USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Спалили авто працівника луцького МРЕВ

16 Січня 2016 12:56
Працівнику луцького МРЕВ, який нещодавно реформували в Територіальний сервісний центр, спалили автомобіль, – пише Волинське Агентство Розслідувань.

Сталося це в ніч з 15 та 16 січня.

Автомобіль стояв біля багатокваритного будинку, в якому мешкає чоловік.

Водночас, як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, невідомі спалили авто BMW X5 коричневого кольору Андрію Вороніну – заступнику керівника Територіального сервісного центру МВС України у Волинській області.



Фото авто – ілюстративне.

Офіційно в Територіальному сервісному центрі МВС України у Волинські області за телефоном (0332) 25-22-82 відмовилися підтверджувати цю інформацію, але і не спростували.

«О Боже, ви таким цікавитеся… Ми таку інформацію не даємо», – відповіла працівниця центру. На прохання передати слухавку Андрію Вороніну жінка кинула слухавку й на наступні дзвінки не відповідала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 81
дідо Показати IP 16 Січня 2016 13:00
Совкова мусарська мафія не здається.
як заробив так і втр до дідо Показати IP 16 Січня 2016 13:57
За хабарі купив вот і має
Тарас Чурило Показати IP 16 Січня 2016 13:06
Принципових зараз не треба, треба угодних...
Ірина Таран Показати IP 16 Січня 2016 13:07
Свої ж спалили, через його принциповість
Григорій до Ірина Таран Показати IP 17 Січня 2016 00:15
Брав із -за принципу?
Олег Показати IP 16 Січня 2016 13:08
Яка принциповість спалили БМВ х5
Степан Бандера Показати IP 16 Січня 2016 13:17
а яка модель автомобіля?
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 13:30
Воронін - принциповий? Как говорять в Одессе "не смешите мне яйца".)))
народ Показати IP 16 Січня 2016 13:39
там всі дуже принципові. особливо воронін. якому і спалили БМВ Х5. на чесно зароблені гроші куплене)))))
АС Показати IP 16 Січня 2016 13:39
BMW X5 чесно за зарплату людина купила і чесно жила
Бардак Показати IP 16 Січня 2016 13:45
... на Україні буде ще 50-100 років !!! Всі хочуть справедливості і порядку, але надалі в хабарництві і алкоголізмі, наркотиках живемо і будемо жити !!! Ми такі українці !!! Брехливі, злодійські і т.д. Все хочимо і зразу (грошей нечесних і до влади танком премо, щоб розкрадати бюджети всіх рівнів, які сплатили платники податків, простий народ ). Про людяність, честь і справедливість давно всі забули і загубили її ... Але образа на конкретного чиновника будь-якого рангу не повинна асоціюватись з образою на УКРАЇНУ!!! Він- це не УКРАЇНА. УКРАЇНА-ЦЕ СВЯТЕ. ЧИНОВНИК- ЦЕ КРІСЛО, ПОСАДА. Так само, як нечесний священик. Він не уособлює ЦЕРКВУ.
АС до Бардак Показати IP 16 Січня 2016 16:24
Яка церква брехлива такі і попи брехуни яка релігія така і віра вся проблема в православній вірі чомусь тільки краіни з православним християнством бідні
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 13:54
А чому нема ніде слова про сам автомобіль, і його ціну. Явно там не жинулі 6-ка 81року стояла. От тоді і буде зрозуміла принциповість і порядність самого власника. А до того, це замовна писанина, всі добре знають і бачуть на чому їздять і звідки гроші в працівників МРЕВ, так що про порядність,явно перегнули.
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 13:59
Ти бач не встиг. А ось і інфа про авто БМВ х 5. Ну да, порядний працівник. Цікаво а на яку зарплату цей чесний купив це авто, на колядував!
