USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Постраждалий у ДТП 21-річний лучанин помер у лікарні

16 Грудня 2015 15:28
21-річний лучанин Михайло Гапич, який 12 грудня постраждав внаслідок страшної ДТП поблизу Київського майдану, сьогодні помер у лікарні.

Про це Інформаційному агенству Волинські Новини повідомили близькі загиблого.Нагадаємо, винуватці ДТП, що трапилась 12 грудня в районі Київського майдану, втекли з місця пригоди. Постраждалий перебував у важкому стані в Луцькій міській клінічній лікарні, лікарі боролися за його життя, однак, на жаль, сьогодні, 16 грудня, близько 13:30 серце хлопця зупинилося.

Михайло Гапич

Поліцейські встановили особу водія, який скоїв ДТП 12 грудня у Луцьку – ним виявився 23-річний лучанин. Наразі правоохоронці все ще розшукують свідків трагедії.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

«Шановні волиняни! Якщо ви стали свідком ДТП або маєте будь-яку інформацію, просимо звертатися за телефонами: 0502578918або 102», - йдеться у повідомленні.

Колектив ІА Волинські Новини висловлює співчуття родичам загиблого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 125
не пацик Показати IP 16 Грудня 2015 15:42
Спочивай зБОГОМ.
сум Показати IP 16 Грудня 2015 15:48
Дуже шкода,що обірвалося таке молоде життя. співчуваю...
Настя Показати IP 16 Грудня 2015 15:52
Співчуваю!!! А як же будуть жити ті хто так забиає життя людей? Вони не думають про своїх дітей онуків родичів?
Лучанка Показати IP 16 Грудня 2015 15:53
О, ні! Як шкода!!! Співчуваю родині....
Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 16:26
О Господи,яка хороша дитина. Бог забрав, співчуття родині - це горе страшне, якому не може зарадити ніхто.
Євген до Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 17:42
Це не Бог забрав. Це мажор, який вважає королем життя - Павло Крець
Об'єктивний до Євген Показати IP 16 Грудня 2015 19:03
ПАВЛО КЛЕЦЬ
До об'єктивного до Об'єктивний Показати IP 16 Грудня 2015 20:21
От заходжу я до того Павла на сторінку постійно,дивлюсь і розумію,що нічого він в житті не зрозуміє!Нічому його це не навчить.Замість того,щоб оббивати пороги лікарні де лежав Міша,падати в ноги і просити в батьків Міши пробачення.Він сидить собі у соціальних мережах.А по людях ще і говорить,що ні в чому не винний.
Андрій до До об'єктивного Показати IP 16 Грудня 2015 21:01
Йому нічого не дійде.Тількі сила п**дюлей і спалена машина.
Бог до Андрій Показати IP 16 Грудня 2015 21:53
коментар було видалено
Анонім до Андрій Показати IP 16 Грудня 2015 22:59
Не вам його судити Бог йому судя
Анонім до Анонім Показати IP 17 Грудня 2015 08:52
коментар було видалено
Вадим до Андрій Показати IP 17 Грудня 2015 12:05
Де його машина стоїть?
Поправка до Євген Показати IP 17 Грудня 2015 16:58
Павло Клець
Ніні Показати IP 16 Грудня 2015 17:10
Дуже шкода молодого хлопця. Співчуваю рідним. Нехай земля йому буде пухом.
Лариса Показати IP 16 Грудня 2015 17:34
Один сум,одна біль і пустота.....Співчуття батькам....
Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 19:56
І не дай Бог цього мажора непосадять
Андрій до Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 21:03
Є люди які за цим прослідкують і ми перехожі на залишимо це *** розгулювати по місту штунда грьобана малакасос!!!!
За до Андрій Показати IP 16 Грудня 2015 21:10
Ось це вірно.
НЕ Анонім до Андрій Показати IP 16 Грудня 2015 22:15
23 роки "малакасос"? Судячи з твоэъ граматики, то ти точно з 5 класу!
Суд Лінча до НЕ Анонім Показати IP 17 Грудня 2015 06:53
коментар було видалено
Андрій до НЕ Анонім Показати IP 17 Грудня 2015 12:27
Завали своє хавало для мене це малакасос а ти чмо останнє напевно з його дитсадка 2 групи!
Брат до Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 21:53
І...
Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 20:39
***** що збило син штунди?
НЕ Анонім до Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 22:13
А ти чий син? Те що він син штунди, це не говорить про те що він хороший! Чи то у тебе така фішка - облити брудом усю сімю? Особисто його батька знаю - хороший, порядний чоловік, так само мати. Але, як кажуть в сімї не без виродка. Що поробиш, Бог з ним розбереться... Батькам померлого Михайла - співчуваю!!!
