USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Стало відомо про стан дитини, яку збили в Луцьку

8 Грудня 2016 14:04
Хлопчик, якого сьогодні вранці збила машина на вулиці Дубнівській у Луцьку, знаходиться у лікарні.

За станом на 13.55, як повідомила прес-секретар Патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, дитина перебуває в комі. У хлопця перелом двох ніг, черепно-мозкова травма, стан важкий, кажуть медики.

Крім того, стало відомо, що згідно з висновками освідчення у наркодиспансері, у крові водія виявили 3,5 проміле алкоголю.

Також відомо те, що у ДТП постраждало двоє дітей - хлопці 15 і 16 років. 15-річний підліток отримав легкі забої і відмовився від госпіталізації, а 16-річний юнак - в комі.

Нагадаємо, ДТП сталася сьогодні у Луцьку на вулиці Дубнівській. ФОТО. ВІДЕО. Авто марки "Мерседес", яке рухалося вулицею Дубнівською в сторону центру міста. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Як повідомили свідки ДТП, за кермом перебував правоохоронець, який хотів залишити місце ДТП.

Свідок аварії розповів, що постраждала дитина - хлопчик шкільного віку.

Щодо водія, свідок розповів, що після того, як збив дитину, він продовжував рух та збив іще 2 транспортних засоби.

Після того, як люди його схопили, аби не дати втекти, він продемонтстрував посвідчення - мовляв, колишній працівник правоохоронних органів.

В салоні авто перебувала пасажирка, теж п'яна.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька, водія, який намагався втекти з місця ДТП, затримали. На місці працюють слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Анонім Показати IP 8 Грудня 2016 14:07
де кримінальна справа проти тої скотиняки ?
Аваков до Анонім Показати IP 8 Грудня 2016 14:47
Скот*на скот*ну ніколи не здасть.
Гасаліно Показати IP 8 Грудня 2016 14:18
Знаю цю с*ку бл*ть п*зда йому обіцяю. дитину скалічив вир*док пяний .
лучанка до Гасаліно Показати IP 8 Грудня 2016 14:50
коментар було видалено
Олег Показати IP 8 Грудня 2016 14:19
Одужуй - Козаче швидше!!!! Весь Луцьк за тебе
Бог Показати IP 8 Грудня 2016 14:28
Самосуд був би доречним.
читачка Показати IP 8 Грудня 2016 14:29
а поліція хай далі штрафує біля старого базара за стоянку в не положеному місці....поки різне б..ло буде їздити практично вне свідомому стані...і калічити дітей
му му до читачка Показати IP 8 Грудня 2016 14:51
поліцаї ау !!!
лучанин до читачка Показати IP 8 Грудня 2016 14:58
а ви, читичко, сидіть далі в дома на дивані та стукайте по клавіатурі : " зрада". Що ви, як "свідомий громадянин" зробили для суспільства, для міста, і т.д. , крім того, що сер...те всіх і вся.????
Гасаліно до лучанин Показати IP 8 Грудня 2016 15:23
чекаю на Ваш перелік що ви зробили для суспільства і для міста.
читачка до лучанин Показати IP 8 Грудня 2016 16:32
Хто Вам сказав що я сиджу вдома) Ви шановний мабуть працівник цієї г*мніції...яка нічого ніколи не бачить і не знає....Ви протокол скласти не можете...з телефона годину строчите... Мабуть зараз замість того щоб дивитись за порядком на дорогах та в місті...сидите в патрульній і строчите тут...свої нікому не потрібні додумки...
Молодший сержант до читачка Показати IP 8 Грудня 2016 19:18
Гаїшники були ху..ві а поліцейські хе..ві:) Таки не догодиш:)
читачка до Молодший сержант Показати IP 9 Грудня 2016 10:36
краще були гаъшники такого безладу не було....ви думаєте ці не беруть взяток...щей як беруть...тільки толку з них мало...вони не освідчені ,вони не готові до цієї роботи от і все
Луцьк Показати IP 8 Грудня 2016 14:29
Хтось попав на великі гроші...
Оксана Показати IP 8 Грудня 2016 14:31
коментар було видалено
оу Показати IP 8 Грудня 2016 14:31
Прізвище того пяного бидла? Як якгось малого клерка зловлять то і фото і імя і де робить. А як колишнього правохранітеоя то мовчок
Наталі Показати IP 8 Грудня 2016 14:39
Ця тварина Володимир Мігас
Вак Показати IP 8 Грудня 2016 14:41
Володимир Мігас
Таня Показати IP 8 Грудня 2016 14:45
В першу чергу " правоохоронці" і порушують ( є звичайно, і порядні, але мало), коли вже припиниться ця вседозволеність. Таких треба карати фізично, щоб другим неповадно було. Нема чого п'яними роз'їжджати!
Ігор Показати IP 8 Грудня 2016 14:56
Мігас В.М. Директор Олдема
ОЛДЕМ Показати IP 8 Грудня 2016 15:05
Разом з ним у машині перебувала жінка, від якої теж чутно спиртним. Окрім цього вона тримала при собі пляшку коньяку, а самого водія одразу після ДТП свідки застали зі спущеними штанями. Керівник: Мігас Володимир Михайлович - директор Бухгалтер: Боровська Галина Миколаївна
Гасаліно до ОЛДЕМ Показати IP 8 Грудня 2016 15:24
коментар було видалено
Васька до ОЛДЕМ Показати IP 8 Грудня 2016 22:18
Бухгалтер на сопілці грала?)
159 Показати IP 8 Грудня 2016 15:06
коментар було видалено
Сергій Показати IP 8 Грудня 2016 15:07
П'яниць за кермом потрібно ПОЖИТТЄВО позбавляти прав, і притягувати до кримінальної відповідальності, але чи немає в статті помилки? 3,5 проміле - це ж майже смертельна доза!
Вован Показати IP 8 Грудня 2016 15:08
Якби я був в той час там...,
Гасаліно до Вован Показати IP 8 Грудня 2016 15:25
Якби я бувби то випадково він вдаривсяб головю в бровку отримав струс та щей впав на дві руки і зламавби свої рукі, та і випадково заклинила проводка та авто згорілаб .
Це Показати IP 8 Грудня 2016 15:36
Там був м*нет... Мігас гуляє..