USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Країна-агресор купила української військової продукції на 169 млн доларів

20 Лютого 2017 18:10
У минулому 2016 році найбільшим покупцем української продукції військового призначення стала країна-агресор Росія.

Про це пише видання "Главком", посилаючись на дослідження авторитетної міжнародної установи – Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (SIPRI).

Згідно з даними SIPRI, минулого року Україна експортувала до Росії продукції військового призначення на 169 мільйонів доларів.

Такі прибутки Україна не отримала навіть від Таїланду – єдиного покупця сучасних вітчизняних танків "Оплот".

Загалом за минулий рік поставки до Росії зросли на 72%. Цей показник став вищим навіть порівняно з часами президентства Віктора Януковича.

Згідно з доповіддю, найбільшим партнером росіян в Україні є "Мотор Січ".

Як пише видання, з цим документом журналісти зверталися до СБУ. Однак, там дали зрозуміти, що "не бачать нічого злочинного у співпраці української компанії з країною-агресором".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Перехожий Показати IP 20 Лютого 2017 18:44
... і це все, що потрібно знати про так звану АТО, влаштовану українськими можновладцями як привід для остаточного обкрадання народу.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 19:27
це просто піпець - бариг треба гнати від влади, або нехай їх синочки йдуть і воюють
Штефан, Луцьк Показати IP 20 Лютого 2017 19:45
Я плакалъ
нато Показати IP 20 Лютого 2017 19:47
ЇЇ купляти не буде
Григорій до нато Показати IP 20 Лютого 2017 20:07
Ну. якщо вже такий експерд каже не буде ...тади ой!
123 Показати IP 20 Лютого 2017 20:18
А наш мотор для кого двигатели ремонтирует, никто не думал?
не Андрій Показати IP 20 Лютого 2017 20:38
Росія купила і відразу на донбас сєпарам завезла, щоб свою техніку там несвітити - це навіть в голові невкладається як так може бути
вова згоранець Показати IP 20 Лютого 2017 21:26
ПЕЦЯ ШЛЕ ВОВИВ МОСКОВИЮ ВСЕ ЩО ПРОДАЕТЬСЯ. В ТОМУ ЧИСЛИ И МОТОР СИЧ! ПЕЦЕ НАЧХАТЬ НА ПРОСТОЙ УКРАИНСЬКИЙ НАРОД ТАК ЯК У НЬОГО ПАЧПОРТ КРАЙНИ СХОДУ УЖЕ ЧЕКАЕ И БИЛЕТ НА ВИЛИТ ПРИГОТОВЛЕНИЙ В ОДНУ СТОРОНУ.... ДОНБАС??? ЦЕ ПЕЦИ ТОРГОВА ТОЧКА ???? Вова Путин пидписав указ про обмин пачпортив ЛНРДНР на пачпорты громадян РФ. Едешь в Расею с пачпортом лыныр-дыныр , а повертаешься з Московии с паспортом РФ. Таким чином лыныр-дыныр стали громадянами РФ моментально. На один пачпорт лыныр-дыныр дають один паспорт РФ. Пеця все знае и в огонь масло пидливае. Собаки гавкают , а караван йде.... таким чином лыныр-дыныр уже стали губерниею лыныр-дыныр РФ. Вова Путин уже пообилечував всих лыныр-дыныр.А тепер всим кто мае пачпорт лыныр-дыныр миняе на паспорт РФ. Таким чином земля и люди Донбаса стали землею и людьми РФ. ХТо выграв? Хто програв? Война олигархов? Ни! Вси вони живи и з грошима! Вийна простых украинцив?? Половина патриотив уже в земли лежать... А нечисть побигла до европы... Пеця , Гройсман и прочая прочая выграли так як на вийни бобло збили..... а простых украинцив оставили в нищети и бидности...Тримайся Украйно подальше вид всих пройдох Пециной зграй шакалив....
Анонім до вова згоранець Показати IP 20 Лютого 2017 23:37
параша визнала пачпорти лугандонії, щоб лугандони мали почесне право освоювати необЪятниє простори від кольського півострова до чукотки і умєрєть на зємлє обєтованной
До Григорія Показати IP 20 Лютого 2017 22:23
Хіба НАТО буде купляти советске барахло .
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 23:39
параша закуповує українські двигуни, бо на расєйських літаки далі кінця злітно-посадкової смуги не долітають