USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Спецоперація у Луцьку: вночі затримали фуру зі спиртом

24 Жовтня 2016 11:24
Працівники ГУ ДФС у Волинській області вночі затримали вантажівку з номерними знаками Івано-Франківської області, яка перевозила спирт без будь-яких документів у Луцьку, - інформують в оперативному управлінні ГУ ДФС у Волинській області.

У подальшому, згідно з наслідками огляду весь незаконний вантаж, а саме 18 880 літрів спирту, орієнтовною вартістю 2 мільйони 240 тисяч гривень та транспортний засіб вартістю 600 тисяч гривень вилучили.

Зараз вирішується питання про початок досудового розслідування про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконного виготовлених підакцизних товарів).

Цей протизаконний вчинок карається штрафом від однієї до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Як повідомляє сайт Волинь24, вантажівку затримали вночі під стінами Луцького спиртзаводу, де і відбулася спецоперація за участю працівників Управління СБУ у Волинській області: на виїзді з заводу на вулицю Ковельську затримали вантажівку, в якій виявили 63 бочки, у кожній з яких – по 200 літрів етилового спирту.

Автівку затримали близько 5 ранку у понеділок, 24 жовтня. Як повідомило джерело в правоохоронних органах, на транспорт не було відповідних документів. До того ж і в документах самого заводу цей спирт не фігурував.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Чий спирт? Показати IP 24 Жовтня 2016 11:38
Чому новини куструбаті, без імен і прізвищ?
спіртовик-затєйнік до Чий спирт? Показати IP 24 Жовтня 2016 13:21
Гасло ВН - меньше знаєш - краще спиш
Га Показати IP 24 Жовтня 2016 12:22
Цікаво як затримали? з копами разом чи як?
Активіст Показати IP 24 Жовтня 2016 12:58
Згодом виявиться, що хтось купив для власного споживання. І кінці у воду.
не Андрій Показати IP 24 Жовтня 2016 13:38
якщо порахувати цифри, що у статті, то літр спирту коштує майже 120 грн, це при тому, що на старому ринку він по 70грн/літра, а на Північному по 65грн. Як так? чуть не в два рази дорожче?Зрозуміло що після всеукраїнського скандалу з Метиловим спиртом, кожна область мусить в себе зловити пару спиртовиків, по можливості на крупну сумму (для показухи боротьби) ну але ж не по 120 за літр.
Читач Показати IP 24 Жовтня 2016 15:22
"вантажівку затримали вночі під стінами Луцького спиртзаводу, де і відбулася спецоперація у тому числі й працівників Управління СБУ у Волинській області: " Судячи з розділових знаків працівників Управління СБУ також затримали ???? :-)
123 Показати IP 24 Жовтня 2016 20:58
...а саме 18 880 літрів спирту... ...виявили 63 бочки, у кожній з яких – по 200 літрів... пройшов лише день, а спирт уже "випаровується"))))
Цікаво Показати IP 25 Жовтня 2016 00:24
То то Смолкіне чи ще хтось посмів в мішкіну монополію залізти?
Боюся за себе Показати IP 25 Жовтня 2016 09:58
є 100% інформації що автівка їхала на прийомку до Вуха. але він скупий чоловік, так і виходить що катюзі по заслузі.
До Цікавого Показати IP 25 Жовтня 2016 16:40
Мішані св'яте, ато пірати на крису!
до цiкавого Показати IP 26 Жовтня 2016 02:04
Шустрi хлопцi з ДФС гирикович, павлючик знають що робити, а ще гастарбайтер дiденко кусок вiдiрве