USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький активіст потрапив у ДТП. Фото

8 Січня 2017 21:22
Бус Mercedes Sprinter активіста та члена виконкому Луцької міської ради Олега Бондарука, який відомий в місті як «Сакура», постраждав в ДТП. Пізнього вечора в нього «влетів» легковик.

Про це він розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини.

Аварія трапилась на вулиці Чернишевського. Зі слів Олега, дорога не була слизькою, автомобілі рухались не швидко, адже ця ділянка – поруч з крутим поворотом.

«Я скинув швидкість, бо до мене телефонували. І тут – удар, мене «догнав» Volkswagen Passat B3», - каже активіст.

В легковика «знесло» передню частину автомобіля – пом’яло капот, крила тощо.
Бус автомайданівця постраждав значно менше, щоправда, активіст занепокоєний тим, що після удару з його двигуна почало текти моторне мастило.

«Після удару двигун «заглох» і з нього потекло мастило. Не знаю поки чому так трапилось», - каже Олег Бондарук.

До слова, бус автомайданівця, який відомий в луцьку як «Сакура», неодноразово возив допомогу на схід. Цим же авто Бондарук привіз з Будапешта (Угорщини) до Луцька волонтерку і лікаря Тетяну Білінські, яка після отруєння сепаратистами газом лікувалась за кордоном.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, в грудні на цій же ділянці дороги через слизьку дорогу зіткнулись п’ять автомобілів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Активіст Показати IP 8 Січня 2017 21:38
Напевно, на Пассаті теж активіст їхав. Кругом одні активісти, тільки держава в ...
да Показати IP 8 Січня 2017 22:01
Я скинув швидкість, бо до мене телефонували.............
? Показати IP 8 Січня 2017 22:10
"бо йому зателефонували"...скинув швидкість...
місцевий Показати IP 8 Січня 2017 23:02
«Я зупинився, бо до мене телефонували і я мусив взяти трубку. І тут – удар, мене «догнав» Volkswagen Passat B3», - каже активіст. на сайті волиньпост поки написано ЗУПИНИВСЯ а тут уже скинув швидкість ой заліваєш Олежку
Україна Показати IP 8 Січня 2017 23:12
В країні одні активісти . Які дуже важливу користь приносять людям . А не здасться що їх вже дуже забагато?
Льолік Показати IP 8 Січня 2017 23:18
Скажіть, а де можна записатись в активісти?
місцевий Показати IP 8 Січня 2017 23:30
а чому коментар видалили про те що на іншому сайті уже не скинув швидкість а зупинився????? темниками пользуєтесь? чи джинсом торгуєте олежкіним??? я ж нічого не видумую а констатую лише факт. якщо він такий правильний то хай визнає свою вину - пошкоджень як кіт наплакав. а в пасатовця реальна біда - півморди нема. олег !! совість і людяність є???
МІСЦЕВИЙ Показати IP 8 Січня 2017 23:37
на волиньпості описав ВАШІ МАНЦИ з коментарями. прорекламував
Док Показати IP 9 Січня 2017 10:13
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 9 Січня 2017 10:42
Як зрозуміти: телефонували??? Це причина відволікатись від керування авто??? Де в ПДР написано, що водій повинен реагувати якось на телефон при керуванні транспортним засобом???
123 до Лучанин Показати IP 10 Січня 2017 17:00
Я тебе прошу, 100% водіїв розмовляють по телефону за кермом і якщо ти не розмовляєш, а всі хто кажуть що не розмовляють пі***ять