USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцькому районі мікроавтобус влетів в опору мосту: 7 людей - у лікарні. ФОТО. ВІДЕО

22 Серпня 2016 12:55
Мікроавтобус врізався в бетонну опору мосту. В результаті автопригоди семеро пасажирів автівки госпіталізовані, серед них двоє неповнолітніх дівчат та троє чоловіків з алкогольною інтоксикацією.

Як стало відомо журналістам Інформаційого агенства Волинські новини з власних джерел, аварія трапилась у населеному пункті Білосток, Луцького району, 22 серпня близько третьої години ночі.

Згідно з попередньою інформацією, водій «буса» не вправився з керуванням, в результаті чого транспортний засіб в’їхав в бетонну опору мосту. На момент зіткнення в салоні мікроавтобуса знаходились пасажири віком від 17 до 32 років.

Обставини ДТП наразі з’ясовуює поліція. Швидка допомога госпіталізувала сім потерпілих.

Одна з них, сімнадцятирічна учасниця автопригоди з переломом основ черепа, у край важкому стані була госпіталізована в обласну дитячу клінічну лікарню.

Ще одна дівчина, 17 років отримала забої та гематоми ніг, наразі госпіталізована в міську клінічну лікарню.

Чоловік, 22 роки, у стані акогольної інтоксикації з струсом мозку та забійною раною голови був доправлений в міську лікарню.

23-річний чоловік, з ознаками алкогольної інтоксикації, отримав закритий перелом кісток та був шпиталізований.

Чоловік, 25 років, в результаті автопригоди отримав закриту черепно мозкову травму, рвану рану обличчя та був госпіталізований в обласну клінічну лікарню.

Ще один потерпілий з високим вмістом алкоголю в крові, 32 річний чоловік. Отримав політравму та у важкому стані госпіталізований в міську клінічну лікарню.

Останній потерпілий - 18 річний хлопець, з струсом мозку та забоями, в стані середньої важкості був доправлений в міську клінічну лікарню.

