USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Скоєно напад на директора Любомльського лісгоспу. ОНОВЛЕНО

3 Березня 2015 10:57
У будинок директора Любомльського лісового господарства Сергія Боярчука в ніч з неділі на понеділок вдерлися невідомі. Зловмисники жорстоко його побили чоловіка та пограбували будинок. Про це повідомляє «Під прицілом».

Інформацію про побиття підтвердив начальник слідства Любомльського РВ УМВС Олександр Горпинко.

Чоловіка жорстоко побили, наразі він перебуває у Любомльській центральній районній лікарні.

Головний лікар Любомльської ЦРЛ Володимир Дибель повідомив, що наразі чоловік лежить у травматологічному відділенні лікарні зі струсом мозку та множинними гематомами. Стан хворого задовільний.

Лікарі подейкують, що нападників було шестеро і усі були в масках.

МІЛІЦІЯ ВОЛИНІ РОЗШУКУЄ ЗЛОВМИСНИКІВ

Згідно з повідомлення пре-служби волинської міліції, нападники в масках забрали у постраждало 20 тисяч гривень, 300 євро і два золоті ланцюжки.

Як розповів начальник управління карного розшуку УМВС України у Волинській області Геннадій Єпіфанович, учора, 2 березня, о 7-й годині 30 хвилин у чергову частину любомльського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що група невстановлених осіб у масках близько 4-ї години проникли в житловий будинок директора лісгоспу, який знаходиться у селі Куснище Любомльського району. Застосовуючи насильство до господаря, розбійники заволоділи грошовими коштами в сумі 20 тисяч гривень, 300 євро та двома золотими ланцюжками загальною вагою близько 18 грамів.

Відомості про вказану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, тож розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України.

«У вчиненні даного кримінального правопорушення об’єктивно підозрюється група чоловіків віком від 20-ти до 30-ти років, одягнені у військову форму чорного кольору та кольору «хакі». Зловмисники можуть мати при собі маски чорного кольору (балаклави)», – повідомив Геннадій Єпіфанович.

Якщо ви маєте інформацією, яка допоможе встановити осіб нападників, просимо повідомити про це за номером 102. Анонімність гарантуємо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 3 Березня 2015 11:00
Лікарі подейкують, що нападників було шестеро і усі були в масках. І таке буде завжди, поки в масках ходити буде можливо. Іншими словами, до тих пір, поки на Україні будуть свідоміти.
гіві Показати IP 3 Березня 2015 11:04
не доларів, а гривень
oleg Показати IP 3 Березня 2015 11:12
Не тисяч а мiльйонiв
За дуби Показати IP 3 Березня 2015 11:17
Так вчора в його був День Народження,а це був ПОДАРУНОК-СЮРПРИЗ
луч Показати IP 3 Березня 2015 11:28
Напосівав між деревцями, а що не вірите правду кажу.
І як встигає усюди. Показати IP 3 Березня 2015 11:33
Довбані тролі скільки можна палитися - не на Україні, а в Україні. Хто ж по-вашому такі, ці свідоміти? Візитку Яроша знайшли? Це все Майдан, Госдеп.. Хоч накалякав українською, а руським духом смердить за версту.
Анонім до І як встигає усюди. Показати IP 3 Березня 2015 13:35
Спочатку почитай Шевченко, а потім гундюй. PS. Почему тебя не возмущает, например, "на Волыни", "на Мальвинах", "на Аляске"...
Йухан до Анонім Показати IP 3 Березня 2015 14:29
А чому в російській версії "в Донбасе",а не "на Донбасе"?
Анонім до Йухан Показати IP 3 Березня 2015 15:49
Дай ссылочку. Даже если так, то писал безграмотный тип.
Бурят до Анонім Показати IP 4 Березня 2015 00:46
тупим кацапським мєдвєпутінським тролям пояснюю, коли мова йде про область чи регіон вживають "на", коли мова йде про державу вживають "в". Ти ж падло не мовиш на расєє чи на челябінське, чи на казахстанє. Ви як гвалтівники звикли бути на комусь.... А тут х..єр. Тому в роті чи во рту, це для вас.
бандера Показати IP 3 Березня 2015 11:37
правильно зробили не на бідного попали,треба насамперед бути людиною
111 Показати IP 3 Березня 2015 11:55
Мазурикові ставленики....живуть на зарплати
Олег Показати IP 3 Березня 2015 12:24
Треба бути людьми що тут правильного? Якщо ви живете краще сусіда то на вас теж треба йти і грабувати?
До Олег Показати IP 3 Березня 2015 12:56
Правильну декларацію треба було подати. А я певен що в декларації нема цьго всьго нажитого "нєпосільним трудом"
народ Показати IP 3 Березня 2015 17:07
Ще мало дали потрібно всіх люструвати, морди як бармалея
ліс Показати IP 3 Березня 2015 19:38
то щей не багато взяли, якщо поділити на шість чоловік
народу і бандері Показати IP 4 Березня 2015 09:22
За версту видно обмежених і заздрісних людей. Пробачте, гів.....ми ви були, такими і залишитеся. Не важливо - в Європі чи в Азії - але гів....ми.
Анонім Показати IP 7 Березня 2015 21:15
не поділили гроші за цигарки в деревах що на польщу йшли)))
Анонім Показати IP 7 Березня 2015 21:17
знали до кого йшли, - до бідних не пішли, а таким - так і треба.
Анонім Показати IP 8 Березня 2015 12:24
за контрабаду відповідати потрібно, його не те щоб грабувати, - за грати потрібно садовити, але ж ні, він бідний нещасний мільйрнами відкупиться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!