2016 21:51
Цікаво як то ніхто не порішав. Видно пішла коса на камінь, чи може за рішенням суду почнуть реєструвати.
2235 Показати IP 27 Вересня 2016 21:56
треба гнати.
Вітя Показати IP 27 Вересня 2016 23:46
На Струмівці ще чудачок під час війни хату лупить і ті машини там кожен день стоять-це потреби ато називаються?теж не помішало би перевірити,нехай відправлять ті машини в ато.
ввк до Вітя Показати IP 28 Вересня 2016 01:41
Молодець. Таких як ти в війну називали поліцаями
Місцевий до ввк Показати IP 29 Вересня 2016 00:39
Лімаль шо ти палишся ніби і назвався по іншому а відсутність мозку через інтернет помітно. Краще замість того аби соромити Правий Сектор якій ще свого часу павлік данильчук обі**ав з голови до ніг своєю діяльністю відправили би всі ці авто та інші матеріальні засоби, і зброю якою ти по Луцьку дефілюєш справжнім правосекам які воюють далі не зважаючи на такіх позерів і розумово відсталих як ти, а все через те що тим хлопцям що на фронті під тим самим знаменом льють кров не дозволяє совість переступити через тих хлопців які за праве діло пожертвували своє життя за країну, лиш безсовісна тварина може в час війни красти гроші, і навіть не просто красти а фактично обкрадати своїх побратимів, тому що на ці авто та зброю люди збирали по копійці а ти ку*во на них бурштин риєш і свою пальону грижу возиш по Луцьку.
юра Показати IP 28 Вересня 2016 00:36
це не пс це кришувальники колесніка дровосека типу запасного батальйону,а на справді криміналітет який під бандосом місцевим ходить , і разом зі львівським вором кришуютьт бурштин, хто знає той пойме!!! якому зараз повна воля!розігнали оперів тепер маєте! авакян і хатіко браво!
Вася Показати IP 28 Вересня 2016 03:48
Платон мой друг, но истинна дороже!!!
Анонім Показати IP 28 Вересня 2016 08:31
у них ше й зброя є і тепловізори....
правда Показати IP 29 Вересня 2016 13:07
Все стало на місце. І випливуть гроші. теплакі, подарункі Нікіти та Колісника які Павлік Данильчук і Лімаль гарно поділили. Ще випливе квартира Паши який за свое життя не працював і нічого не заробив. Один Емелька Пугачов з села Торговиця, а другій просто б*к нікчемний які скористались сітуацією і довірливими патріотичними студентами. Обидва просто бидл*ття.
Рожище 2 Показати IP 3 Жовтня 2016 09:39
У нас в рожищах також є BMW камофльоване на військових номерах, також їздило по місту стільки часу поки щось чи в моторі чи щось іньше не буду говорити, за те стоїть вже півроку в такому місті що й мало хто бачить, і просять а поремонтуйте для цілей АТО щоб ми могли дальше їздити по місту.