USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Волинян закликають повідомляти про підозрілих осіб

21 Жовтня 2016 16:55
Волинські силовики просять жителів області повідомляти про підозрілих осіб у своїх населених пунктах. Адже сепаратисти пообіцяли помститися українцями за смерть бойовика Мотороли. Про це йшлося під час наради щодо профілактики правопорушень 21 жовтня.

Начальник управління Служби безпеки України у Волинській області Юрій Фелонюк повідомив, що у планах самопроголошених ЛНР та ДНР – проведення терористичних актів на території Західної України. Тож волинян закликають бути пильними та повідомляти про підозрілих та невідомих людей у їхніх містах та селах, - повідомляє Волинський інформаційний портал.

«Ви всі знаєте, що нещодавно загинув так званий Моторола. І керівник бойовиків Захарченко заявив, що він відомстить українцям і поклав вину на правоохоронні структури. Ми думаємо, що вчинення терористичних актів стосується лише східних чи південних областей. Але повірте, сьогодні в намірах розвідувальних підрозділів так званих ЛНР і ДНР є проведення терористичних актів саме на території Західної України, де ми не бачимо цього, не хочемо, і думаємо, що до нас не дійде той відгук війни», – висловився начальник управління СБУ на Волині.

Тож Юрій Фелонюк закликав присутніх на нараді керівників міст та районів бути пильними і повідомляти про таку небезпеку усім своїм колегам та знайомим.

Його твердження підтримав і начальник Луцького прикордонного загону Микола Скарвінко. «Ваша інформаційна підтримка – це 99% нашого успіху», – висловився прикордонник і попросив волинян повідомляти про «чужих».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
помста-це Показати IP 21 Жовтня 2016 16:58
не під"йомні тарифи ."кредити" від гройсмана та ціни на продукти!
Нетверезе Парася до помста-це Показати IP 21 Жовтня 2016 18:32
А ну, тихо сидіть і не рипайтесь, бо Путін прийде!
транзитний до Нетверезе Парася Показати IP 21 Жовтня 2016 19:28
П яне Парася Я би на твому місці не іронізував Як не дай Бог почнуться підриви побачу як ти будеш верещати як свиня не дорізана
Маячня Показати IP 21 Жовтня 2016 17:26
Кого ви надурити хочете. Не буде тут ніяких терактів. Якщо про кожного "підозрілого" повідомляти в СБУ то буде дурдом
Нокія Показати IP 21 Жовтня 2016 17:46
Брехня, Фелонюка як і його канторку цікавлять лише бакси, кришування і т.д. Через таких профі Крим і Схід прос*али.
123 до Нокія Показати IP 21 Жовтня 2016 18:02
Крим сам пішов, а Схід ще неповністю, вон Харків поки що у складі україни
Sieger до 123 Показати IP 21 Жовтня 2016 18:17
Ага, і ключове слово тут "поки що" з такою державною політикою в Україні.
нокія до 123 Показати IP 22 Жовтня 2016 10:06
ага, а про бакси і кришування бачу ти згоден......конторський, мабуть сам
Скептик Показати IP 21 Жовтня 2016 18:01
В Криму зробили переворот, здалися Росії і ніхто з СБУ не " побачив ", тому правильно робите , що закликаєте до пильності простих людей , а не своїх працівників ...!!!
Sieger Показати IP 21 Жовтня 2016 18:14
А не так давно в СБУ казали, що смерть Мотороли - це чергове інсценування. Щось в цих "робітників безпеки" сім п'ятниць на тиждень.
Lidi l Показати IP 21 Жовтня 2016 21:49
А ви хіба не для того щоб нас охтроняти,шановне СБУ?
123 до Lidi l Показати IP 22 Жовтня 2016 10:07
для того щоб доїти