Я Показати IP 16 Січня 2016 14:02
Між іншим, це не його особисте авто. Заспокійтеся. Авто було у користуванні
Іван до Я Показати IP 16 Січня 2016 14:48
Де б найти такого дурня, щоб дав мені на пару років БМВ Х 5. Можна і в старому кузові. Тут на Ланоса півжиття збирав, хоч і зарплата вроді не мінімальна, але де там купиш щось в нас нормальне. В МРЕВ давно не був, але якщо то Вороні, то він точно більше року там працює.
справедли вий до Іван Показати IP 17 Січня 2016 22:37
іддіть до фофана в ліпіни до власюка на мкс
ххх до Я Показати IP 16 Січня 2016 15:04
як завжди , авто хрещеної бабуні.
Лучанин Показати IP 16 Січня 2016 14:34
принциповий? Не смішіть мої труси
Анонім до Лучанин Показати IP 16 Січня 2016 15:10
Принциповий зі слів одного з корупціонерів.
Коля Показати IP 16 Січня 2016 14:46
Інспектор ДАІ чесно на ікса зароблятиме років так 100 :)
Прокуратура спить Показати IP 16 Січня 2016 14:52
Видно заробив за державну зарплату?
Юрка Показати IP 16 Січня 2016 15:02
Всіх чомусь така тема цікавить. Хай розбирається поліція. А корупція в нашій Україні ще ільше процвітає і невже всі осліпли хіба може чиновник за державну зарплату мати такі автівки будинки квартири? Він що нічого не витрачає а копійка до копійки? Ганьба владі які ролять людей простих лохами. Що бабушка падарила їм такі автівочки чи подружка на день народження?
тьоща Показати IP 16 Січня 2016 15:05
То моє авто! Я пенсію вчасно конвертувала в валюту!!
Микола Показати IP 16 Січня 2016 15:31
Не турбуйтесь, через місяць, цей "справедливий" купить другу БМВ Х-5, 2016 року випуску, тому, що "справедливий"....
Ака Показати IP 16 Січня 2016 15:33
У вороніна маманя дєловая. Звідти всі ноги і гроші
тьоща до Ака Показати IP 16 Січня 2016 16:59
Да я така
тьоща до Ака Показати IP 16 Січня 2016 17:02
да я така
Бмв Показати IP 16 Січня 2016 16:07
Яка Вам всім різниця яка в нього мама, яка коханка, де взяв гроші, де взяв х5...??? Шо сталося те вже не зміниш!!! Ви збиріться всі "писаки" і підіть до прокуратури спитайте де вони гроші взяли на ще дорожчі машини, підіть до лікарні і подивіться на чьому їздять лікарі і біля любої структури гляньте які машини. Чі вам може цікаво ще якого розміру в нього х....???
АС до Бмв Показати IP 16 Січня 2016 16:30
Я побачу коли ти в лікарню до мене на операційний стіл попадеш і будиш лікарям тоді хамити умнік...а ми тобі безплатно операцію зробим навіть живим залишишся...
суддя до Бмв Показати IP 16 Січня 2016 16:48
Вор,рішало і стукач!
Бмв до суддя до суддя Показати IP 16 Січня 2016 17:05
Ти якщо суддя то суди всіх вірно по закону, а не ви судите тих в кого грошей нема який вкрав сало і сидить 3 роки, а хто збив людину і втік сидить в опері коктелі пє... І машинкі біля суду не хужі стоять
суддя до Бмв до суддя Показати IP 16 Січня 2016 17:45
Ми його обов"зково зловимо і посадимо,я побачу тоді, як ти його будеш захищати,"любітель БМВ"!!!