Клець ХЛО до НЕ Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 22:57
Його батьки навіть не зробили спроби зв'язатися з рідними загиблого ані під час перебування його у реанімації ані після його смерті
Анонім до Анонім Показати IP 18 Грудня 2015 20:37
Яка рiзниця си син штунди чи син олiгарха чи син алкаша буде слiдство якшо доведуть шо павлик виний то буде покаранй!!!
Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 21:14
коментар було видалено
Подружка Показати IP 16 Грудня 2015 21:28
Ніякий він не мажор, просто дурня в голові. Те що іздив без правил - це факт! Тепер мусить понести покарання, мусить!!!
Клець ХЛО Показати IP 16 Грудня 2015 22:20
Зробимо усе щоб суд був чесним та прозорим за грати виродка
Вадім Показати IP 16 Грудня 2015 22:20
http://vk.com/wall-29342254_357980
СИДЖУ І ПЛАЧУ Показати IP 16 Грудня 2015 22:31
ЖАЛЬ МОЛОДОГО ХЛОПЦЯ. ЙОМУ Б ЖИТИ І ЖИТИ . СПІВЧУВАЮ РОДИНІ. Безнаказаність і безвідповідальність - це перші вороги українців... і ЧЕРЕЗ ТЕ В УКРАЇНІ ТАКИЙ БАРДАК.
Лучанин Показати IP 17 Грудня 2015 09:19
коментар було видалено
небайдужа Показати IP 17 Грудня 2015 12:04
можливо батьки і не знали вони живуть далеко звідси а його мало посадити він стільки горя людям наробив обливати "штунд" ніхто немає права тому що в сім"ї не без виродка в нього дуже порядні батьки які напевно, уже опустили руки а клеця мають посадити скільтки він ще має зробити, щоб його посадили???? може і від вбивства відкуплять дружки????? паша - страшна людина, хто знає його особисто, підтердить.
21 до небайдужа Показати IP 17 Грудня 2015 17:37
Він дійсно страшна людина, і більше всього ,що це зійде йому з рук, хтось його сильно прикриває.Рано чи пізно він стане перед Творцем і там вже його ніхто не відмаже..... Не судіть всіх віруючих по ньому, виродки є всюди. Дуже співчуваю батькам померлого
Анонім до 21 Показати IP 19 Грудня 2015 19:02
Перед Творцем всi пристаним я б несказавби шо вин страшна людина
Вова Показати IP 17 Грудня 2015 12:34
Його Полівода відмаже, і далі буде безчинствувати. Тільки суд Лінча поки не втік за кордон.
hkt до Вова Показати IP 17 Грудня 2015 14:00
А от цілком реально може чкурнути в США до родичів-штунд, або Полівонда порішає виїзд в Європу, ось чого не можна допускати, бо мєнтяри будуть виставляти його як свідка, а не як вбивцю, в таких ситуаціях зазвичай так робиться....
Вова до hkt Показати IP 17 Грудня 2015 14:59
Батьки його штунди, нормальні люди, а той паморок нє. Він не тільки квартири бомбив, а і хати у Рованцях і Підгайцях, люди це знають, між собою говорять, на цьому і всьо. Бояться навєрно. Сумніваюсь шо родичі будуть брати на себе таку карму, а от злодій Полівода да, підтяне зараз людей зі своєї масті, будуть мазу за Клеця тянуть. В сізо його, поки не втік, і так вінта нарізав з ДТП. Треба людям брати це дело на контроль, щоб по заслузі на зону попав, а то відмажуть і дальше куражитись буде і людей збивати.
Апрі Показати IP 17 Грудня 2015 14:25
Так що, його не затримали?
Трясун Яша до Апрі Показати IP 17 Грудня 2015 14:56
Він жеж віруючий.Його не можна затримувати і в армію йому не можна.
Анонім до Трясун Яша Показати IP 19 Грудня 2015 18:49
Можна затримати якщо э пидстави и в армiю можна якщо вона потрiбна для нього армiя для того щоб закалити людину я думаю вiн достаточно закалений щоб дати ради такому олуху як ти!!!
Анонім до Апрі Показати IP 19 Грудня 2015 18:55
Голослiвнi заяви якi непiтверджуюця жодними фактами нероблять чесьтi буть кому ти пишиш шо вин хати грабив це неправда я незнаю про якого полiводу ти пишеш но я знаю колю з дитинства порядний чесний чоловiк
анон до Апрі Показати IP 13 Лютого 2016 12:12
а ты галава сильно умная вижу !?
