USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

ДТП на трасі Луцьк-Львів: троє загиблих

31 Грудня 2016 08:21
Авто з п’яти пасажирами злетіло з траси на узбіччя. Троє з п’яти присутніх в автівці загинули на місці трагедії, двоє перебувають в реанімації.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Так, у ніч проти 31 грудня, приблизно о 00:10 за селом Терешківці, що на 47 км від Луцька, автомобіль рухався на неосвітленій частині траси Луцьк-Львів, яка досі ще й без розмітки.

Як повідомили у Секторі комунікацій ГУНП у Волинській області, за кермом легковика «Opel Vectra» перебував 19-річний мешканець Іваничівського району. Керуючи транспортним засобом, водій, ймовірно, не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та врізався у дерево.

У результаті аварії троє молодих людей загинуло - водій і двоє пасажирів. Це - 18-річна мешканка Горохівського району та 28-річний житель Іваничівського району, загинули на місці. Ще двоє молодиків - 20 і 22 роки, мешканці Іваничівського району - в реанімації Горохівської ЦРЛ. У них діагностували травми різних ступенів тяжкості. Зокрема, численні забої тіла, струс мозку, є підозра на внутрішній крововилив у одного із постраждалих. Наразі медики рятують хлопцям життя.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Імя Показати IP 31 Грудня 2016 08:51
як звали дівчину?
Тт до Імя Показати IP 31 Грудня 2016 16:17
Вікторія(
Співчуття мої Показати IP 31 Грудня 2016 09:18
Жаль дуже молодих людей... Сиджу і плачу . СПІВЧУВАЮ ВСІМ. Зима надворі, люди добрі, НЕ СПІШІТЬ ЇЗДИТИ . П'ять- десять хвилин пізніше приїхати до дому нічого не значить ! Життя і здоров'я своє і пасажирів і пішоходів ПЕРШ ЗА ВСЕ !!!
Надія Бойко Показати IP 31 Грудня 2016 10:30
Хлопці із с Завидів Скубій Володя та Дорощук Віталій, а дівчина із с Лемешів Горохівського р-ну. а хлопці з Іваничівського Хлопці із с Завидів Іваничівського р-ну: Дорощук Віталій Васильович та Скубій Володимир Вікторович, а дівчина із с Лемешів Горохівського р-ну
SS Показати IP 31 Грудня 2016 14:04
До чого тут неосвітленна частина і ще й без розмітки???? Дорога винувата? Непощастило молоді от і все
ой валет до SS Показати IP 31 Грудня 2016 20:56
А якщо когось умисно застрелять, то вбивця не винен, просто не пощастило.
я Показати IP 31 Грудня 2016 19:57
а скільки км/год він їхав??
житель міста Показати IP 31 Грудня 2016 22:05
Явно що клмпанія підбивала на швидку їзду! Або з їхньої мовчазної згоди!!!!! водій чавив педаль газу. При нормальній швидкості -завжди можна зреагувати на зміну обставин. І було б без трагедії.
Петро Показати IP 1 Січня 2017 01:36
Без дорожньої розміткі дуже погано їхати в ночи. Я як їздив в закарпатья в Берегове ликуватись то їхав і туди і назад через Дубно на львів там відмінна розмітка 100 -110легковушкою їхав. А без розміткі дуже дуже погано їхати особливо коли зустрічні машини і треба переключатись на ближнє світло фар чи як хто тебе засліпить фарами то ти тримаешся розміткі на дорогі. В цьому випадку з загибелью молодих людей100% винуваті дорожникі яки не нанесли розмітку!
Євген до Петро Показати IP 3 Січня 2017 16:08
Друже Петре, якщо водій не бачить дороги, то він повинен скидати швидкість, а не винуватити віртуальних "дорожників". Коли ти летиш і зустрічна тебе сліпить, а ти і далі не збавляєш, а тиснеш "газ", то теж винен ХТОСЬ???
Двв Показати IP 1 Січня 2017 06:23
З неофіційних джерел на спідометрі стрілка була на позначці 200 км/год
Я Показати IP 1 Січня 2017 08:24
В правилах дорожнього руху чітко вказано, що водій вибирає швидкість з врахуванням дорожнього покриття, розмітки, його стану, часу доби, та інших умов. З того требапочинати. Але дітей шкода і їх не повернеш. Сідаючи за кермо - думайте наперід...
Водій Показати IP 2 Січня 2017 11:11
Подивіться на карту-дорога пряма як з одної так із другої сторони села(злітна смуга) Була б менша швидкість і менше проміле в крові такого б не сталось!!! Яка розмітка у нас нема на чому її малювати яма на ямі. Було ДАІ і хай там як ,але було трохи більше порядку,а зараз понакупляли машин дешевих з іноземними номерами досвіду не мають тільки на газ жмуть І це у нас так всюди!!!!!! Найбільш шкода батьків ну і молодих людей яким ще жити і жити б. На мою думку:менша швидкість- такого не було б!
777 Показати IP 2 Січня 2017 18:51
А як ті 2 пасажирів себе почувають, які вижили у дтп?
вася до 777 Показати IP 3 Січня 2017 14:39
люксово, через три дні колядивати підуть