USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У центрі Луцька протаранили Іnfiniti fx 35. Водій зник з місця ДТП

5 Березня 2016 23:40
ДТП за участі LADA та елітної автівки Іnfiniti fx 35 трапилась у центрі Луцька, навпроти головного корпусу Східноєвропейського Національного університету сьогодні, 5 березня.

Про дорожньо-транспортний інцидент інформує кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини.

Так, зі слів очевидців аварії, водій зеленої LADA зник з місця ДТП, у напрямку вулиці Дубнівської.

Автопригода трапилась близько 20 години. На місці події працювали працівники поліції.

На щастя, обійшлось без людських жертв, однак, елітна автівка отримала легкі механічні ушкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
777 Показати IP 6 Березня 2016 00:07
вам не ма про що писати чи вже зовсім з глузду з*їхали
тиць-здиць до 777 Показати IP 6 Березня 2016 11:10
"протаранили" і "легкі механічні ушкодження" - якось не в’яжеться
123 Показати IP 6 Березня 2016 04:09
злякався пацик, що всерівно його зроблять винним та і втік
User до 123 Показати IP 7 Березня 2016 05:11
Все одно знайдуть, і заставлять нирку продати, щоб оплатити ремонт. Не пощастило водію тазіка, що тут скажеш.
евакуаторщик Показати IP 6 Березня 2016 07:20
коментар було видалено
Р.ман Показати IP 6 Березня 2016 09:09
АС7070. Замах на Аленю
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 09:20
Втік щоб нирку не продавати)
Ігор Показати IP 6 Березня 2016 09:44
Бачив це зіткнення якраз через кілька секунд після пригоди. Водії зупинились і обоє вийшли з машини. За кермом Інфініті була жінка. Чим вона так налякала водія лади, що той вирішив втікати, не розумію. Та і особливих пошкоджень видимих я не побачив.
водій лади Показати IP 6 Березня 2016 10:07
я як вип"ю то мені море по коліна!!!
Дівчата з Опери Показати IP 6 Березня 2016 10:29
Скільки раз попереджали - не паркуйтесь під знаком.
Катя Показати IP 6 Березня 2016 11:16
А нема чого розижджати на инфинити!!за яки бабки купили скажите ?
мотя до Катя Показати IP 6 Березня 2016 16:12
коментар було видалено
Цікавий Читач до Катя Показати IP 7 Березня 2016 16:16
Точно не за ваші, Катерино ;)
до каті Показати IP 6 Березня 2016 12:49
що жаба давить?? типова... Село- іди на панель на ровер заробиш! з твоєю жовчю на більше не здатна
Ігор до до каті Показати IP 6 Березня 2016 14:05
А ти, видно, добре думаєш не тим,що між ушами, а тим що між н........
Клава Показати IP 6 Березня 2016 12:52
Для Іnfiniti fx 35 легкі ушкодження потягнуть на штуку баксів ....
полішук до каті Показати IP 6 Березня 2016 12:55
ти гопнічка якщо ти іздиш на возі то це не означає що всі повинні пересісти на нього!!
водій до кат-я Показати IP 6 Березня 2016 13:01
а ти всім розказала як ти розрахувалась зі мною ! я тебе підвозив.не забула?
село до катя Показати IP 6 Березня 2016 13:28
а тебе жєба задавила і зразу!
Катя Показати IP 6 Березня 2016 15:51
За какие деньги инфинитив???
Каган до Катя Показати IP 7 Березня 2016 12:32
яка тобі різниця за які гроші вона куплена?
Катя Показати IP 6 Березня 2016 15:54
Нема шо на таких машинах кататися дорогих продай а гроши детям на лечения отдай!!!
Катя Показати IP 6 Березня 2016 15:57
Понти ганяй в других местах а нее в центре!
Кен Показати IP 6 Березня 2016 15:59
Шо за пиар дешевий