ДО ВСІХ Показати IP 17 Грудня 2015 14:30
ПОЛІВОДА ТОЧНО НЕ БУДЕ ВИРІШУВАТИ ТАКІ ПИТАННЯ....ЦЕ НЕ ЖАРТИ...(
Єгова Показати IP 17 Грудня 2015 14:54
Якщо відпустять, повторити їм Врадіївку, тількі з відповідним фіналом і стовбами
Вова Показати IP 17 Грудня 2015 15:01
Полівода м*дак ше той. Якшо він кілера наймав в штатах, на нового чоловіка жени. То шо тут базарить?
Вова Показати IP 17 Грудня 2015 15:35
Я не знав Міши лічно, царство йому небесне, чув що про нього кажуть люди, шкода що з життя йдуть нормальні люди. Клець має бути покараний, бо дорогу переходимо ми та наші діти.Я не знав Міши лічно, царство йому небесне, чув що про нього кажуть люди, шкода що з життя йдуть нормальні люди. Клець має бути покараний, бо дорогу переходимо ми та наші діти.
анонім Показати IP 17 Грудня 2015 15:38
в брата вбивці фото з пістолетом.(вконтакті Паша і андрій клець) це хворі люди. чим вони хизуються? своїм безглуздям?
Анонім до анонім Показати IP 19 Грудня 2015 18:40
Ти зяких пiдстав говориш шо вони хворi люди судячи по фото судячи по твойих смс ти клоун и псiх
вова Показати IP 17 Грудня 2015 16:56
народ. хоть я вова - але баран я
ms Показати IP 17 Грудня 2015 17:41
Не смішіть мене!!!! Поліводі нада тим г*мном руки вимазувати буде Клець сидіти!!! Скільки вже він може робити біди людям! І ніякий він не штунда вилучили його давно
До ms Показати IP 17 Грудня 2015 18:15
Він в сізо вже, чи на волі?
ms до До ms Показати IP 17 Грудня 2015 20:21
На волі
Саня до До ms Показати IP 18 Грудня 2015 00:48
Пашка не в сізо, а на волі сидить в контактах. А завтра має їхати до Росії на шабашку.
Анонім до До ms Показати IP 19 Грудня 2015 18:37
Вiн на волi чому вiн маэ бути в сiзо???
Нев Показати IP 17 Грудня 2015 18:46
А чого батьків поливати грязюкою.хіба вони учать цьому своїх дітей,кожен батько і мати вчать дітей бути хорошими слухняними а діти коли молоді не завжди слухають настанови батьків от і попадають в такі ситуацій
ЗАКОН І ПОРЯДОК Показати IP 18 Грудня 2015 11:06
то де ж нова захвалена поліція разом з прокуратурою?
666 Показати IP 18 Грудня 2015 14:41
Не обс*райте один на другого що сталось вже назад неповернеш!!!!! Це не базар і не привід для обговорень хто і що колись робив не так!!! Всі однакові люди і залишайтесь людьми!!!! Співчуття родині Міши......
дарина до 666 Показати IP 18 Грудня 2015 18:22
не розумію людей-г*вна ,які захищають цього "вбивцю" . Як взагалі можна писати ,що сталось те сталось, надіюсь те хто це пише відчує і на своїх близьких ,що то за втрата близької людини по чіїсь вині!! О так в житті завжди ,що якесь мажористе г*вно ,рівняє себе до Господа Бога ,бо томущо має гроші і думає ,що можна купити все і всіх!! Я рахую ,що садити його треба як то кажуть "без суда і следствія"!! Бо зараз родичі штунди скінуться ,і суддя ще й зробить Михайла винним!! Гори ти впеклі пАшА!! Це ж яка травма і горе для батьків, вся 7 школа говорить про те який добрий і хороший був Михайло,і так само пів Луцька говорить про те який це паша негідник,які справи крутив з бандою дружків...чого один його друг сак вартує....Надіюсь справедливість буде
Анонім до дарина Показати IP 18 Грудня 2015 19:48
И в павлiка горе тоже такшо нетреба робити поспешнi висновки слiдство встановить хто виний а хто невиний!!!
Анонім до дарина Показати IP 18 Грудня 2015 19:52
Ти в пеклi будеш горiти бо судиш людей!!!дарина
Дарина до Анонім Показати IP 18 Грудня 2015 22:12
коментар було видалено
Анон до дарина Показати IP 19 Грудня 2015 23:54
А що з Саком не так?
Давід Клець Показати IP 18 Грудня 2015 20:40
В юриспруденції є таке поняття як "презумпція невинуватості". А завчасно писати якісь умозаключення на основі не підтвердженої інформації - чутки!!! Батьків шкода.
