USD 39.90 40.20
  • USD 39.90 40.20
  • EUR 39.90 40.25
  • PLN 9.90 10.00

Луцьк заполонили бандерштатівці

4 Серпня 2016 21:38
Якщо цього дня у Луцьку ви бачите людину з карематом та рюкзаком на плечах – не сумнівайтесь, це – бандерштатівець. Не зважаючи на те, що офіційний старт фестивалю відбудеться завтра, вже близько 700 людей встигли потрапити на територію його проведення.

Фестиваль українського опору «Бандерштат» цьогоріч святкує свій десятий ювілей. Традиційно, дійство відбудеться на іподромі, що у парку відпочинку імені Лесі Українки.

Не секрет, що чимало гостей дійства – приїжджі. Тому зовсім не дивним є той факт, що сьогодні в Луцьку можна було спостерігати безліч людей з важкими наплічниками, сумками та карематами. Для того, аби не відволікатись через побутові питання, чимало гостей дійства вирішили облаштувати свій побут заздалегідь.

Відтак, сьогодні робота кипіла не лише в організаторів «Бандерштату» - не відставали і бандерштатівці, які саме облаштовуються в наметовому містечку.

«Краще сьогодні розбити табір, розкласти намет та розібратись з організаційними питаннями», - кажуть гості зі Львова, які з великими наплічниками прямують центром міста до іподрому.

До слова, таких завбачливих гостей виявилося чимало – за станом на 20:00 квитки зареєстрували близько 700 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Вася Показати IP 4 Серпня 2016 21:59
в країні війна, а воно розважається фестивалями, й...мдя
Анонім до Вася Показати IP 5 Серпня 2016 00:21
Вася, якщо ти на війні, то пробач нас, але якщо ні, то краще навіть не суй туди носа. Бо тих людей, які живуть постійно в жалобі, там також недолюблюють. Скрізь повинна мати місце розрада. Але от щодо бідних звіряток, то погоджуюсь. Але ж це парк!!!! І чомусь навіть ротонда, де в приципі, мала б лунати музика частенько, розміщена саме напроти Zoo))))
Корінний лучанин Показати IP 4 Серпня 2016 22:19
ВІТАЮ БАНДЕРШТАТІВЦІВ ЗІ ЛЬВОВА! БАЖАЮ УСПІХІВ У ФЕСТИВАЛІ.
дійсно Показати IP 4 Серпня 2016 22:25
що святкувати.війну
вовк Показати IP 4 Серпня 2016 22:31
бідні звірі в зоопарку 3 дні слухати крик дикунів. Наробили БІДИ довбані студенти. Самі розважаються а дядьки за йолопів мають гинути в луГАНДОНІЇ. Валіть в Європу вас там ждуть.
Корінний лучанин до вовк Показати IP 5 Серпня 2016 08:35
ВОВЧЕ, твоє місце в лісі дикому! БАНДЕРШТАТ(фестиваль ) народився ще задовго до ції дивної війни!
Коло Показати IP 4 Серпня 2016 23:23
Вася іди воюй а не пиши якусь ху Ню а діти нехай відпочивають
Юлія до Коло Показати IP 4 Серпня 2016 23:56
Та це є такий підвид в природі- поліщук. Він завжди всі незадоволений, і завжди все не так. Саме буде в засмальцьованій майці під підїздом пиво злит але про молодь говорити що гуляють! А патріотизму вистачає лише щоб жінці на кухні розповідати якби він країну захищав) молоді бажаю не звертати увагу на дурнів у яких вже в житті нічого доброго не буде і гарно провести час. Доречітко зверніть увагу які світлі та привітливі обличчя!
полішук до Юлія Показати IP 5 Серпня 2016 12:40
юлька, а ти звідки родом, не з ковлє часом?
Поліщук Показати IP 5 Серпня 2016 06:52
В Ізраїлі постійно війна, але люди святкують різні свята. Вони говорять : ворог повинен бачити, що ми не впали духом...Варто чи ні вирішувати вам...
Олег до Поліщук Показати IP 5 Серпня 2016 10:17
Праильно говориш! Красавчік.
Лучанин Показати IP 5 Серпня 2016 08:34
Гарна бандерівка на фото 1
Лол Показати IP 5 Серпня 2016 08:35
Ото треба взяти весь військкомат, взяти в кільце тих "відпочиваючих" і випускати тільки під розпис за повісточку до армії.
Аліна до Лопа та інш Показати IP 5 Серпня 2016 08:47
Давно треба було взяти кільцем Оперу, Буратіно................ і кожний із тисяч барів та генделиків,які працюють щодобово, в першу чергу. а тоді висловлювати ваші побажання.
wtf до Аліна до Лопа та інш Показати IP 5 Серпня 2016 09:37
ІМХО.. Мають воювати патріоти, ті хто дійсно має ідею певну, а з мажорів і пофігістів армії не буде. Якщо я не бачу резону брати участь в тій війні, якщо я не хочу захищати заводи і бізнес нашої влади, то який толк буде з мене???
Луцьк до Аліна до Лопа та інш Показати IP 5 Серпня 2016 10:18
100%%%%%%%%%%%%%%%%
Хрен собачий Показати IP 5 Серпня 2016 10:25
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 5 Серпня 2016 10:37
Крім тварин, які потерпають від диких децибелів Бандерштату потерпають ще й жителі будинків поблизу парку: пр. Волі, Київська площа, вул. Дубнівська. Це просто нереально спати, поки вони там волають. Від такого "мистецтва" у тварин та маленьких дітей просто стрес! А крім того, є люди похилого віку, тяжко хворі, для яких кожен лишній звук, як тартури. Чому би організаторам не подумати про проведення цього заходу, у якому доречі бере участь все більше та більше учасників, в урочещі Гаразджа, за лісом, у районі дитячих таборів відпочинку, у період між відпочинковими змінами.
Земан Показати IP 5 Серпня 2016 10:42
Ну хай молодь, а якого милого сюди суне "вічна голодувальниця" Надійка, Вовка Парасюк і К.... Піаристи чистої води!!!
Вася до Земан Показати IP 7 Серпня 2016 12:34
на падаль всегда слетаются стервятники
Хрен собачий Показати IP 5 Серпня 2016 10:46
А чого мене видаляють???..Я ж пишу те що буде і без матюків. Добре, мені не важко повторити ще раз. Надіюсь, що після цього триденного фестивалю демографічна ситуація в Україні покращиться. І наступного року в нашій країні народжуваність буде переважати смертність. :)
123 Показати IP 5 Серпня 2016 12:22
фестиваль- класний , нажаль крім нього Луцьк не виділяється більше нічим ,підрозділ Бунди не займається промоцією міста зовсім (добре що зарплату беруть справно),то хоч фестиваль це робить раз на рік замість них ,Гляньте яка гарна молодь до нас їде і тільки за це вже ми маємо бути гостинними ,а не нити що всьо пропало,
до лучанки Показати IP 5 Серпня 2016 12:25
а переїдь но ти в урочище Гаразджа, за лісом- там тихо людей нема а місто це рух,шум,пил,і відповідний ритм життя,
Перехожий Показати IP 6 Серпня 2016 00:18
Какие же вы ***** итунылые нытики... На три дня нахр*н из города свалите и не тошните.
Джулія Показати IP 8 Серпня 2016 11:47
Рада бачити фінансово успішну молодь, що може собі дозволити фестивальний відпочинок.