USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

ДТП у Луцьку: не розминулися два буси

20 Березня 2016 19:38
У Луцьку не розминулися два буси. Про це повідомляє Волиньпост.

На вулиці Конякіна у Луцьку близько 18:30, поруч з автостанцією трапилась ДТП. Водій Renault Scenic, при перелаштуванні у правий ряд, не вибрав безпечної бокової дистанції та здійснив небезпечне перелаштування в праву смугу, внаслідок чого зіткнувся з білиим бусом Fiat.

Шофер Фіату не мав можливості зманеврувати та в’їхав у Renault, що був припаркований на стоянці.

Поліцейські прокоментували, що попередньо винуватий водій Renault Scenic.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 20 Березня 2016 22:59
А на фото за полісменом шикарна яма. Може, винна саме вона і автодор, а не водія француза?
Міша Показати IP 20 Березня 2016 23:21
Буси це ювелірна прикраса, а в даному випадку МІКРОАВТОБУСИ або ФУРГОНИ. Введітьпосаду редактора.
редактор до Міша Показати IP 20 Березня 2016 23:52
ювелірна прикраса називається НАМИСТО, а бусом називають автобус у просторіччі!
не без греха до Міша Показати IP 21 Березня 2016 11:10
Буси це улюблений транспорт полишука
Бмв Показати IP 21 Березня 2016 08:03
А літом там теж була аварія через ту яму мітсубісі аутлендер і ауді а8!!!! І нікому та яма не мішає....
автодор до Бмв Показати IP 21 Березня 2016 11:12
це не та яма
Григорій Показати IP 21 Березня 2016 10:43
А літературна мова для чого тоді? Давайте ще й книжки суржиком писати.
Лучанка Показати IP 21 Березня 2016 14:23
бус..Тому що англійською автобус пишеться Bus...От і виходить калька.... а назвуть бас...то зразу скажуть до чого тут музика