Рома до Давід Клець Показати IP 18 Грудня 2015 22:20
Давід , коли в нашій країні є такі падлюки як твій павлушАА, ТО РОБИТЬСЯ СР*Ч! Доречі не забувай ,що існує ще самосуд людей! Ви штунди тільки вмієте прикривати свої морди Богом, тільки якби збили машиною когось з вашої сєкти ,то вже б напевно всі зв'язки підняли ,щоб знищити винуватця і його родину! і перестаньте писати ,брєд про пекло,своїх сектантів цим залякуйте! А я живу по справедливості ,і спілкуюсь з таким же оточенням! зовсім не маєте совісті ,якіж ви віруючі ??!! якшо тупо оправдовуєте такий негідний вчинок!!?? просто руки чухаються, набити писки вам... ну нічього не забувайте ,що в житті ще у вас чи є чи будуть діти,і вони несуть відповідальність за гріхи батьків!
М.С. до Рома Показати IP 19 Грудня 2015 03:30
Так, народ спокійно. Балаган розвели. Буде суд який встановить міру покарання. То шо водій, який втік з місця скоєння ДТП винен, то однозначно. Я не знав Михайла, не знаю того горе-водія Пашу, читаю і дивлюся на ці писульки як третя сторона. Прикро, що з життя пішла хороша, світла людина, зі слів друзів розумію, що Михайло був саме таким, царство йому небесне і хай земля буде пухом, і найщиріші співчуття мамі та родині. Боляче, напевно, ховати своїх дітей, а тим паче у такому віці. У мене є два сина, навіть не знаю, чи пробачив би я, якби таке сталося у моїй сім’ї, але коли думаю, що я є водій, і раптом, я опинився на місці Паші……страшно це уявляти. Життя поломане. Мішу ми не повернем, але для його сім’ї можемо щось зробити. Ще раз наголошую, не знаю наскільки є адекватним і тверезомислячим Павло Клець, але про людину говорять її вчинки. Тому моя думка така, якщо він визнає шо жив негідно, і по не випадковості, а по своїй глупості та глухості збив Мішу, своїм життям та вчинком опорочив честь свого батька, то хай живе і спокутує перед мамою Ніною втрату дитини. Як саме? Хай продає беху, чи ауді, шо там в нього є, компенсує всі витрати на похорон. Боляче про це говорити, чотирі роки тому поховав свого батька, шрами на душі і досі незарубцювались, згадава те все, важко, дуже важко ховати рідних. Всі гроші від продажу віддасть батькам Міши, можливо не захочуть, адже гроші дитини не замінять та й життя не купляється, то хай роздасть ті кошти на дитячі будинки. Забрав чуже життя, то хай доведе що розкаюється і підтримає покинутих діток які батьків ніколи і не мали. Обов’язково через деякий час, як буде можна, з узгодженням батьків поставить пам’ятник на могилі Михайла. Але на цьому не все, перше всього якщо ще він це не зробив, хай піде до церкви до батюшки чи пастора, покається у тому як жив, якщо то правда шо пишуть, покається у тому що відібрав своєю тупістю життя людини і пообіцяє Богу, що хоче змінити своє життя і жити не для себе, а для Нього. Ну то моя така думка, не судіть, та й судимими не будете. А як все буде, то скаже суд, на те й він даний нам Богом щоб карати та оправдувати, тільки одне бісить, що в нашій державі все робиться через одне місце. Сподіваюсь суд буде справедливим та гуманним. Тепер ще один момент, навіщо нам українцям нагнітати градус напруги і переходити на образи, коли в країні війна, немає стабільності, москаль постійно намагається всіх нас і без того пересварити. Романе, срач в нашій країні робиться і без таких «падлюк як Павлуша». Ти глянь на ті безбожні морди депутатів та міністрів, чого варте останнє засідання ради реформ і вчинок Авакова. Ми є лише учасниками того срачу, але ми його не створюємо. Коли є Закон і його буде виконувати президент, міністр, Паша, ти Романе, я, мої діти, отоді буде порядок. А коли в людей нема страху до закону, бо знають що кум, дядя, батя відмажуть, то це біда, це дійсно срач. Тому є таке поняття як громадянське суспільство, треба брати такі ситуації на контроль і добиватися справедливого покарання. І щодо пекла, Романе, на землі його немає, навіть з такого «пекла» як війна люди повертаються, а з того пекла вороття нема. Просто візьми звичайну Біблію і почитай що таке пекло. Я не є штундою чи якимось, хай Бог милує, сектантом,я є звичайним християнином. Скажу тобі таку річ, на небі не буде ні православних, ні баптистів, ні католиків, ні п’ятидесятників, на небі будуть спасенні, які жили праведним життям. Я вірю, що на небі зустрінуся з батьком, хоч він і мало ходив до церкви, але для людей зробив добра багато. А те що ти є атеїст який живе по справедливості, то буду просити в Бога і ставити свічки, щоб Він відкрив тобі очі, щоб раптом ти не опинився на місці Михайла чи Павла, і раптом потім ненароком хтось не набив тобі твого писка. А, до речі, морда видно в тебе теж у твоїй уяві, якщо ти так це сприймаєш, бо як на мене в штундів як і в нас обличчя, бо вони такі самі люди як ти і я. Вище я писав «по своїй ….. глухості збив Мішу» не просто так, залишив накінець. Думаю не раз батько Клеця, а тим паче віруючий, наставляв сина на дорогу правильну, але син був глухий, тому й доїздився. Мішу не повернеш, але хай це буде уроком для Паши, для нас усіх, що батьків потрібно шанувати і прислухатися до батьківської поради, батьки зла дітям не бажають. Здається все що хотів сказати, вибачте за кількість символів, і да пробачить мене моя вчителька української Надія Станіславівна за допущені помилки, так вийшло. Миру всім нам, в країні, в сім’ях та серцях. Бережіть себе, любі лучани.
