USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку чоловік погрожував підірвати відділення «Приватбанку». ФОТО, ВІДЕО ЗАТРИМАННЯ

18 Березня 2016 10:18
Невідомий чоловік погрожував підірвати відділення "Приватбанку", на Кравчука 32а, у Луцьку.

На місце події виїхали правоохоронці та вибухотехніки. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Неадекватий чоловік, босий, близько 9:30 увійшов до відділення "Приватбанку" та почав погрожувати присутнім, що має з собою вибухівку і збирається всіх підірвати.

Жодних вимог чоловік не виставляв. Однак підпалив пожежний датчик.

Його затримали, при попередньому огляді вибухових предметів не виявили.

Наразі чоловіка забрала поліція і повезла на перевірку в наркодиспансер. На відео, наданому свідками, зафіксоване затримання чоловіка. Коли поліцейські його повалили на землю, чоловік, який напередодні погрожував працівникам банку почав кричати: "Люди, убивають!", намагаючись привернути до себе увагу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 18 Березня 2016 10:24
А шкарпетки як в правильного полішука, з дірками))
Лайфхакер до Анонім Показати IP 18 Березня 2016 17:13
Хоч би маркером дірки замалював би)
Саса Показати IP 18 Березня 2016 11:00
А чого так горизонт завален? Важко камеру рівно тримати?
Анонім Показати IP 18 Березня 2016 11:14
круто! я думаю є чимало людей які теж цього хочуть) може хай це буде початком флешмобу?
Ольга до Анонім Показати IP 18 Березня 2016 13:00
Що саме круто? Прийти в будь-яку установу і погрожувати підривати людей? В такому разу цей флешмоб прийде колись і до вас
Анонім до Ольга Показати IP 18 Березня 2016 13:28
не людей, установу
Свідок Показати IP 18 Березня 2016 11:30
Затримала не поліція, а співробітники "Арсеналу"
Qwerty Показати IP 18 Березня 2016 11:56
http://youtu.be/FRBmsu1jQts
Коля Показати IP 18 Березня 2016 12:06
зараз такы часи що робиться що хочеш, а яке життя нема чим заплатити, купити основны речы а особливо сымю прокормити от ы наслыдки -наркотики пияки нервовы зриви
Ага до Коля Показати IP 18 Березня 2016 15:09
сім"ю "прокормити" і "основні" речі купити грошей нема, а зате на наркотики і водяру є. Та от таких нікчемних нитиків, які тільки й знають, що бідкатись "яке життя" та ще більма заливати, по*** ***
кім Показати IP 18 Березня 2016 13:01
арсенал молодці
свідок Показати IP 18 Березня 2016 13:11
затримав Арсенал ГШР І Поліція
Уінфа Показати IP 18 Березня 2016 13:19
Нападник дуже схожий на ковельського мера Кіндера? Невже він? Коли вже нахапається?
Свідок 2 Показати IP 18 Березня 2016 13:37
Затримали зловмисника і передали правоохоронним органам працівники офоронної фірми "Арсенал СТ", які приїхали за викликом Тривоги, що надійшов на пульт централізованої охорони. До речі, це дуже жобре видно на відео, а вже потім понаїхало усе, що могло. .. А славетні журналісти працюють лише на "поліцію". Прикро ... і несправедливо так висвітлювати події....
Перехожий Показати IP 18 Березня 2016 13:46
Весняне загострення. Добре що не повний місяць :-)
123 Показати IP 18 Березня 2016 15:29
я дивуюсь ротозіям-що за люди-ще й дитину пускають!!!!!!!!!!!!
Олекса Показати IP 18 Березня 2016 15:56
Шановні, придивіться на відео уважно: проводиться затримання неадеквата, який погрожує взірвати установу в "час пік" в людному місці. В руках у нього предмети, ймовірно які можуть бути реальною вибухівкою. Але чомусь територія оперативно не оточується, люди ходять вільно повз небезпеку і їх ніхто ( ! ) не зупиняє. Бігають діти та заклопотані матусі далі йдуть по своїм справам а ті, що називають себе мужиками, гігочуть в сторонці і теж нічого не роблять! Країна неляканих ідіотів!!!! Скільки повторювати - на руках маса зброї, вибухівки, багато людей зі зламаними життями - ВІЙНА ТОЧИТЬСЯ!!!! Забули що таке тероризм? Так от - завтра, не дай Бог, це може бути не вибрик придурка а реальна ситуація і всі, повторюю - всі - повинні бути до цього готові а дії в таких ситуаціях реально відпрацьовані ( в т.ч. поліцією та приватною охороною ). Слава Україні!
DEXTER Показати IP 18 Березня 2016 17:17
Поліця ховалась за углами, пока АРСЕНАЛ крутив тер0риста
Сашко Показати IP 19 Березня 2016 09:07
У Луцьку щодня відбувається сотні злочинів, квартирних крадіжок, пограбувань, крадіжок з автотранспорту, але на жоден з них немає такоі реакціі з боку органів. Я особисто проіжав біля місця подій... і скажу вам, що там тільки лінивого мента не було. Дві коробки сірників, людина доведена банком до вітчаю - луцький блокбастер. Співчуваю родині затриманого, надіюсь що на нього не повісять всіх собак.
Юра Показати IP 19 Березня 2016 12:58
Що то за девка там ходить ? В неї гарна д***