USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У 2017 гривня буде найстабільнішою валютою у світі - Bloomberg

20 Січня 2017 09:09
Гривня буде найбільш стабільною валютою 2017 року.

Коливання її оцінюють у 0,6%. Такі дані оприлюднив у рейтингу валют Bloomberg, пише Газета.

Це найменший показник коливань з-поміж інших валют світу, які аналізували автори рейтингу. Другим за Україною в цьому списку йде Гонконг з 0,9%, третя - Саудівська Аравія - 1,2%.

У той же час Україна ввійшла до списку найбільш ризикованих країн. Коефіцієнт ризику оцінили в 21,5%. Найменш ризикованими стали Норвегія, Швеція, Швейцарія, Гонконг, Німеччина.

Аналітики прогнозують, що інфляція в країні наступного року сягне 10%. Найменше зростання цін пророкують Швейцарії - 0,3% за рік. Найбільше - Венесуелі. Там очікується інфляція у 403,5%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Та ну..... Показати IP 20 Січня 2017 09:13
Дай Боже нашому теляті вовка з'їсти....
Я не видусь Показати IP 20 Січня 2017 09:17
Ахаха...Що ви курите???
Соколадний пЕ...тух Показати IP 20 Січня 2017 09:25
Хватить п@здіти!
Оптиміст Показати IP 20 Січня 2017 09:28
Мечты - мечты , какая радость . Ушли мечты осталась г - ть ...!!! До дня сміху ще далеко, хто так шуткує в черговий раз ... Обіцянка ,- це цянка ...як безвіза до ЄС ...
Всезнайко Показати IP 20 Січня 2017 09:49
Ха-ха...
1 Показати IP 20 Січня 2017 09:52
Ви що курите я тоже це хочу....
ввв Показати IP 20 Січня 2017 10:01
після таких заяв...(обвал)...
LSD Показати IP 20 Січня 2017 10:12
Давайте замість того щоб покращуватись по всім параметрам виберемо параметр за яким у нас гарний показник (зовсім не розуміючи що цей параметр означає на фоні інших) і похвалимося гарною статистикою ... Вцілому стяття з розряду "шонібуть"
Анонім Показати IP 20 Січня 2017 10:24
а з 2018 всі країни світу будуть створювати валютні резерви у гривнях
Волиняка Показати IP 20 Січня 2017 11:41
Гонтарєва викупила Блумберг?
Умка Показати IP 20 Січня 2017 12:16
Сьогодні, що, перше квітня?
Анонім Показати IP 20 Січня 2017 12:23
це очевидно : гривня впала туди, звідки падати вже неможливо, а для її підйому ніяких передумов не спостерігається - стабільність гарантована
Анонім Показати IP 20 Січня 2017 12:46
Стабільно дешевшати буде. Коливань не прогнозується. Це мали на увазі
Мда Показати IP 20 Січня 2017 20:22
А тепер та ж новина з нормального інформагенства: Bloomberg: гривня стане найстабільнішою з нестабільних валют світу в 2017 році http://economics.unian.ua/finance/1733192-bloomberg-grivnya-stane-naystabilnishoyu-valyutoyu-svitu-v-2017-rotsi.html Журналісти з ВН, знайшли звідки передруковувати новини. Стидоття.