USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку презентують еротичну розмальовку-антистрес

5 Лютого 2017 14:28
Волинська художниця Марічка Островська запрошує лучан на презентацію розмальовки-антистрес «БезГрішні».

Подія відбудеться 6 лютого о 18:00 у Галереї мистецтв, що на вулиці Лесі Українки, 24а.

Під час заходу відвідувачі зможуть придбати розмальовку «БезГрішні».

«Антистрес-розмальовка для дорослих, для пізнання солодких моментів, які розмальовують наші будні і дарують нові життя. Для відкритих сердець на тілесну любов», - коментує свою роботу авторка.

До слова, картини, які покладені в основу розмальовки, викликали палку дискусію і зібрали чимало відгуків, як позитивних, так і відверто обурливих.

Художниця закликає брати з собою кольорові олівці, адже після завершення презентації усі охочі зможуть разом розмалювати «Безгрішних».

Вхід від 18 років!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Фу! Показати IP 4 Лютого 2017 12:50
Срамота!
дідо до Фу! Показати IP 5 Лютого 2017 14:37
на себе подивись
народ Показати IP 4 Лютого 2017 14:15
краще пейзажі малювала б а не якусь гидоту
Хахаха Показати IP 4 Лютого 2017 15:08
Коментарі до новини доводять, що Луцьк залишається глибоко провінційним
111 до Хахаха Показати IP 4 Лютого 2017 23:36
А дальше что уже будет? Может скоро на газонах сношаться начнем, чтобы стать продвинутыми?
степан до 111 Показати IP 6 Лютого 2017 12:06
а ти не з ДАНБАСА, часом будеш?
Ганнуся Показати IP 4 Лютого 2017 16:38
Думки десь між фаховим розгромом Зоі Навроцькоі та розумінням нетиповоі шокуючоі виставки . Подобаеться графіка. Оформлення віддае вульгарністю. Вічна тема еротики та сексу мусить насолоджувати. Креативність мистецтва полягае певно не в таких речах. А може це і дійсно не мистецтво.
Ганнуся 2 Показати IP 4 Лютого 2017 16:43
Щиро вдячна Володимиру Марчуку за сміливість розбурхати тиху гавань Луцького мистецького осередку.
Макс Показати IP 5 Лютого 2017 15:20
Отъявленное д*рьмо, это я вам как дизайнер говорю. Луцк, продолжает выдавать тонны ̶х̶у̶д̶о̶ж̶е̶с̶т̶в̶е̶н̶н̶о̶г̶о̶ шлака, и называть это современным искусством.
Лучанин Показати IP 5 Лютого 2017 19:10
Боже який позор,жах.
Сергій до Лучанин Показати IP 7 Лютого 2017 15:38
коментар було видалено
Розчарований глядач Показати IP 5 Лютого 2017 19:24
Стільки піару від авторки навколо своїх комплексів! Було б там ще що розмальовувати! Тьху! Перший клас, друга четверть.Та ні, діти краще малюють! Відвертий непотріб. Люди ведуться на 18+. А насправді дарма втрачений час! Сумно, що таке виконання популяризують...
Укроп Показати IP 5 Лютого 2017 19:39
Дякую, що видалили мій коментар, правда очі ріже?
Вася фром ковел Показати IP 5 Лютого 2017 22:27
А за шо стільки плюсиків??? шо обговорювати???
1 Показати IP 6 Лютого 2017 10:04
Хто хоче зняти стрес - розмальовувати *ісюни та *ізди треба, я так розумію?
перехожий Показати IP 7 Лютого 2017 06:36
Ідіот ти тут що цілу ніч лайкав до повного орг*зму?