ДТП коментує начальник відділу слідчого управління ГУНП у Волинській області Юрій Угланов:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 98
Вітя Показати IP 22 Серпня 2016 13:55
О БОЖЕ. А водій теж п2яний був? чи як? нехай лікуються і ільше такого щоб не повторилось буде уроком жиитяя
Торчинець Показати IP 22 Серпня 2016 14:11
Доїздились
Вася Показати IP 22 Серпня 2016 14:41
хто водій не написали?
аяяй Показати IP 22 Серпня 2016 15:15
а ,кажуть,що в стані алкогольного спяніння людина виживає там,де тверезий не вижив би.Слава Богу що всі живими лишились
Сергій Показати IP 22 Серпня 2016 15:16
Водій з Торчина. Взяв в брата буса покататись....
) до Сергій Показати IP 22 Серпня 2016 15:50
не в брата!! не знаєте не говоріть!
))) Показати IP 22 Серпня 2016 15:28
власник маршруту Хайчевський Олег І він піде проплатить гроши і вийде сухим з води...лишньої реклами такого змісту йому непотрібно...адже ж тендер наближається і ніякої відповідальності нести ніхто небуде!!!!!!!!....в його випадку це "аксіома"
олег до ))) Показати IP 24 Серпня 2016 12:11
Хайчевський на Укр Петроле так командует ремонтниками,что все колонки текут. пистолеты грязные, зато колонки накручены на недолив клиенту 100-200 гр. на 20 литрах! Вот так и зарабатаваются миллионы на простых люях! Вообще УкрПетроль та еще забегаловка! Бензин и соляра бадяга!Ещё и недоливы!
Жителька селища Торч Показати IP 22 Серпня 2016 17:16
Це хто потрапив в аварію?
Коля до Жителька селища Торч Показати IP 22 Серпня 2016 18:45
Чув що Мольчак
салют Показати IP 22 Серпня 2016 17:31
А хто з них водій?
Беби до салют Показати IP 23 Серпня 2016 12:31
Яша
Знаю до салют Показати IP 23 Серпня 2016 17:00
Шева
! Показати IP 22 Серпня 2016 18:01
Аксіома,чьо ти умнічаєш,є шо сказать то не пиши анонімно ! добре шо живі всі остались,а уроком буде точно. Бо вже начинається написання байок,всі по чуть добавлять і вийде така казка! Ніхто не знає шо там сталось прав водій чи не прав не вам його судити.видно шо судять ті хто тікі на трамваях їздить
Анонім до ! Показати IP 23 Серпня 2016 18:44
якщо їхати 120 пяним результат очевидний
Аліна Показати IP 22 Серпня 2016 18:08
Як звати остальних пасажирів?
анонім до Аліна Показати IP 22 Серпня 2016 19:00
(с. Садів)Лена Шахновська, Руслана Пащук, Торчин Діма Мульчак, Юра Шевчук...і більше я незнаю
Леді до анонім Показати IP 22 Серпня 2016 19:39
А то не Гуся бус?
Анонім до Леді Показати IP 22 Серпня 2016 21:59
ни
Аноним до Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 12:29
Гуся Гуся
Садів Показати IP 22 Серпня 2016 18:50
Нащо говорити якщо ви толком нічого незнаєте!!!
Анонім Показати IP 22 Серпня 2016 18:52
Леонтьєв, Поліщук Андрій
АНОНИМ до Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 12:28
Яша......Яша.........Бедный....Яша Гусь тоже бедный бус дорого стоет.
Анонімович!!! Показати IP 22 Серпня 2016 19:05
На мою думку ситуація склалась наступним чином: Водій ТЗ їхавши в напрямку смт. Торчин не впорався з керуванням по причині, високої швидкості, та вибоїни на дорозі. Пояснюю, якщо ви були в с. Білосток то ви могли б і замітити що є вибоїни як і на мості так і по сторону Воютина досить серйозні. Їхавши він міг і незнати про неї (та що за мостом) і просто наїхав на неї від чого машина ніби підстрибнула і зіткнення при високій швидкості тим більш такого типу авто наврядче можна було уникнути. Але чесно кажучи безвідповідальність теж вражає, адже ВИПИВ ЗА РУЛЬ НЕ СІДАЙ! Звісно не нам судити, головне що б всі були живі і здорові.
анонім Показати IP 22 Серпня 2016 19:20
полищук
!! Показати IP 22 Серпня 2016 19:37
А хто ще один?
)))) Показати IP 22 Серпня 2016 19:50
як там Діма..як він себе чуствує
Садів Показати IP 22 Серпня 2016 20:00
Нащо говорити якщо ви толком нічого незнаєте!!!
Торчин до Садів Показати IP 22 Серпня 2016 21:18
Ну якщо ви все знаєте то опишіть ситуацію!?
Правда Показати IP 22 Серпня 2016 20:42
С*отиняки п.яні заслюняні.аж з інтоксикацією попали...
Анонім до Правда Показати IP 23 Серпня 2016 11:28
Ти с**тиняка не знаєш не пиши
Анонім Показати IP 22 Серпня 2016 20:59
