USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька горів тролейбус. ОНОВЛЕНО

31 Жовтня 2016 09:30
У Луцьку на маршруті № 15а загорівся тролейбус. За станом на 9:20 транспортний засіб стоїть навпроти зупинки "Універмаг", у нього палає дах.

Пасажирів всередині немає, лише водій намагається вжити заходів.



За станом на 9:40 вогонь вдалося погасити, на місці працюють відповідні служби.

Як стало відомо згодом, у «польського» тролейбуса спалахнув дах через загоряння високовольтного кабелю на лівій штанзі "рогатого". Людям, які перебували в момент загоряння у пасажирському транспорті, вдалося благополучно залишити тролейбус, на щастя, постраждалих немає. Про це кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини розповів один із майстрів, який працював на місці події.

Окрім того, як додав майстер, такі старі «польські» тролейбуси не підходять по вольтажу нашим далеко не новим лініям. До того ж, у години пік, зі слів того ж працівника, коли у громадському транспорті велика кількість пасажирів, навантаження на мережі збільшується, тож вони не витримують і виникають такі пожежі. Натомість вольтажність українських тролейбусів, також не «першої свіжості», розрахована на наші лінії.

«А що ви хочете? Тож старі списані польські тролейбуси, їх там списали, а наші купили. Ці тролейбуси не підходять нам по вольтажу. Тому й горять інколи, і далі таке може бути», - розповів майстер.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ВВВ Показати IP 31 Жовтня 2016 09:36
класне фото!
ангст Показати IP 31 Жовтня 2016 09:44
Може досить купувати старий мотлох у поляків? Чому маючи завод який збирає хороші тролейбуси ми іздимо на лайні яке в дощ протікає і час від часу горить? І куди ділися нормальні тролейбуси, які їздили до того як попривозили ось ці гроби рогаті?
дід Показати IP 31 Жовтня 2016 09:53
виходячи з фото дядько з драбиною два рази дмухнув и загасив усю пожежу, а така гучна назва "загорівся тролейбус" вам не стидно ?
jhghtg Показати IP 31 Жовтня 2016 10:09
тролейбус з нашого заводу коштує приблизно 1000000 грн, а той всього 65000. от і порахуй де вигідніше!? Хоч л*йно но щось да маємо.
анонімус до jhghtg Показати IP 2 Листопада 2016 09:02
4 з х*єм мільйона Т701 коштує
Агнонім Показати IP 31 Жовтня 2016 10:18
Поляки сплавили металобрухт.
Автор Показати IP 31 Жовтня 2016 10:33
Ціни на нові українські тролейбуси майже ніде не афішуються. Приблизна вартість на сьогодні складає від 2 до 5 мільйонів гривень. Відома корпорація Електрон представила на виставці InnoTrans-2014 тролейбус власної розробки марки Т19101 "Електрон", нова розробка - це 12-метрова машина з нержавіючої сталі, здатна перевозити 106 пасажирів. Вартість нового тролейбусу на кінець 2014 року складала біля 2,2 млн грн для вітчизняного ринку. Ціна нових українських тролейбусів за одиницю (згідно тендерних пропозицій попередніх років 2009- 2013 рік), хоча на сьогодні ціни значно виросли: - «Богдан» м. Київ (вартість тролейбуса "Богдан" 1,4 млн. грн., довжина -10м); - «Мазтрансервіс» м. Київ (вартість тролейбуса МАЗ 1,940 млн. грн., довжина - 12м); - «Технотранс» м. Харків (вартість тролейбуса ЗИУ (Росія) 1,749 млн. грн., довжина - 12м); - «Дуотранс» м. Дніпропетровск (вартість тролейбуса Южмаш 2,370 млн. грн., довжина - 12 м); - «Львівські автобусні заводи» (вартість тролейбуса ЛАЗ 1,349 млн. грн., довжина -12м); - «Українські комерційні автомобілі» м. Київ (вартість тролейбуса ЛАЗ 1,420 млн. грн.,довжина -12м); - «Луцький автомобільний завод» м. Луцк (вартість тролейбуса "Богдан" 1,325 млн. грн.,довжина -10м).
ЮРКО Показати IP 31 Жовтня 2016 11:31
За останніми тендерами новий "Богдан" коштує в районі 5 млн.
1941—45 Показати IP 31 Жовтня 2016 19:10
ГУНЯ-заробляє і на списаних тролейбусах з Гринцанчуком теж заробив доляри !!!!