Анонім до М.С. Показати IP 19 Грудня 2015 17:04
Золотi cлова
Анонім до Рома Показати IP 19 Грудня 2015 16:37
И в тебе будуть дiти тоже не тобi рiшати хто за кого буде нести вiдровiдальнicть я переконаний шо ти хужа п*длюка незнаю вяку ти секту вiриш!!!!
Небайдужа до Давід Клець Показати IP 20 Грудня 2015 11:28
Хотіла б я побачити про яку презумпцію невинності ти будеш писати коли якийсь урод, бо іншим словом твого родича назвати не можна, зіб'є когось з твоїх рідних чи близьких.
Анонім до Небайдужа Показати IP 20 Грудня 2015 17:15
Це поперше людина а по друге и ти можеш збити и його рiдних можуть збити небуть радикалом в житьево непередбачених ситуацiях !!!
Небайдужа до Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 19:24
Я бачу в Павла багато непередбачуваних ситуацій: згвалтування, крадіжки квартир, збив на смерть людину.... і все непередбачувано!!!! Хай їздить за правилами, і не вимахується за кермом, то і непередбачуваних ситуацій стане менше!!!
Неважливо до Небайдужа Показати IP 31 Грудня 2015 17:53
Колись давно цього Павла збила машина,але ж Бог дарував йому життя ,а Паша це життя забирає в інших
Анонім Показати IP 18 Грудня 2015 22:30
Тисячи людей знаэ павла як харошу людину !!!
Рома до Анонім Показати IP 18 Грудня 2015 23:42
Та ти хоча б десяток назви ,окрім ваших штунд?!! Як взагалі можна написати так по дурному "тисячи" шо ти мелиш!!!
Арсен Правосек до Рома Показати IP 19 Грудня 2015 10:08
Як взагалі можна написати так по дурному "мелиш" якщо правильно мелеш. Чого ти до тих штундів вчепився. Сидиш без роботи, жуєш соплі з таким же оточенням і завидуєш що вони живуть нормально? Зміни оточення, іди в церкву, проси в Бога роботи і не завидуй. То ж пишуть, водій не був штундою. Нє шо за народ, всіх під одну дудку. Батьки в нього віруючі, він ні. Народити одна справа, а дати виховання, то інша сторона монети. Погана компанія, хибні друзі і понеслось. Здається і твоя дитина, а поводиться як чужа, не хоче бачити в батькові найкращого друга.
До Роми до Рома Показати IP 19 Грудня 2015 13:40
Штунда, то коли в церкву ходить і похрестився, а то двр, дітьо віруючих батьків. В мене сусіди по площадці віруючі, і шо мені завидувати їм чи проклинати штундів? За шо? Просто через те, шо вони ходять не в ту церкву шо і я? Навпаки я за те, щоб у світі було побільше таких людей, бо тих добрих справ і не описати, які ця сім'я робить для під'їзду, для АТОвців і їх дітей-сиріт. Часто їздять з допомогою на схід, роблять подарунки сім’ям загиблих наших героїв, прибирають сім’єю прибудинкову територію, пофарбували фасад під’їзду за власний кошт, то тепер всяким наркоманам і обгажувать нехочеться. Моя думка така, хай моя дитина буде краще штундою, ніж наркоманом чи алкашом.
Анонім до Рома Показати IP 19 Грудня 2015 16:53
Я нерозумiю слова штунда та ти хоча б 5 назви фамiлiй якi проти павла
Рома до Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 21:33
нашо називати призвіща? ви і так всім погрожуєте!! щоб ви всі повбивали !? а потім сказали,що на все ВОЛЯ БОЖА!?
До Роми Корсюка до Рома Показати IP 23 Грудня 2015 02:01
Хватить флуд розводити, атеїсте. Іди в Собор краще свічку за упокой душі постав.
