У Луцьку ліквідували станцію швидкої допомоги
Комунальний заклад «Луцька станція швидкої медичної допомоги» ліквідували луцькі депутати.
Про це стало відомо під час другого пленарного засідання 41-ої сесії Луцької міської ради 30-ого травня.
Питання ліквідації комунального закладу «Луцька станція швидкої медичної допомоги», за словами головного медика міста Федора Кошеля, має формальний характер, адже все майно уже передали, а працівників перевели у Волинський центр екстреної медичної допомоги.
Утім, депутати від фракції «Свобода» розкритикували начальника управління охорони здоров’я через те, що порушена процедура ліквідації: «Ви пішли навиворіт юридично неможливо. Хто його тепер ліквідовуватиме, якщо там немає людей», - зазначив «свободівець» Юрій Вега, а його підтримав колега Анрій Калахан.
Луцький міський голова Микола Романюк погодився з депутатами: «Десь вони праві, треба було одну людину лишити, щоб та людина довела ліквідацію до кінця».
У підсумку депутати та мер зійшлися на думці, що за правовим дотриманням процедури ліквідації мав простежити юридичний відділ міської ради, який цього не зробив. Однак зі змінами в проекті депутати таки прийняли рішення про ліквідацію станції швидкої.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час другого пленарного засідання 41-ої сесії Луцької міської ради 30-ого травня.
Питання ліквідації комунального закладу «Луцька станція швидкої медичної допомоги», за словами головного медика міста Федора Кошеля, має формальний характер, адже все майно уже передали, а працівників перевели у Волинський центр екстреної медичної допомоги.
Утім, депутати від фракції «Свобода» розкритикували начальника управління охорони здоров’я через те, що порушена процедура ліквідації: «Ви пішли навиворіт юридично неможливо. Хто його тепер ліквідовуватиме, якщо там немає людей», - зазначив «свободівець» Юрій Вега, а його підтримав колега Анрій Калахан.
Луцький міський голова Микола Романюк погодився з депутатами: «Десь вони праві, треба було одну людину лишити, щоб та людина довела ліквідацію до кінця».
У підсумку депутати та мер зійшлися на думці, що за правовим дотриманням процедури ліквідації мав простежити юридичний відділ міської ради, який цього не зробив. Однак зі змінами в проекті депутати таки прийняли рішення про ліквідацію станції швидкої.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.