USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

ЗАЗ припиняє виготовлення автомобілів

18 Січня 2016 18:03
Запорізький автомобільний завод не випускатиме автомобілів 2016 року. Про це повідомляє «Gazeta.ua».

Найбільший український виробник легковиків ЗАЗ двічі зупиняв виробництво минулого року. Цьогоріч збирається зосередитися на виробництві машинокомплектів на експорт, повідомили в прес-службі корпорації «УкрАвто», що володіє контрольним пакетом акцій заводу.

«Що стосується планів на поточний рік, то зараз ЗАЗ планує виробляти тільки машинокомплекти для підприємства General Motors в Єгипті – близько 16 тисяч штук», – відповіли в компанії на питання про виробничі плани на поточний рік.

Нагадаємо, за підсумками минулого року, кількість продажів нових легковиків впала щодо попереднього року на 52% і склала 46 546 авто.



Минулоріч Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що автозавод ЗАЗ практично призупинив роботу. Відбулося це через війну на сході та девальвацію гривні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Думка Показати IP 18 Січня 2016 18:05
От яка халепа... Тiльки хотiв придбати.... Придется купляти мерседеса...
Анонім Показати IP 18 Січня 2016 18:53
От Вам, шановні євроінтрегатори, і перша ластівка. Кому крім Росії та свого ринку ще могли "втюхувати" цей витвір вітчизняного автопрому ? Хто наступний ? Та й навіщо воно нам. Скоро заживемо, як у Яценюка в рекламі - де пенсії та зарплати в рази, а медицина якісна та доступна....у 3000 році.
АС Показати IP 18 Січня 2016 19:04
Спалити цей завод
Анонім до АС Показати IP 18 Січня 2016 20:11
Лучше начни с Луцкого Богдана. Он на очереди.
Анонім Показати IP 18 Січня 2016 19:13
А що ті тазики, то автомобілі? Стидався б той Васадзе. Тільки з-за його жадібності не зняли мито на ввіз авто в Україну.
Саша Показати IP 18 Січня 2016 20:12
Ще б акцизи зменшили і євро 5 відмінили. То моглиб люди хоч трохи поїздити на нормальних машинах.
Фотін Показати IP 18 Січня 2016 21:20
Да ото втрата так втрата
Маю ЗАЗ Показати IP 18 Січня 2016 22:05
А скільки раз проклятий той завод
Кот Показати IP 19 Січня 2016 09:01
Раз тепер в нас не випускають легкові авто то потрібно відміняти ввізне мито на закордонні автомобілі !
123 Показати IP 19 Січня 2016 10:26
Не так статью назвали. Промышленность Украины прекращает свою работу!
оооо до 123 Показати IP 19 Січня 2016 10:57
не ефективна промисловість мусить вимерти як динозаври, і не потрібно людей заставляти споживати різе лайно типу ЗАЗа.