12345 до Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 18:04
хороша зупинилась би,і визвала швидку ,а це мерзотник і пасажири такі самі.
666 до Дарина Показати IP 19 Грудня 2015 11:23
Прочитай спочатку УВАЖНО!!! УВАЖНО!!! МОЄ СМС!!! Як що щось хочеш прокоментувати!!!!!!! ЩО СТАЛОСЬ ВЖЕ НАЗАД НЕПОВЕРНЕШ!!!!!!!! А НЕ ЯК ТИ НАПИСАЛА ""що сталось те сталось""! Це людина пише "ДАРИНА" якій мабуть байдуже на це горе!!! А лиш хоче підняти балаган!!! І не розкидайся словами на не винних ЛЮДЕЙ словом "Г*ВНО"!!!!! БО САМА НИМ СТАНЕШ!!!!!!!!!!!!
Анонім до 666 до Дарина Показати IP 19 Грудня 2015 17:00
Судя по твойих смс тобi байдуже бо ти тiльки льеш грязь на одну сторуну ти шо зробила Шо б це питаня вирiшити!!!
Анонім Показати IP 19 Грудня 2015 12:21
Неможливо це читати...1000недоспаних ноче,1000 пелюшок,перша посмішка,перше мама,дитсад,дітки водять гороводи...школа,,досягнення ,перше кохання,вірні друзі,яких так довго відбирав,випускний...життя прекрасне,батьки сміючись нЄвЄста є?скільки ж часу ще є і на нєвесту і на на дітей -буде все...а одного вечора це все ламається все!!!!і не одне життя,безліч життів,мами ,тата, сестри,бабусі,дідусі,родичі,друзі...не дай Боже комусь таке пережити!!!як хоронити свою дитину??якій ти віддав серце і душу????що сталось те сталось???-в тебе серце є???недовиди Боже таке пережити це велике горе...А цей Павло,що забрав Життя Михайла,був би таким свідомим,чесним,та хочаб порядним-не втік би!!!визвав би швидку і той день чи два на колінах би молився під палатою Михайла,і там би просив прощення,а не в соц.мережах....
До Анонім Показати IP 19 Грудня 2015 13:43
Амінь. Все правильно сказано. Хай втішить Господь серця рідних Михайла від такої великої втрати.
Небайдужа Показати IP 20 Грудня 2015 11:43
Від щирого серця бажаю ПАВЛУШІ щоб Міша йому кожної ночі в сні приходив!!! Багато хто каже, що батько Павла хороша людина,але якби він кожного разу не "відмазував" свого сина від покарання за те зло. що він робив, то б і Міша зараз був живий і батько Павла не бідкався як знову "відмазувати" сина, але на цей раз вже від вбивства. От що робить сліпа батьківська любов і безнаказаність вчинків!!! Будемо надіятись, що на цей раз Павло отримає по заслугам!!!
Нев до Небайдужа Показати IP 20 Грудня 2015 16:11
Що ти знову таке говориш про батька Павла де він його відмазував і де зараз бідкається щоб відмазати. Не соромно тобі писати таку брехню чи ти від того получаєш кайф?
Анонім до Нев Показати IP 20 Грудня 2015 17:20
Таким олухам ничо нестидно вони вiд спльетнiв получають задоволення !!!
Анонім до Анонім Показати IP 21 Грудня 2015 01:43
Видно по цьому що так...
Небайдужа до Нев Показати IP 20 Грудня 2015 22:20
Правда очі ріже?
Анонім до Небайдужа Показати IP 21 Грудня 2015 01:34
які очі,яка правда? Ти хоч віриш в ту брехню що сама пишеш?Як не соромно. Дивися щоб сама не попала в таку ситуацію як попав Павло. така розумна ханьба тобі і все.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Грудня 2015 17:04
Вона непопаде бо внейи машини небуло нема и небуде!!!
До Небайдужої до Небайдужа Показати IP 21 Грудня 2015 02:42
Яка правда? Для тебе правда одна, в дійсності інша. Де батько, а де Павлуша, Сумська облість від Волині кілометрів так 600. Якщо коли і відмазували, то дружки в органах. Іноді краще мовчати ніж говорити. На рахунок смерті Міши, від долі не втечеш, не Павлуша, то хтось інший. Шкода людину, але чомусь Бог його забрав.
Анонім до Небайдужа Показати IP 21 Грудня 2015 17:11
Яка правда дура ти
Анонім до Небайдужа Показати IP 21 Грудня 2015 06:18
І ще я тобі напишу дорогенька яке це вбивство? Це несчасний випадок. Він його не вбив чи застрелив а збив на машині не спеціально.різницю відчуваєш
12345 до Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 18:10
свідок сказав що можна було обїхати Мішу це вбивство під кайфом.
