USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Їх не пустили на мітинг - вони влаштували акцію в школі: 9-В - за вільну Україну

6 Грудня 2013 17:35
«Нас не пускають на мітинги? Ми влаштуємо акцію в школі», - так вирішили проблему із тим, що школярам не дозволяють відвідувати мітинги, у луцькій школі. Про захід, який влаштували дев’ятикласники, Волинським Новинам у рубрику «Повідом Новину» написала школярка Соломія.

Так, учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, а саме 9-В класу, вирішили, якщо їм не дозволено ходити на мітинги, то вони проведуть акцію в межах свого класу, своєї школи.

За день до заходу школярі домовились: акцію треба провести найкращим чином.

Зі слів Соломії, всі прийшли раніше, аби підготувати кабінет до початку уроків, які починались о 8:00.

Більшість учнів одягнули вишиванки. У класі розвісили стяги України та один парпор Української Повстанської Арміі.

Окрім того, у приміщенні розклеїли плакати із патріотичними гаслами.

Обличчя дев'ятикласників прикрашав український прапор. Замість звичного «Добрий день» вітались «Слава Україні» - «Героям Слава».

Школярі розповідають: усі переживали, як зреагують на це вчителі. «Дехто відреагував досить різко, але знайшлись і такі, які нас зрозуміли і підтримали», - каже Соломія.

