USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Автодорогу Львів-Радехів-Луцьк нарешті відремонтують

4 Червня 2015 10:36
Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів-Радехів-Луцьк з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ремонт планують робити протягом 2015-2016 років. Вартість – 234,03 мільйона гривень.

Про це повідомляють «Наші гроші».

Роботи будуть здійснюватися на ділянці км 0+000 – км 69+600. Згідно з документацією конкурсних торгів, планують провести ямковий ремонт, улаштування вирівнюючого та укріплючого шарів асфальту, укріплення узбіч тощо.

Участь у конкурсі взяли три фірми: «Онур Конструкціон Інтернешнл», «Балтом Україна» та «Альтіс-Спецбуд». Пропозиція останньої була найдешевшою – 219,14 мільйона гривень, проте її відхилили через невідповідність конкурсній документації.

Нагадаємо, у жовтні минулого року, Служба автомобільних доріг вже проводила тендер на ремонт цієї дороги. Згідно з даними Вісника державних закупівель виконувала його ТДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65» за 19,49 мільйона гривень.

Ще у травні 2015 року року засновниками фірми «Онур Конструкціон Інтернешнл» були Онур і Ісхан Ченінджевізи та Мемешев Абляміт. Тепер замість останнього

співвласником став 27-річний львів’янин Олег Фаріон. Йому належить 0,23% статутного фонду компанії. Олег Фаріон досі не був засновником жодного підприємства, але з 2011 року і по сьогодні є директором ПП “Глоріо”, яке управляє рестораном в Брюховичах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
дяка Показати IP 4 Червня 2015 10:37
Міністр Пивоварський - молодець. Вихованець Єремеєва. Дав слово і виконує його Не так, як деякі губошльопи.
1234 до дяка Показати IP 6 Червня 2015 09:46
Рішення погане. Краще 20-25 км нової дороги типу Київ-Чоп на найгіршому участку, ніж ямковий ремонт. Після ямкового ремонту лобове скло в сколах. Ямковий ремонт - золоте дно відкатів наших чиновників: камаз щебня в дорогу, три наліво. А найголовніше, сидять всі вони далі на своїх схемах і виводять валюту в оффшори. Театр. Тотальна брехня.
дорожник Показати IP 4 Червня 2015 10:57
Ямковий ремонт, укріплення узбіч тощо....... ХА ХА ХА. Оце б в кожну ямку по депутату з конфіскатом закатати, був би автобан !!!!!
Подорожуючий Показати IP 4 Червня 2015 11:08
в поляків повчіться
ПодорожуючоМУ до Подорожуючий Показати IP 4 Червня 2015 11:32
Будемо у Євросоюзі - тоді і повчимося і якщо нам ще грошей стільки дадуть, як дали полякам на інфраструктуру, то вельми вдячні будемо!
Вася до Подорожуючий Показати IP 4 Червня 2015 12:45
Шо там вчитися, скоро повернуться i покажуть як потрiбно робити дороги!
такот Показати IP 4 Червня 2015 11:35
О Фаріон яка націоналістка, час не втрачала, все націоналізирувала під себе!:))) Депутати мать їх туди... "Свобода" пля...!!! Набудують вони, відмиють грошенят!!! На гиляку!!!
Че Показати IP 4 Червня 2015 11:50
Новий власник фірми із долею 0,23 % (5000 грн.) - не смішіть людей, писаки. Невже автори настільки бездарні чи ліниві. Зайдіть на сайт мінюсту (вільний доступ) : основні засновники : ЧЕНІНДЖЕВІЗ ОНУР Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 1077946.85; ЧЕТІНДЖЕВІЗ ІСХАН Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 1082924.01.
Павло до Че Показати IP 4 Червня 2015 14:22
А треба ж, у всьому бачити, щось не добре. По типу"скандалы интриги расследования".