ладан валера до суддя Показати IP 17 Січня 2016 22:31
хто з бувших експертів від*из*ів власюка прямо в мрев краса ставлю ящик дерщавноі красава
Бмв до ас Показати IP 16 Січня 2016 16:45
То я тікі і з лікарні а ти зря цю тему зачіпив там вам поки грошей не даш то ви і робити нічього не хочте! В якій кабінет не зайди всюди бриють... Я бачю які у вас там машини стоять!!! Ти напиши но яка твоя з того автопарку??? І знаю як там люди помирають покі ви кави попєте подрочі... Медицина неважна. Ви бінта чи вати даром не даста))
АС до Бмв до ас Показати IP 16 Січня 2016 19:06
То давай в Польщу чи Німеччину,або Росію там не побриють,ну і молись щоб до мене не попав, в мене є почуття гумору посміємось...
Бмв до АС Показати IP 17 Січня 2016 13:12
То їдь в Європу там і в мрео грошей не беруть, а то сидиш обс*раєш всіх, а сам свиня корупційна!!!
ЛУЧАНКА Я до Бмв до ас Показати IP 18 Січня 2016 14:10
Да що ти прикулупався до тих машин!!!Хто тобі заважає купити елітне дороге авто??!!Ніхто...а причина в тому...що на нього треба заробити!!Навіть вкрасти треба вміти...Хтось працює мізками а хто не вміє працює руками... Як на мене всі твої виступи просто банальна заздрість!
Бмв до суддя Показати IP 16 Січня 2016 16:57
А якщо ти суддя то ти б краще мовчав бо як ви там гроші берете то вже піпец... Бмв 15 року стоять під судами, і чесно тільки судите тих в кого грошей нема, а гроші є засудим так як треба)))))
Джек Показати IP 16 Січня 2016 17:01
НЕ БУДЬТЕ ЗАВІСЛИВИМ Б***ЛОМ!В ЛЮБОМУ З ВАС МОЖНА НАЙТИ ЩОСЬ ГАЛІМЕ І СПАЛИТИ ВАМ ТАЧКУ,ТО ШО РАДІТИ ВСІМ? ВІН ЇЇ ЗАРОБИВ ЩЕ ДО МРЕВ!
Дід Санега Показати IP 16 Січня 2016 17:25
Там у МРЕВі ВСІ !!! хабарники. Всі беруть хабарі. Реформували МРЕВ ? І що??? Нічого не змінилося. Як брали хабарі - так і беруть. Хто не вірить - підійдіть до МРЕВ - подивіться на яких машинах вони їздять. Андрюша, де ти в своему віці на державній роботі зміг заробити на БМВ? (і мене не цікавить - якого розміру в тебе х...) Ворон купить собі іншу, ще кращу, точніше, не купить - йому теща чи мама "подарить"...
ЛУЧАНКА Я до Дід Санега Показати IP 18 Січня 2016 14:14
Вони б не брали в МРЕВ якби наші чесні громадяни їм не давали так що почніть з себе! Вивчіться в автошколі як треба...прийдіть здайте всі екзамени по правилам по водінню...і все питань нема! І це лише приклад!!Багато хто дає гроші щоб обійти закон....то в чому ж вони кращі?
подружка до ЛУЧАНКА Я Показати IP 18 Січня 2016 16:33
Через таких "чесних", яких нечесні громадяни змушують брати хабарі, самому там зробити нічого не можна: то номерів нема, то бланків, а як зашелестіло (бо людині дійсно треба), то зразу - все включено...не закон обійти, а отримати те, що дійсно потрібно, що приховують і створюють умови, щоб лише через їх карман.. Але завжди так не буде.....................
Дід Санега до ЛУЧАНКА Я Показати IP 23 Січня 2016 20:21
Шановна Лучанка, ви пробували здавати на права? Попробуйте, 100% не здасте самі.
Дмитро Показати IP 16 Січня 2016 17:57
Цей чоловік раніше рішалою був, а зараз вирішив узаконити свою професію, геть з міста паскуда корупційна і з собою забери тих хто пригрівся з тобою сволото.
Гггггг до Дмитро Показати IP 16 Січня 2016 23:21
Бодя рижий,дівка хлопець,очкун, це зі щенків рішал там же і був Андрійко. Чомусь мені його не шкода, не останє забрали у нього. Шкода булоб дядька а не хабарника.