Учні резюмують: «Дітям заборонили ходити на мітинг дорослі, які просто сидять у дома і нічого не роблять».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Їжак Показати IP 6 Грудня 2013 17:40
Молодці!!
цАР Показати IP 6 Грудня 2013 17:55
Молодцi
Вовк Показати IP 6 Грудня 2013 18:07
Не сотворіть собі кумира, будьте самими собою, ходіть на мітинги, але не шалійте від ораторів, бо чимало з них словоблудієм займаються. Але перед усім - вчиться, набирайтесь розуму, досвіду, щоб в майбутньому не привести до влади таких, які сьогодні марнують ваше і життя ваших батьків.
правда Показати IP 6 Грудня 2013 18:47
З них будуть люди,а не совкова маса.
синичка до правда Показати IP 6 Грудня 2013 19:12
молодці наша молодь
викладач вузу Показати IP 6 Грудня 2013 18:51
Які чудові школяри! Це справня позиція!Це сміливість і переконання! Саме із такими як ви можна побудувати майбутнє України! Нехай Матінка Божа І Ангели Охоронителі вас усіх охороняють! Дякую вам за те, що ви є!!!
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2013 18:57
однозначно МОЛОДЦІ... !!! Інші ШКОЛИ міста ЛУЦЬКА - беріть приклад... Ви є майбутнє цієї держави... і починайте за своє майбутнє боротися вже сьогодні...
Katya Показати IP 6 Грудня 2013 19:37
Дуже вдячна , ми сподіваємось що діяльність нашого класу надихне інших школярів робити щось схоже . Слава Україні !!!
Українець Показати IP 6 Грудня 2013 20:17
МОЛОДЦІ! Так повинно бути у всіх школах України. Це урок захисту Вітчизни. А прізвища тих "педагогів", які не дозволяють такі акції учням, передавайте на майдани для оприлюднення.
українцю до Українець Показати IP 7 Грудня 2013 10:32
А хто сказав, що педагоги не дозволяють? Просто є правило, що за здоровя неповнолітніх відповідають батьки, тому школярі можуть пропускати школу для участі в страйку тільки з заявою (запискою) батьків. Не робіть проблем там, де їх немає...
Українець до українцю Показати IP 7 Грудня 2013 12:37
Читайте уважніше: спочатку статтю, потім коментарі. Мова йде не про страйк учнів на майдані, а про акцію учнів в класі. "Дехто зреагував досить різко ...." йдеться у статті. Прізвища саме тих "різких", які не бачать свого майбутнього без сьогоднішньої влади і потрібно оприлюднювати на майданах, висвітлювати в інтернеті ... Я впевнений, що таких небагато, але, на жаль, вони ще є. А учні - молодці!
волинянка Показати IP 6 Грудня 2013 20:18
МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!! А ви кажете: не треба майданів. Майдани треба хоча б для того, щоби в Україні підростала така молодь. Учителі з 1-ї школи, гордіться такими дітьми!
Роман до волинянка Показати IP 7 Грудня 2013 12:57
Я також її закінчував, в далекому 96 :)
Петро Показати IP 6 Грудня 2013 21:11
А мій Майдан удома: в ліжку під ковдрою, з планшетом, пультом та пивасиком... І жоден Беркут мені не страшний. Сама страшна сила сьогодні - інформаційна війна. Я - на передовій.
Жах до Петро Показати IP 6 Грудня 2013 21:15
Не дай Боже бути таким як ти, Петре! Це самке більше у нашому суспільстві!
Петру під ковдрою до Петро Показати IP 8 Грудня 2013 09:38
Провітрюй періодично кімнату і приймай душ.
Поправка до жах Показати IP 6 Грудня 2013 21:17
Це саме більше зло у нашому суспільстві!
и.в. Показати IP 6 Грудня 2013 21:39
до сліз. молодці!!! ви наш авангард і ми старші на вас рівняємось!!! Ваші батьки.
Петру Показати IP 6 Грудня 2013 22:03
Ти рано ліг
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2013 22:13
Це моя Донька! Я нею пишаюсь.
Solomiya Показати IP 6 Грудня 2013 22:31
Наи дуже приємно за Ваші коменти.Ми раді кожному.
корч Показати IP 6 Грудня 2013 22:35
молодці, молоде покоління... ви правильне майбутне. повага
Саша Показати IP 7 Грудня 2013 00:21
Позицію свою потрібно показувати на всіх РІВНЯХ... Зараз директорів шкіл пресують за ПАТРІОТИЧНУ поведінку учнів... А що ж повинна вчити школа, як не ЛЮБОВ до НЕНЬКИ Батьківщини ??? що ??? Любов то тих промоськовських запроданців ??? Та Москва НАЙБІЛЬШИЙ ворог нашої держави останніх зо 5 століть, якщо не більше... А учні молодці... Вони багато чого ще не розуміють, але через те що вони ще юні ЧІТКО вміють відрізняти ЩИРІСТЬ від БРЕХНІ ... Слава Героям !!!
дж Показати IP 7 Грудня 2013 07:20
в їхньому віці вони повинні вчитись, а не майдани на уроках влаштовувати... сильна нація - це розумна нація... а на вулицю мають виходити люди, які принаймі мають право голосу...
Александр Показати IP 7 Грудня 2013 07:22
Замечательно! Молодцы! И родители прослезились, и ученики довольны! Учителя вот, жалко, гады, не пускают на майдан, ну так исторически опять сложилось...ну ученики ж уже знают, что с ними делать? Родители уже подсказали, опыт у них есть...
оксана Показати IP 7 Грудня 2013 07:50
Я пишаюся вами.Що не можу сказати за всіх батьків та дідусей,бабусь..Як можна стояти осторонь,коли життя ваших дітей та й ваше зрештою знаходиться внепеспеці.Хам цього не вибачить ні кому,він наштований на репресіі.Нас хочуть знищити як вільну націю.Стадом керувати набагато легче.Ганьба усім хто стоїть осторонь,а особливо вчителям інтелегенції Луцька. Звання вчителя потрібно нести гідно.
Отто Показати IP 7 Грудня 2013 09:00
СЛАВА УКРАЇНІ!!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!! А герої, це усі ви!!!!!!!!!!!
Учениця цього класу Показати IP 7 Грудня 2013 10:55
Нам не забороняють ходити на мітинг вчителі, тому що вони "гади". Просто ми ще не повнолітні і під час навчання повинні бути у школі. На майдан можна йти лише з батьками.
Diana Показати IP 7 Грудня 2013 13:47
Молодці!!!
Taras Показати IP 7 Грудня 2013 15:25
Я пишаюсь що одна із них моя донька , у такі моменти розумію що це покоління виросте гідним бути Українцем
Іра Показати IP 7 Грудня 2013 15:39
Дякую всім за підтримку ми старалися ))
Василь Показати IP 7 Грудня 2013 18:22
Александр і йому подібні писаки читайте Ученицю цього класу і думайте хоч трохи.
Александр до Василь Показати IP 7 Грудня 2013 22:11
Помогите, пожалуйста. Итак, разбираем последнюю фразу статьи. Кто эти взрослые, что сидят дома и ничего не делают, но запрещают ходить на митинги? Те, кто "пишаються" или те, кто не "пишаються"?