USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Волинській ОДА – більше трьох десятків пенсіонерів

11 Березня 2015 18:42
На оплату праці працівникам облдержадміністрації, які досягли пенсійного віку з держбюджету, витратили більше мільйона гривень.

Нагадаємо, звільнити чиновників, які досягли пенсійного віку, але досі займають чиновницькі посади пригрозив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик. Під час оперативної наради 6 лютого він наголосив, що, на його думку, управлінська система буде до тих пір «законсервована», доки крісла посадовців не посідатимуть представники нового покоління – молодь.

Натомість він зазначив, що усіх пенсіонерів, які «засиділись» на посадах, пора «попросити на заслужений відпочинок».

Так, Інформаційне агентство Волинські Новини вирішило з’ясувати, скільки таких потенційних кандидатів на звільнення працюють безпосередньо під керівництвом самого Володимира Гунчика.

Згідно з наданою інформацією, за станом на 1 лютого в облдержадміністрації працюють 35 працівників, які досягли пенсійного віку. 14 з них мають ранги від 4 до 11.

На доплати до посадових окладів 14 держслужбовцям, які досягли пенсійного віку, витратили з держбюджету 129,270 тисячі гривень.

На оплату праці 35 чиновникам пенсійного віку з держбюджету витратили 1,046 мільйона гривень.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
пора Показати IP 11 Березня 2015 19:35
Скоротити!!! Терміново. Всеодно хабарники, як не теперішні, то колишні. Хабарництво - це ПЛІД СеРеСеР.
Штефан, Луцьк Показати IP 11 Березня 2015 19:40
Пенсіонери-то професіонали високого польту! Хай працюють!
Саша до Штефан, Луцьк Показати IP 11 Березня 2015 21:42
Ага молодь - на паперть з протягнутими руками для милостині ,а пенсіонерів годувати до тих пір, поки не винесуть з роботи вперед ногами разом з тими кріслами, в які вони вросли своїми корумпованими задами.
не луцьк Показати IP 11 Березня 2015 19:59
а молодим куди йти? один-молодий - не має засобів до існування, а пенс- аж два! задовбали! де соц справедливість?
читач Показати IP 11 Березня 2015 20:05
з інформації складається враження, що ці люди не працювали зовсім, їм просто виплатили зарплату за так. та й губернатор далеко не молодий кадр, міг би уступити місце комусь молодшому прогресивнішому, щоб був рух уперед -- може, просто вчорашньому студенту...
світлана Показати IP 11 Березня 2015 20:07
Ще по районах пройтися треба. Ходять чутки. Що в любомлі начальник відділу освіти бється за свою вірну подругу сімї..бабусі 62 роки але дякуючи безмежній довірі начальника вона має намір працювати до 80 років.може треба рїх двох гнати в шию . .. .
Марія до світлана Показати IP 12 Березня 2015 09:24
Ага, в Рожищах вже призначили молоденьку - старенька не витримає такого "навантаження"!
директор до світлана Показати IP 14 Березня 2015 17:44
Гарний приклад для наслідуваннЯ вони показують
психіатр Показати IP 11 Березня 2015 20:47
Отож я і думаю чого такі батареї гріють коли на вулиці така жара. Старі депутати мерзнуть......
балда Показати IP 11 Березня 2015 21:06
Без бабусі в любомлі освіті буде капец !
і вас це чекає Показати IP 11 Березня 2015 21:16
Необхідно мати повагу до людей котрі працюють на пенсії, оскільки "молоді фацівці" після теперішніх вузів два слова без помилок не напишуть, не говорячи про управлінську діяльність. Цікаво, коли теперішнім дописувачам буде 60 - як вони говоритимуть про працюючих пенсіонерів?
Катя до і вас це чекає Показати IP 11 Березня 2015 21:42
А де по Вашому молоді мають навчитися управлінської діяльності, якщо скрізь пенсонери сидять?
888 до і вас це чекає Показати IP 13 Березня 2015 21:07
не мають теперішні працюючі пенсіонери не стида ні совісті !отримувати дві зарплати це верх нахабства,дорогу молодим а старі кадри відпочивати негайно!!!!!всіх грошей не заробите і з собою не заберете!
1111 до 888 Показати IP 14 Березня 2015 17:41
Повністю згоден Винне керівництво.там в любомлі це ганьба начальнику ....ххоче свою фурію за бюджетні гроші тримати коло себе ..я Як їм не соромно людям в очі дивитися а ще освіту очолює на що його дружина дивиться. А обласне управліннЯ?їй ставку з повітря надули .. .
різні Показати IP 11 Березня 2015 23:16
пенсіонери бувають різні. У нас є люди старшого віку - мудрі, енергійні, професіонали. Працювати з ними - гарна практика та набуття досвіду. А є і такі, які своїми маразмами лише тормозять роботу. До речі, молоді люди теж бувають і відповідальні, і безтолкові. Тому не варто узагальнювати ні в одну , ні в другу сторону.
лучанка Показати IP 12 Березня 2015 09:30
ага! і самого Гунчика - да-а-а-а-вно пенсіонера - на пенсію в ПЕРШУ чергу! Капець! Дід вже мало не сиплеться!
шеф Показати IP 12 Березня 2015 12:16
підтримую РІЗНІ .Акуратніше з ЛЮДЬМИ.