Саме більше постраждав Вася і Лєна. Васі куча швів на лиці із рукою дуже великі проблеми.також куча стікла.удар був дуже сильним бо в нього аж з піднібіння шруку здерло..і зараз в реанімації!!... А у Лєни гематоми і череп пробитий у неї є 3 трині щоб стало краще ,якщо стан не покращиться ,то тоді буде біда. І не пишіть фігні якщо нічого не знаєте і не обсуждайте!!!!!
!!!! до Анонім Показати IP 22 Серпня 2016 21:13
а хто був за рульом?
Анонім Показати IP 22 Серпня 2016 21:00
І Діма ходить ніби нічого не було..так що немає за кого переживати!
Юля до Анонім Показати IP 25 Серпня 2016 09:54
Нє
инкогнито Показати IP 22 Серпня 2016 21:21
останій сітовський назар хлопець пащук руслани
:( Показати IP 22 Серпня 2016 21:42
а що то говориться в відео що їх їхала 8...а пише що 7?
Просто Показати IP 22 Серпня 2016 21:43
Головне, що всі живі лишились!
наташа Показати IP 22 Серпня 2016 21:57
права за сало
(((( Показати IP 22 Серпня 2016 22:32
і для Лєни робили ще операцію на руку...це жах!!! а Вася, то водій???
)))) до (((( Показати IP 25 Серпня 2016 13:41
Нє Вася не водій
Ага Показати IP 22 Серпня 2016 22:37
питання до дорожників - на останьому фото вже світає а міст явно видно погано. Де свєтовращателі, тички з світовідбивною смугою та інші "дрібниці" для позначення небезпечної зони при вїзді на міст?
Сергій до Ага Показати IP 23 Серпня 2016 10:01
То ж вони місцеві, дорогу нашу можна вивчити напам'ять. При чому тут дорожники ? Не треба п'яними їздити за 120 по ночам, ще й до всього на чужому бусі.
Іра.. до Сергій Показати IP 23 Серпня 2016 14:08
Вони не місцеві і не можуть знати вашої дороги
Ага до Сергій Показати IP 23 Серпня 2016 21:54
Зверніть увагу на міст, те місце де мають йти пішогоди - насип явно недосипаний це раз, те огородження з яким відбулося зіткнення зі сторони поворота напевно ще б мало мати продовження металевим огородженням , при зіткненні вийшов би не прямий а косий удар і можливо були б інші наслідки це два, при яркому сонці чи вночі при осліплені зустрічним авто ймовірність зацепити той торець огородження з подібними наслідками наближається до одиниці це три. На фото відсутня інформація про знаки втановлені в районі ддп, хто знає це місце опишіть що там є. В попередніх коментарах писали про яму перед мостом, якщо вона там є то де знак 1.12 чи 1.10? Якщо там поворот то можливо знак 1.4.1 чи 1.4.2 там не завадивби.
Сонце Показати IP 22 Серпня 2016 22:47
А що з "Яшою"? Також романтики захотілось. що дивувати молодим пацанам
невідомий Показати IP 22 Серпня 2016 22:54
А з Поліщуком що, може хтось знає???
M I N I M A L I S M до невідомий Показати IP 23 Серпня 2016 00:02
Все добре
Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 01:23
Зникніть з цього інтернету майте совість обсуждати чужу біду шо було то було назад не поверниш
Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 08:28
Шева був за рульом пяний і казали що летів 120
Анонім до Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 11:25
Ти т*рмоз не знаєш ситуації не пиши
Анонім до Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 14:03
Я добре все знаю то шева їхав за рульом і був пяний бо ше він пив в воютині.а тепер хоче щоб ліонтів взяв все на себе бо він був тверезий.і сам ти тормоз
Анонім до Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 14:31
Ти заср*нець якби ти там був то давно наклавби в штани.Один винним не буває....ніколи!!!А машину знаєш хто взяв...той ''тверезий''.Такшо не пе×ди бо за брехню треба буде відповідати....Тормоз!!!!такий смєлий?????Напиши хто ти?????
Лена до Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 14:42
Виникає питання чого тверезий ліонтєв не сів за руль???????Якщо він був тверезий.....
@@@ до Лена Показати IP 25 Серпня 2016 10:02
А ви не подумали що п'яного не перепреш
Так Показати IP 23 Серпня 2016 08:49
І треба алкашам.
Анонім до Так Показати IP 23 Серпня 2016 11:31
Сам алкаш то когось не суди
Аноніммович! Показати IP 23 Серпня 2016 09:05
Якщо потрібна кров для переливання напишіть. Стану донором 4+
Укроп Показати IP 23 Серпня 2016 09:12
Нормальні люди в три ночі бухі не вештаються. Звісно хай одужують і розум куплять.
