USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

Подробиці смертельної ДТП поблизу Луцька: троє загиблих. ФОТО

25 Липня 2016 23:22
В селі Усичі Луцького району на 27-ому кілометрі траси Луцьк-Володимир-Волинський зіткнулись два автомобілі. В результаті ДТП водії обох автівок та один пасажир - загинули.

Інформація стала відома журналістам Інформаційного агентства Волинські новини з власних джерел.

Згідно з попередньою інформацією, жахлива аварія трапилась о 20:40. В результаті лобового зіткнення автомобілів Renault Kangoo та Mercedes-Benz загинули троє чоловіків.

Водій Mercedes-Benz та пасажир Renault Kangoo померли на місці. Водій "черевичка", 1995 року народження, помер в кареті швидкої допомоги дорогою до лікарні.

Ще двоє пасажирів, чоловіків, перебувають у важкому стані. Їх госпіталізували у Луцьку клінічну лікарню.

На місці аварії працює поліція та слідчо-оперативна група. Деталі та обставини аварії - з'ясовують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
A Показати IP 26 Липня 2016 00:17
Ужас. Співчуваю рідним загиблих
Таня Показати IP 26 Липня 2016 01:03
Машина стоїть шкоди ненаробить а коли їде з великою швидкістю наробить багато шкоди так тоді штрафуйте за перевищення швидкості Співчуваю
Лена Показати IP 26 Липня 2016 01:10
Мої співчуття!!!!
Лена Показати IP 26 Липня 2016 01:26
Мої співчуття всій рідні!!!
душман Показати IP 26 Липня 2016 07:43
Ви подивится як ганяють на машинах як будто николи небачили машин шо робится в луцку повстречних двойний обгон на шаленних скоростях де менти куда дивлятся де наша власть вот вид цего и бида обдумайтеся горе аодийи з конив на тачки посидали перци малоумни
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 08:28
Співчуваю родинам загиблих
Чоловік Показати IP 26 Липня 2016 08:37
Співчуття...Але це ж 100%, що долітались..Пам'ятаймо про це і робим висновкі.
Андрій Показати IP 26 Липня 2016 08:59
І тут на польсько-литовських зламках.
Толік Показати IP 26 Липня 2016 09:29
Не раз помічав, як автівки з іноземними номерами значно перевищуюють швидкість та порушують ПДР. Самого підрізали багато разів. Немає у нас автобанів, де можна носитися як скажені. І траси не освітлюються.
lydmila Показати IP 26 Липня 2016 09:30
Останній час. Хай Господь потішить родину.
АА Показати IP 26 Липня 2016 09:51
А може тормоза відмовили чи ще щось сталось в той момент.Це техніка іі передбачити неможливо.ви так говорите,як будьто точно знаєте що в вас все буде добре"бо ідете помало".Ніколи не треба зарікатись. Хай всіх береже Бог від всіх бід. Моі співчуття родинам!!!!!
нострадамус до АА Показати IP 26 Липня 2016 14:49
чим більша швидкість тим більша сила удару ( закон фізики), а відповідно, більш трагічні наслідки. так що, все правильно- елементарна логіка...
ольга до АА Показати IP 26 Липня 2016 22:12
Текст повідомленняДуже часто ізджу цією дорогою,бачу як ідуть лоб в лоб хто кому звільнить дорогу!!!!!!!!!! Це,мабудь,така ж ситуація!!!!!ЖАХ!!!!!Співчуття родинам загиблих!!!!!
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 10:20
Янтарні гроши багатьох погубили і ще погублять,нетільки у авариях ай і у розумах
Коля до Анонім Показати IP 27 Липня 2016 11:33
Тебе давно загубили!!!
nata Показати IP 26 Липня 2016 10:53
Господи помилуй нас,, мої співчуття
Лучанка Показати IP 26 Липня 2016 11:52
Уже 4 загиблих. Вночі у відділенні реанімаціі помер ще один (1979 року) учасник цього жахливого ДТП. Моі співчуття...
Сергей до Лучанка Показати IP 26 Липня 2016 12:14
Мои соболезнования. Мой двоюродный брат(( Господи утешь х семью.
Свєта до Сергей Показати IP 2 Серпня 2016 22:20
Я також 2 роки тому втратила двоюрідного брата в дтп в Березовичах. Це просто не можливо пережити але ми не в силах щось змінити, тому співчуваю всім рідним багато сил і терпіння вам!
Лідія Показати IP 26 Липня 2016 13:20
Співчуття всім рідним!
марія Показати IP 26 Липня 2016 13:59
Співчуття рідним і близьким.Хай Бой їх підкріпить.Це дуже страшно таке пережить.Я не розумію тих людей які так легковажно обсудюють це,це може трапитись з кожним із нас.
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 14:02
Вони не винні в аварії. Винний водій кенго він обганяв фуру і не побачив їх... Знаю хлопців з мерса( досі не можу в це повірити
Djvxv Показати IP 26 Липня 2016 14:05
В дтп винен водій кенго! Він обганяв фуру і не побачив їх... І яка різниця на якій машині вони їхали чи з польською реєстрацією чи українською. Хлопців нема
Віталій Показати IP 26 Липня 2016 14:14
Співчуття рідним.
Дівчина Показати IP 26 Липня 2016 15:36
Ніхто не знає що може случиться через годину, через дві. Тому не судіть інших, ти незнаєш дівчина (хлопець) чи ти взагалі доживеш до вечора. Але нам потрібно молитись і бути готовим до зустричі з Господом. Мої співчуття, хай Бог потішить рідню)))
Хлопчик до Дівчина Показати IP 26 Липня 2016 20:21
Просто всім потрібно чітко дотримуватись правил дорожнього руху і всі будуть живі і здорові. От один начхав на правила і чотири житті нема. Не впевнений-не обганяй.
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 15:59
Співчуваю
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 16:23
Аварія під Луцьком Фото
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 16:48
Жалко родителей, пусть Бог даст силы им все ето пережить
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 19:17
Жаль.....
анонім Показати IP 26 Липня 2016 19:55
дуже шкода,молоді зовсім люди
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 21:44
Хай Бог утишить родину. И даст сили перенести велику втрату
Саша Показати IP 26 Липня 2016 22:32
Пашка хай земля тобі буде пухом(((((((
Тарас Показати IP 26 Липня 2016 23:19
Співчуваю
Іра Показати IP 27 Липня 2016 15:02
Співчуття рідним
Олег Показати IP 27 Липня 2016 17:07
Співчуття рідним. Хай Бог потішить.
Анонім Показати IP 28 Липня 2016 00:00
Нехай все у вас буде з любовью
ден Показати IP 28 Липня 2016 09:31
вцій аваріі загинув мій друг вічна память молодим парням співчуваю батькам
den Показати IP 28 Липня 2016 09:36
в цій аваріі загинув мій друг вічна память молодим хлопцям співчуваю сімі
Анонім Показати IP 28 Липня 2016 18:16
Жалко хлопцив вони з кузнецовська
оксана до Анонім Показати IP 30 Листопада 2016 10:06
Ден будь ласка звяжіться зі мною. дуже треба поговорити з вами з приводу цієї аварії.можу допомогти в фінансовому відшкодуванні сімям загиблим.0664932699
Анонім Показати IP 30 Липня 2016 01:06
Хлопцев жалко!! Самое главное знал ли их БОГ, и знали ли они ЕГО!! Вот это самое гоавное в нашей жизни! Чтобы проживши жизнь, нам не было мучительно больно,за бесцельно прожитые годы!! Моё соболезнование родным и близким!