USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинський митник їздить на позиченому BMW X5 і живе у квартирі друзів

24 Січня 2017 07:00
Начальник митного поста «Устилуг» Волинської митниці ДФС Олександр Оникійчук не володіє жодною нерухомістю і транспортними засобами, однак безкоштовно користується чужим автомобілем та житлом.

Згідно з його е-декларацією за 2015 рік, єдина нерухомість в сім’ї належить його синові Максиму Оникійчуку – квартира у Вінниці площею 73,6 кв. м. Також дружина митника Олена Оникійчук володіє Toyota Auris 2011 року випуску.

Водночас син Олександра Оникійчука Максим оприлюднив в Instagram відео, де він їздить на білому BMW з підписом: «Папуля дал полетать».
Нині BMW X5 2012 року випуску коштує приблизно 1-1,3 мільйона гривень


У коментарі «Наші гроші. Львів» Олександр Оникійчук пояснив, що BMW X5 2012 року випуску належить його другові. За його словами, у робочі дні він користується службовим автомобілем, а у вихідні друг Олександр Румянцев дає своє авто. Факт користування чужим BMW X5 жодним чином не відображено в е-декларації митника. Водночас в реєстрі МВС, який наразі працює в тестовому режимі, не вдалось знайти жодного Олександра Румянцева (у тому числі Рум’янцева), який би володів BMW X5.

Після звернення за коментарем Максим Оникійчук закрив свій профіль в Instagram.
Також Олександр Оникійчук пояснив, що у Володимирі-Волинському він живе у квартирі, яку безкоштовно надали друзі. Їх ім’я він назвати відмовився.

За 2015 рік Олександр Оникійчук задекларував 66 тисяч гривень заробітної плати на митниці, його син – 9,6 тисяч гривень стипендії, а дружина – 47,4 тисяч гривень зарплати від Вінницької центральної районної клінічної лікарні. Незважаючи на доволі невисокі доходи, згідно з реєстром МВС, 24 грудня 2016 року Олена Оникійчук стала власницею Toyota Corolla 2016 року випуску, ціни на які стартують від 485 тисяч гривень.
Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України» для Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
зеник Показати IP 24 Січня 2017 08:28
Н і коли це скінчиться, як митник, так міліонер? Всі когось кришують.Що за держава?
Тьотя Рая Показати IP 24 Січня 2017 08:53
Бачать відкриту зневагу до законів України зі сторони таких, як начальник митного поста «Устилуг» Волинської митниці ДФС Олександр Оникійчук :- журналісти, прості люди . Саме головне ,що не бачать цього , а правильніше не хочуть бачити ті - які очолюють органи, що повинні слідкувати за дотриманням законів і протидіяти проявам корупції ...!!!
МАЮТЬ ТІ ДУЛЮ Показати IP 24 Січня 2017 09:13
Сразу трех летчиков лишилась в конце прошлого года 299-я бригада тактической авиации Воздушных сил Украины, базирующаяся в Николаеве. Нет, с офицерами ничего не случилось, они просто… уволились из рядов ВСУ. «Участники боевых действий получили минимум из того, что им было положено, а ордена, боевое оружие, автомобили и даже квартиры достались полковникам — непонятно за что. Вот ребята и ушли», — рассказывает сослуживец уволенных. В Украине не так много опытных пилотов штурмовой авиации (299-я летает на Су-25) — десятка полтора, не больше. Уход трех из них на гражданку — серьезный удар по обороноспособности страны.
Я Показати IP 24 Січня 2017 09:58
Дайте номер картки, куди гроші на допомогу скидувати?!!!Бідують люди, хіба не видно???!
Укр Показати IP 24 Січня 2017 09:59
Чому не проводиться суттєвої перевірки! Наяву кримінал.Скільки можна нас дурити? Гройсман мовчить.Тільки збивають бабло з народу.
ввв Показати IP 24 Січня 2017 10:29
вже заї...ло то все слухати та бачити .про .. судів. .митники ...прокурори... бурштин... а реакції нуль..
Анонім Показати IP 24 Січня 2017 11:31
Вибачте,а на х..а приймати ці липові декларації,з людей дурнів роблять.Ще хай напише що живе на гроші з Кредитки
жора Показати IP 24 Січня 2017 11:55
Ставленик Калєтніка досі на посаді! Де люстрація, пане Гузь? Чого мовчиш "мученик" революції?
Полішук до жора Показати IP 24 Січня 2017 14:11
Гузя не трогайте! Це ,,йо..й символ революції".Показник нашої ,,демократичної .прозорої влади"
Віта до Полішук Показати IP 24 Січня 2017 16:36
А шо, Лапіна забули?)
Анонім до жора Показати IP 24 Січня 2017 17:32
гузь в долі і в темі