Просто Показати IP 23 Серпня 2016 10:17
Всім так хочеться обговорювати чужу біду? Люди, майте совість!
Остап до Просто Показати IP 23 Серпня 2016 11:02
Яка то біда? То урок від життя. Закони Божі та земні треба виконувати. Випив - за кермо не сідай. А краще взагалі не бухать, то й і бід менше набагато буде.
@@@ Показати IP 23 Серпня 2016 12:49
Шановні любителі почесати язик,не один з вас там небув і ніхто не напише правди!!А займатися сплєтнями поки люди в лікарні''бридко''.Пам'ятайте,що кожен з вас буде мати дітей,можливо вже має і ніхто не знає,що їх чекає.В кожного є рідні брати сестри...не забувайте від цього ніхто не застрахований.Цікаво,.що кожен з вас написав би якби ви були в тій машині.Люди побійтеся Бога!!!
Правда до @@@ Показати IP 23 Серпня 2016 15:11
І шановна тут ніхто сплєтні не розводить, тут висловлюють всі свою думку. Да, ситуація тут не з приємних, слава Богу що всі залишилися живі. Але це напевно треба бути дибілом (вибач за таке висловлення), щоб сісти за кермо пяним, точніше пяним за кермо чужої машини. І за свої вчинки треба відповідати,
Правда до @@@ Показати IP 23 Серпня 2016 15:28
Я тобі багато можу написати. Але якщо ти адекватна, то ти розумієш що водієві який був за кермом треба трохи дружити з головою, бо якби він був тверезий і не їхав би на такій швидкості ( як люди тут пишуть), то не було б такої ситуації.Да це біда, проблеми для нього, для людей, для батьків...
@@@ до Правда Показати IP 23 Серпня 2016 16:04
Попрше не шановна а шановний!!!! По друге сплєтні це і є та непровірена інформаціія,що люди пишуть...По третє людина повина понести певне покарання,але в першу чергу засвоїти урок.Я цілком адекватний і хочу щоб всі ті самовпевнені,які активно обсуждають це дтп подумали.....не знаю що буде зі мною і моїми рідними завтра!!!!!!!Життя як бумеранг***Винні всі хто їхав силою ніхто нікого не віз.Потрібно було подумати про наслідки...добре,що всі живі.
Правда до @@@ Показати IP 23 Серпня 2016 18:54
Шановний!!!По-перше, а той "Х@" що сидів за кермом, не думав про наслідки, що він пяний сів за руль, їхав більше 100, що крім нього їде ще 6 людей?По-друге я тобі пишу не сплєтні, а достовірну інформацію (я думаю,раз ти так возбухаєш, то ти знаєш, яка правда). Дай Бог щоб він засвоїв той урок. І я думаю що мої тут коментарії нікого не обідили, тому що вони правдиві.
Правда до Правда Показати IP 23 Серпня 2016 19:06
Ой, прочитавши попередні коментарії, бачу що крім мене є ще одна ПРАВДА. ТОй коментарій про скотиняк, це не мій, я так не висловлююся.
Анонім до Правда Показати IP 24 Серпня 2016 23:10
Хто з нас восбухає це ти.....Звичайно п'яним сідати за руль це жах і немає цьому виправдання!!!!Невже ніхто з пасажирів не бачив що водій п'яний,чому дозволили йому себе везти????Невже неможна було за руль посадити тверезого...навіть силою***Правди я незнаю і взагалі невпевнений,що взнаю....Але напевно і знати не хочу...нічого не зміню а цею перепискою людям які постраждали точно НЕ ДОПОМОЖУ!!!!
Правда до Анонім Показати IP 25 Серпня 2016 22:52
Я не возбухаю, я правду пишу. По-перше, чого той Шева п'яний за руль сідав?По-друге, тих остальних ніхто я думаю силою в машину не пхав. По-третє,ти кажеш чого тверезого за руль не можна було посадити? Я думаю що просто той Шева багато собі дозволив, він напевно порахував що в нього більше прав їхати на тій машині ніж у того тверезого. І нехай відповів за свої вчинки. Він хлопець не поганий.
Правда до Правда Показати IP 25 Серпня 2016 22:58
Було зроблено помилку, то виправлено.
Правда до Анонім Показати IP 25 Серпня 2016 22:57
І нехай ВІДПОВІДАЄ за свої вчинки. Він хлопець не поганий.
Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 13:17
Шановні любителі почесати язик,ніхто з вас там не був і ніхто не напише правди.А займатися сплєтнями коли люди в лікарні''бридко''.Пам'ятайте кожен з вас буде мати своїх дітей,можливо вже має і ніхто незнає,що може статись..від цього ніхто не застрахований.
Анон Показати IP 23 Серпня 2016 14:32