Анонім Показати IP 21 Грудня 2015 01:41
Мені дуже шкода батьків Миайла не дай Боже таке пережити нікому. Але і Павлу і його батькам думаю теж не легко
небайдужий Показати IP 21 Грудня 2015 07:56
Давно знаю Клеців, шкода що в гонитві за багатстом не змогли вчасно приділити уваги Павлу, його вихованню. На зауваження одновірців про його поведінку вони реагували інертно, мовляв на своїх дивіться, от і виріс розбалуваний. Це страшна людина, наглючий шо танк. От і результат...
Анонім до небайдужий Показати IP 21 Грудня 2015 17:08
коментар було видалено
Анонім до небайдужий Показати IP 21 Грудня 2015 20:26
Я розумію одне. З всіх прочитаних коментарів є люди які співчувають горю цім сім'ям бо це горе не тільки для Мішиних батьків да для них воно велике втратити сина- це дуже велике горе яке ніколи не загоїться рани на серці.співчуваю Вам. А є люди які пишуть всяку брехню і обвинувачують батьків Павла-це люди які заздрять ним тому що пишуть про багатство і всяку гадость на них . Питання :чому людини зараз такі страшні чому?Слідство встановить всю правду як було на справді.в Біблій написано не судіть і судимі не будете.
Рома Корсюк до Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 01:10
Правильно, люди вгомоніться. Бог вчив прощати навіть ворогів.....
Анонім Показати IP 21 Грудня 2015 15:30
Ви такі всі невгамовні будеш мати дітей тоді поговорим про виховання.А зараз читати бридко хто за чим гонився ти хоч знаєш Павлову сім'ю ти знаєш чи Павло батько що говорив?Може він йому більше говорив як тобі твої батьки
Анонім до Анонім Показати IP 21 Грудня 2015 17:09
Це якемь безмозге пише
небайдужий до Анонім Показати IP 21 Грудня 2015 21:16
Якраз я добре знаю що пишу, і Віктору і Ані я вже давненько казав про Павла, у них взагалі хороші діти, за вийнятком виродка Павла, скільки людей він обідив, і ви, хто його так виправдовуєте, краще нормальні поради давайте, ще не все втрачене, хай виправляє свої помилки. Бо ж невинні люди вже від нього біди скільки наковталися
Анонім до небайдужий Показати IP 22 Грудня 2015 01:23
А случайно не родич йм
Анонім до Анонім Показати IP 23 Грудня 2015 15:45
*** чи родич чи сусiд я пишу шо я знаю про людей
Юлія Показати IP 22 Грудня 2015 14:16
захисники паВлуши опануйтесь!! перестаньте питсати абсурд про Біблію ,до чого ви це все пишете! перестаньте прикривати свої дупи Богом і фразами з Біблії вже сил немає це читати, я людина віруюча і хочу сказати ,що раз ваш паВлуша такий хороший чого ж він під наркотичним впливом сів за кермо!? Правду тут пишуть ,що ті хто його виправдвують немають дітей! Ви хоч розумієте як то втратити дитя своє,яке то горе нещасній матері!! Як їй тепер жити! Ви нелюди ,а не віруючи!! Хай сідяє в тюрму -вона давно за ним плаче!! А ще дуже видно по стилі ваших писульок і коментарів ,що пишуть одні і ті самі люди ( нормальна людина не буде писати ,що сталось те сталось) майте хоч якусь совість ,ідіть в свій храм чи де ви там молитесь і там пропагандуйте ,що вбивство то таке...дрібничка всерівно Бог простить! Абсурд.... А ще мені цікаво , звертаюсь до вас захисники павЛуши ,якшо у вас будуть дочки і хтось їх згвалтує ,то теж треба буде йому простити ???!! Адже як написав Рома Корсюк ,що Бог вчив прщати навіть ворогів своїх! Одним словом я надіюсь,точніше бажаю ,щоб вас же ваші слова і наказали!! Хай МИХАЙЛО спочиває з Богом, я впевнена ,що біля Бога з'явився ще один ангелик!
БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНИМИ Показати IP 22 Грудня 2015 14:30
Якщо подивитися тверезо, то що одна сім"я втратила сина, що й інша! Тільки в одних він назавжди залишиться доброю дитиною, і його батьки ніколи не почують в свій адрес прокльонів чи образливих слів, а лише співчуття. А іншу сім"ю НАЗАВЖДИ запам"ятають, як батьків вбивці, і вони довГо і часто в свою адресу будуть чути нехороше. Тому, на мою думку, не потрібно нам тут судити нещасних батьків, які , я думаю, і так зараз готові розчинитися в повітрі. НІХТО ІЗ НАС НЕ ЗАСТРАХОВАНИЙ ВІД ТАКОЇ ДИТИНИ. НАВПАКИ, БАТЬКИ, ВИ ПОДУМАЙТЕ САМІ: КОЛИ ВИ ОСТАННІЙ РАЗ ГОВОРИЛИ СВОЇМ ДІТЯМ- НЕ ПИЙ, НЕ ГУЛЯЙ. ЧИ НАВПАКИ... НА ХВИЛИНКУ ПОСТАВТЕ СЕБЕ НА МІСЦЕ БАТЬКІВ І ЦИХ І ТИХ... І БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНИМИ
Анонім до БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНИМИ Показати IP 22 Грудня 2015 15:35
Золоті слова
Назар до БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНИМИ Показати IP 22 Грудня 2015 15:39
Ну як можна співчувати родині вбивці? правду пише Юля ,що ви тут одні і ті ж заходите,помоліться з своїми штундами за Павліка
Анонім до Назар Показати IP 22 Грудня 2015 16:40
Просто слiв ненаходжу щось написати таким **бнутим людям павло не вбиця а збив людину яка кинулась пид колеса!!!!
БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНИМИ до Назар Показати IP 22 Грудня 2015 19:04
Я не захищаю когось... І до чого тут "ШТУНДИ"? вИХОДИТЬ ТОДІ, ЯКЩО ХТОСЬ ІЗ ПРАВОСЛАВНИХ КОГОСЬ ВБИВ АБО ЗБИВ АБО ПРИРІЗАВ, ТО ТРЕБА НЕНАВИДІТИ УСІХ ПРАВОСЛАВНИХ?????????????????????????
12345 Показати IP 22 Грудня 2015 18:17
щоб ти так кожен день кидався під колеса придурок
Анонім до 12345 Показати IP 23 Грудня 2015 15:41
*** треба *** девитися куда йти якби девивсяб то бувби живий!!!
Небайдужа Показати IP 22 Грудня 2015 19:48
Дві сім'ї втратили по дитині, але є дві великі різниці: Павло втратив себе сам, а Мішине життя обірвалось через якогось урода, якому все зло проходило безнаказано. Будемо надіятись на справедливе рішення суду!!!
Анонім до Небайдужа Показати IP 23 Грудня 2015 15:38
Ти *** ти в зеркало дивилась треба дивитись як дорогу переходити си навмання бiгти пiд машину!!!
12345 Показати IP 22 Грудня 2015 23:00
а в тюрмі його братва вже з нетерпінням чекає, і заспіває він там пєтушком. Там йому пригадають і колишнє згвалтування від якого його відмазали, і повірте є кому зробити все щоб урод цей на собі відчув як так безсовісно можна з людьми поступати. Пригода на дорозі з кожним може статися. Але ж людиною треба бути, а не скотиною конченою... якби на місці Міши був ваш син, чи родич, ви б по іншому про того пі....са пАДЛУшу писали.
Небайдужа до 12345 Показати IP 23 Грудня 2015 00:21
Підтримую на всі 100%! Але про яку людяність у випадку павлуші можна говорити: згвалтування, крадіжки.... і з місця ДТП він втік. То ж це хіба людина?!! Аби тільки і на цей раз не відмазали, щоб тільки сів по повній!!!
Анонім до Небайдужа Показати IP 23 Грудня 2015 15:35
***** кого вiн грабував кого насiлував случайно не тебе
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2015 02:51
Ніхто не підкаже як знайти справу в єдиному державному реєстрі або який це реєстраційний № рішення???? Або ж коли відбудеться суд, хотіб ви прийти послухати справу???
Рома Корсюк Показати IP 24 Грудня 2015 02:30
Яка ж то штунда, якщо він на свой сторінці у ВК розміщує пісню у якій є слова "жизнь су.., я застрелил своего друга". Верующі слухають пісні собіподобних. Він зовсім не усвідоблює шо накоїв, десь он по метро в Києві катається, або вже у Москві.
Катя до Рома Корсюк Показати IP 26 Грудня 2015 08:04
Яка рiзниця шо вин розмищуэ його сторiнка маэ право шо хоче те розмищуэ для цього й сторiнка!!!!
12345 Показати IP 3 Січня 2016 14:39
Дивуюся я з вас писаки. У пАДЛА Клеця віруючі батьки, він же штундою ніколи й не був, з малих років виродок кончений. У кого з вас до нього руки чешуться, будь- ласка Підгайці, вул. Хрещата - дуель. А то вам штунди всі не такі, ще хтось не такий, ви то кращі. пАДЛуша говно - з ним і розбирайтеся...