Валєра до Гггггг Показати IP 17 Січня 2016 01:40
Ти, вафлік, це рижому в обличчя скажи Хотів би я після цього тебе побаити)))))))
укр до валєра до Валєра Показати IP 17 Січня 2016 19:01
коментар було видалено
Згідна Показати IP 16 Січня 2016 18:37
заробив... Бичків годував і полечко орав і сіяв і буряни полов... МОЛОДЕЦь, працював пацан фізично і розумово !!!
Бмв Показати IP 16 Січня 2016 18:52
А це пишуть ті що заздрять ті що в житті ще не добилися нічього. То йдіть ви в мрео там армії не треба, взагалі нічого. А що тількі в одному мрео хабарники???
Анонім до Бмв Показати IP 16 Січня 2016 19:45
то сідай на бмв,бери кента свого Вороніна і вали в АТО,заступнічек ти жалісливий..
Бмв до Анонім Показати IP 16 Січня 2016 20:27
А як ми сядем як ти ган...н спалив його! Ми мали їхати через 15 днів. А де но ти робиш? Не вірю шо ти не з тих які люблять ті доляри)))
мама до Бмв Показати IP 16 Січня 2016 20:59
андрюшенька,(ух ккакой у тебя ник) успокойся..... завтра я куплю тебе Х6.
Ось вам Показати IP 16 Січня 2016 19:34
Мрев не реформували, а змінили назву. Міняти там треба усіх. Бо хабарництво зашкалює. Чесним і порядним там працювати не можливо, бо щоб туди влаштуватись треба дати хабар. І якщо якимось чудом туди прийде чесна людина на посаду де потрібно приймати рішення, її зїдять чи підставлять "колеги" по роботі.... І це буде дуже швидко.
АС0220ВЕ Показати IP 16 Січня 2016 19:50
Доскакався, Андрюшка... А я тебе давно попереджав, що з Яником і чеченцями не варто мати справу... на черзі дружбан його...
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 21:14
модератор, чому ви видаляєте правдиві тексти...... ? Чи ви як наша теперішня влада вибірково садить у тюрми людей, які вказують правду
Ігор Показати IP 16 Січня 2016 21:51
Бережи Вас Бог! Всіх чесних, порядних і працьовитих
Ігор Показати IP 16 Січня 2016 22:33
Ти бачиш скалку в оці брата твого, а в своєму колоди не помічаєш
АСАВ Показати IP 16 Січня 2016 23:23
Скільки можна лохамибути??? ЩО ВАМ ТЕ ЗАЛІЗО ЗРОБИЛО???ПАЛІТЬ ВЖЕ МАШИНИ З ВЛАСНИКАМИ!!! ПІДРИВАЙТЕ ТАК ЩОБ ЯЙЦЯ НА ДЕРЕВАХ ВІСІЛИ!!! ЯК ДІТИ МАЛІ...
Ггггг Показати IP 16 Січня 2016 23:26
Катюзі по зазлузі ....
а Показати IP 16 Січня 2016 23:48
BMW X5: 43000-80000 убитих єнотів
Лучанка Показати IP 17 Січня 2016 00:12
От тупаки..Нащо було палити???? Краще б мені подарували))
Омега Показати IP 17 Січня 2016 01:08
І що пр*дурки легше вам стало,як спалили авто,та ви більше ні нащо неспроможні,КОЗ..И!)))
альфа до Омега Показати IP 17 Січня 2016 18:12
Надіємся на продовження банкета
Анатолійович Показати IP 17 Січня 2016 01:22
Гарні коментарі) вітаю всіх! Дуже приємно жити в одному місті з такими щирими, працьовитими, патріотично налаштованими світлими головами) З рождественськими святами! Миру вам!!! І любові)
бандеровець Показати IP 17 Січня 2016 10:38
а нам приємно жити з цими ушль..ми!))) ми відчуваємо гордість за цвіт нашого міста яке процвітає за ті кошти ,що збрили з нас!