Я цих всіх людей знаю!!! Це ужассс.. а в ту аварію могла б потрапити і я! Вони хотіли мене підвезти додоми в с.Білосток*
Правда Показати IP 23 Серпня 2016 15:04
ВИПИВ - ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ, А тим більше за кермо чужої машини. Багато на себе беруть ті "крутелики"... Собі біди наробили і людині машину розбили. І на мою думку хто причетний до тієї ситуації повинні відповідати за свої вчинки, а то тільки людям проблем понароблювали. А на рахунок того "Яши" ( писали хтось в попередніх коментаріях), то чого 32-річний мужик совається з малолєтками. Що рівні собі немає? Але він напевно розумом від них не далеко втік. Маєш жінку, дітей - сиди собі вдома.
Ліля Показати IP 23 Серпня 2016 15:41
А чому всі так переживають за того Поліщука??? Він, що цар і Бог.. Окрім нього були ще люди!! І найбільше постраждала дівчина, то чому ж нікого не цікавить її стан здоров'я... Хіба ж хлопці не подумалиподумали, що їхали з неповнолітніми дівчатами які невинно постраждали!
відповідь до Ліля Показати IP 23 Серпня 2016 18:02
А неповнолітні дівчата про що думають як сідають в машину їхати??? чи за них мають думати хлопці???
Леді до Ліля Показати IP 23 Серпня 2016 18:32
А дівчата неповнолітні, та все ж при розумі мали б бути, та не сідати в автомобіль з пяним шофером. Та й шофер з Шевчука ніякий
Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 16:47
Хай тепер шева відповідає н*х*й пяним їздити за рульом
Невідомо Показати IP 23 Серпня 2016 17:34
Причому тут цар і Бог??? Таке враження, що не можна деже запитали про його стан!
анонім до Невідомо Показати IP 23 Серпня 2016 18:03
З Андрійом все добре, стус має.
Анон Показати IP 23 Серпня 2016 19:41
Скажіть будь ласка, що на даний момент із Лєною?
ннн до Анон Показати IP 23 Серпня 2016 22:43
виписали з реанімації
хтось до Анон Показати IP 23 Серпня 2016 22:55
перевели з реанімації в палату, ходить трошкі говорить
торчин Показати IP 23 Серпня 2016 22:19
Що з юрою шевчуком І з лєною
торчин Показати IP 23 Серпня 2016 22:20
Це правда шо померла лєна
замотайте всі на вус до торчин Показати IP 24 Серпня 2016 22:06
все добре з Лєною.,не видумуйте історій
Рома Показати IP 24 Серпня 2016 10:24
Ібо н**уй баранам брати машину. А іщей пяним сідати заруль.
Анонім Показати IP 24 Серпня 2016 13:01
Як що із лєною скажіть????????
Torchyn Показати IP 24 Серпня 2016 14:45
Всі живі ! Не роздувайте ситуацію
!!!!! Показати IP 25 Серпня 2016 13:00
Люди що ви таке говорите всі житти будуть довго...і не нада видумовати за Леню вона викарапкається і всьо буде ок....
Л.М.В. Показати IP 25 Серпня 2016 13:31
Обурена вашою жорстокістю... Скажіть будь ласка, невже не можна просто поспівчувати ситуації? не можете, так і не пишіть (і не говоріть) ніяких дурниць! Мало того, що жахливо осуджуєте людей, так вже перейшли іще до гіршого! Вже хоронити збираєтесь! Лєночка Слава Богу йде на поправку, мізерними кроками, але впевненими. Тому не вигадуйте такого! На рахунок аварії... Так, справді, вийшло так що сталась трагедія. Але Бог їм Суддя. Думаю, після цієї ситуації іще багато потрібно часу щоб оговтатись, як учасникам ДТП, так і їх близьким! Думаю вони і самі розуміють що сталося. А ви, шановні пліткарі, не судіть і не судимі будете! Кожен із нас не застрахований від таких ситуацій. Сьогодні вони потрапили в аварію, а завтра з нами може щось статись не менш жахливе. Це життя, і передбачити його ми не в змозі. Бажаю швидкого одужання і правильного розуміння потерпілим.
Наташа Показати IP 25 Серпня 2016 16:03
Все за лєну,а що з русланою
Наташа Показати IP 26 Серпня 2016 13:05
Скажіть що з русланою
Очевидець до Наташа Показати IP 26 Серпня 2016 14:57
Все добре. тобто загрози життю немає. Декілька швів наклали.
Цікаво Показати IP 27 Серпня 2016 19:05
Що Шевчуку світить за це? Ясне діло, що гроші заплатять і все буде добре, але все ж цікаво
!!) Показати IP 27 Серпня 2016 19:13
Скажіть будь ласка що на даний момент з Юрою Шевчуком?)
Наташа Показати IP 27 Серпня 2016 20:48
Чи правда що руслану в четвер виписують з лікарні
анон Показати IP 30 Серпня 2016 20:36
Рот ваш є*ав,шо ви п*здите якби ви там були то мовчалиб су*і!!!