USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Луцький зоопарк підвищить ціни на квитки

17 Лютого 2016 18:22
Новий сезон у Луцькому зоопарку буде з новими цінами на квитки. Подорожчання пов’язують із збільшенням витрат на утримання, мовляв, тварин побільшало, а ціни і так найнижчі в України.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 17-го лютого.

Як інформувала директор звіринцю Людмила Денисенко, вартість квитка підвищиться на 5 гривень.

«Зараз вартість квитка 25 гривень для дорослих і 15 для дітей. Витрати збільшуються, тварин більше й виникає необхідність підвищити ціну на 5 гривень. Зауважу, що в Україні є 12 зоопарків і в нас найдешевша ціна. Окрім того, у звіринцеві постійно відбуваються різні акції. Також, коли на канікулах приїжджають дітки з районів чи інших міст, то їм квитки продаємо не по 15, а по 12 гривень. Зараз обдумаємо, як запровадити абонементи», - інформує Денисенко.

Зауважимо, що в реконструйованому зоопарку зараз мешкає понад 300 тварин 68 видів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Контроль за будівниц Показати IP 17 Лютого 2016 21:07
На 20 лямів ремонт не тягне
Вiктор Показати IP 17 Лютого 2016 22:16
300 тварин з них 100 морських свинок :)
Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 22:18
Туди ,взагалі,ніхто ходити не буде
мама Показати IP 17 Лютого 2016 23:04
А у левів та тигрів в клітках прибиратимуть? бо зараз там така воніща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 18 Лютого 2016 00:15
Не згідна з нововведенням. Насправді, очевидно, що і так зараз поменшало відвідувачів. Введіть додаткові платні послуги - фотографії, можливість утримання звірів (як в Київському зоопарку), зробіть сувеніри, продавайте корм, морозиво для дітей, але залиште зоопарк доступним для УСІХ дітей. Якщо не можете утримувати - в крайньому випадку скоротіть когось. Купа страусів чи дві отари овець, навіть верблюд - не є критичним, а от якщо батьки будуть думати, чи можуть вони сьогодні дозволити собі зоопарк - це буде погано.
я Показати IP 18 Лютого 2016 07:48
продавайте корм, многие мои знакомые покупали бы...
Господар Показати IP 18 Лютого 2016 08:10
Як тендер втихую провести вони навчилися, а як господарювати . Романюк, Чернуха, не жартую те не на часі.
гість Показати IP 18 Лютого 2016 08:16
За таку вартість квитка ?на що дивитись? Я своїх діток краще у Рівненський зоопарк завезу.
Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 10:56
Я в шоці...Аж з піною в роті горланити будуть аби не платити.. Шановні, не ходіть, якщо вам ті 5 грн так очі мозолять! Чудова ідея - абонемент. Особливо,якщо будуть "сімейні","студентські" та інші варіанти, щоб мешканці Луцька, могли економити на гулькі чи нове вбрання.
в шоці Показати IP 18 Лютого 2016 11:19
Ціна питання 5(п'ять)гривень!!!!!та дописувачі від сили один раз в рік відвідають зоопарк,а горланять,як на 500;
бабуся Показати IP 18 Лютого 2016 15:51
Не хочете ходити в зоопарк - не ходіть, ідіть в генделики пийте пиво - там дешевше. А писати всяку нісенітницю не треба. Вартість квитка піднімати треба, тварини тоже їсти хочуть.
так Показати IP 19 Лютого 2016 18:58
більшість дописувачів взагалі не були в зоопарку!! але з переляку кричать як навіжені! -аби кричати!!
до гість Показати IP 19 Лютого 2016 19:02
аяяяй! яка втрата для зоопарку ! за 20 грив хочете Діснейленд?? крутизною аж пре!!!!
Анонім Показати IP 7 Травня 2016 13:30
Цікаво, їсти хочуть тварини чи керівництво?! А ціни підіймати потрібно. На рахунок корму-це й дурню зрозуміло, зоопарку прибуток і тварини накопичені.
Аноніму до Анонім Показати IP 28 Липня 2016 20:00
Їсти хочуть усі, а скнари та хейтери, які сюди понабігли, на 5 гривень не збідніють.
Яна Показати IP 19 Вересня 2016 11:14
Дуже класно провели час в нашому зоопарку, ціни доступні, тварини в гарному стані, а нарахунок коментарів, що квитки за 30 грн. це дорого то я хочу порадити таким батькам щоб кинули палити і не купували пиво, а на заощаджені кошти купили квитки в зоопарк.