Ваня до АС Показати IP 17 Січня 2016 11:38
Ти лікарю хабарнику,чого ти так лякаєш,що до тебе хтось попаде.Ти краще напиши своє прізвище. Хай чорти до вас попадають. Дивись,бо ти перший попадеш до такого самого здирника,як ти і він тебе приріже, живим не останешся. Та вас усіх в АТО давно пора відправити.Цих Вороніних і йому подібних , всіх структур міліції і інших органів.Ось там покажіть перед сепарами, які ви херої, здирати з нас простолюду,там заробляйте гроші. Ви херої перед нами, ви перед бандитами зарисуйтесь.Як вас земля таких носить,ой буде вам непереливки від Бога, а перед ним ми усі рівні.Он як хизувався Єремеєв і де він. Ось там йому вже всього вдосталь.Це буде і вам хабарникам це ж саме. На цьому світі нічого не порібно.А за грухи будете відповідати-це точно,хоч ви безбожники і не вірите. Жаль,що за ваші вчинки, будуть відповідати ваші внуки і діти.
Бмв до АС Показати IP 17 Січня 2016 13:17
Ну лікарю представиесь хто ви є, що ви лікуєте??? Що людство про Вас писати буде!!!
Бла Бла Бла Показати IP 17 Січня 2016 14:07
І ще раз Бла Бла Бла
ізя зільбертштам Показати IP 17 Січня 2016 16:24
І шо харашо гарєло? так ето просто празднік какой то
мв Показати IP 17 Січня 2016 18:10
Конструктора на облік поставити . хоча це заборонено. посередники беруть 2000₴ . не довго йому заробити на нову. Держава неможе то народ допоможе!
Укр Показати IP 17 Січня 2016 19:06
Ураа .. товариші... Потрібно звернутись до тих патріотіів котрі блокують мегаполіс і ще їм подібних щоб почистили те мрео з тими рішаками , Всіх вивести з будівлі дати пенька під зад і пустити пішком а ті їхні лексуси і бмв на схід пацанам загнати .
бобер до Укр Показати IP 17 Січня 2016 22:25
а власюк бубела фофан нінка з валею віттер права продають роками а люди гинуть кожен день
вова бовдур до бобер Показати IP 17 Січня 2016 22:27
всім по 15 років з конф
13 Показати IP 17 Січня 2016 22:21
В КовЛЕ в мрео таки сами кон*оны
Віолка) Показати IP 18 Січня 2016 05:25
Знаєте рідні мої хто на що вчився!!!а ви замість того щоб людину гнобити на роботу йдіть,може заробите...мій чоловік з села приїхав але на дві машини заробив!то що може і нам спалите???аправа ви не купляйте,то і попит впаде їх поодавати
Толян Показати IP 18 Січня 2016 14:41
Пропоную всім хто писав коментарі скинутись Андрію на інше авто, нехай не на бмв, пішком чи на таксі не наїздиш, а в дружини брати машину не по феншую!
Вован до Толян Показати IP 18 Січня 2016 22:04
Лексус дружини не по феншую????
Тьотя Показати IP 19 Січня 2016 00:29
В АТО .....вас всіх пи......пльотів,там покажіть своі життеві позиціі,всі такі щирі і розумні,як в сусіда хата горить!!!!Тху на вас....позор...жаба давить шо розуму невистачило заробити,то обісру....менталітет!Слава Украіні!!!!!
патриот Показати IP 20 Січня 2016 09:51
Етот корупционерчик Воронин ходил как царь в мрев!и денюшку косил не стесняясь!несколько раз оформлял докуметни и видел как етот работничек не стесняясь брал денюшку!так что по заслугам !
Батя Показати IP 28 Січня 2016 00:26
За красоту надо платить или распачиваться!.