USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку «Мерседес» із п’яним водієм за кермом в’їхав у маршрутку.ОНОВЛЕНО

8 Лютого 2016 21:00
Сьогодні ввечері, приблизно о 20.00, у Луцьку водій «Мерседеса» на польських номерах, рухаючись на великій швидкості, не впоравшись із керуванням, спричинив зіткнення з маршруткою. Автопригода трапилася на вулиці Станіславського.

Журналіст Інформаційного агентства Волинські Новини поспілкувався з поліцейськими, які саме працювали на місці автопригоди.

З’ясувалося, що водій «Мерседеса» після спричинення ДТП покинув місце події. Згодом він все таки повернувся. Чоловік був помітно п’яним, реагував агресивно, а в присутніх журналістів намагався відібрати засоби зйомки.

Як пояснили правоохоронці, горе-водій на великій швидкості рухався на повороті, і щоб не врізатися у припарковану неподалік фуру, він скерував авто так, що воно врізалося у маршрутку, що рухалася за маршрутом № 9.

Зі слів водія громадського транспорту, ніхто з пасажирів не постраждав. Разом із водієм легковика була пасажирка. Вона і водій «Мерседеса» не постраждали. А ще – у водія правоохоронці серед інших документів зафіксували карту поляка.
Праворуч на фото - п’яний водій Мерседеса
Праворуч на фото - п’яний водій Мерседеса
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
ДАІшник Показати IP 8 Лютого 2016 21:33
От дуже цікаво чи на польських номерах?))
омар Показати IP 8 Лютого 2016 22:39
знов польські номера))) якось за часто уже)))
Джек Показати IP 8 Лютого 2016 22:47
Він п'яний зі слів свідків чи є мед.докази?
олена Показати IP 9 Лютого 2016 00:06
в мерседесі було 2 чоловіка.а жінки в машині небуло це прийшла дружина водія. і карти поляка там не було а була карта поязди.так. він ув пяний.
Хрен собачий Показати IP 9 Лютого 2016 01:37
Мерседес мабуть був китайської зборки, що так розїб...нив праве крило. :)
Бум Показати IP 9 Лютого 2016 05:48
Би*ло, будує Європу. Добре, що невинні люди не постраждали.
стефко Показати IP 9 Лютого 2016 06:55
Треба карати за перебуваня за кермом в нетверезому вигляді! І права забирати на кілька років ,і штраф великий сплачувати, тоді може поменшає питущих за кермом.
чемний Показати IP 9 Лютого 2016 07:04
коментар було видалено
свідок Показати IP 9 Лютого 2016 07:59
Не раз вже у Луцьку помічав, що поляки поводять себе в нас як справжнє би*ло! Їздять не дотримуючись ПДР, то повертають без включених поворотників, то на червоне їдуть, то на високій швидкості... Треба номери знімкувати і передавати нашим поліцейським і нехай розбераються хто там - поляк чи наш "гонщик". Лише суспільство може зупинити те свавілля, що останнім часом коїться на наших дорогах! Ви ж подивіться на новини, у день по декілька пригод з горе-водіями і це лише те, що набуло огласу, а скільки різних порушень на які ніхто не зреагував, не повідомив, а це потенційні або вбивці або самі ж постраждалі!
Волинь моя до свідок Показати IP 9 Лютого 2016 09:23
Те шо в нас стільки їздить машин на пол ських номерах це не означає що їми керують поляки. Це як правило їздять наші громадяни які займаються контрабандою, адже такий автомобіль раз в 7 або 10 днів потрібно виганяти за кордон і вїзджати заново. Коштують такі машини дешево. Як правило повозили сигарет кілька місяців і знову змінили автомобіль.
вася до свідок Показати IP 9 Лютого 2016 10:19
це наші полішуки-контабандисти, які поляки, ти що!
123 до свідок Показати IP 9 Лютого 2016 10:31
Ти з якої планети? У Луцьку на одного поляка за кермом машини на Польських номерах 20 наших бариг, які понакупляли тарантасів по 1000 євїро і тепер папіроси щотижня возить через кордон
ua до свідок Показати IP 9 Лютого 2016 11:20
Друже,які поляки? Де вони в Луцьку? Це наші рідні УКРАІНЦІ іздять на машинах з польськими номерами ,щоб не розтаможувати,Вони возять у Польщу спирт та цигарки ,а культури поведінки на дорозі у них нема
"полішук" до ua Показати IP 9 Лютого 2016 13:34
Ще тобі напишу. Культури поведінки на дорозі немає кажеш? Ти ПДР не порушуєш ніколи? Тобі всі, хто на польських номерах, порушники?
Як сказали вище "пол до свідок Показати IP 9 Лютого 2016 13:31
Чуєш ти, знаток, ти ручаєшся взагалі за свої слова? Ти чого усіх, хто на "поляках", під одну планку рівняєш? Я сам їзджу на польських бляхах, і що далі? І повірь, я знаю ПДР краще тебе в рази! Багато хто везе під, так званий, деребан, того і ганяє по Луцьку і вбиває авто на "поляках".
знаю до свідок Показати IP 9 Лютого 2016 13:58
це такий поляк, як я німка. Живуть на ДПЗ. сам з села.просто їздять часто в Польщу і мають машину з пол.номерами
свідок Показати IP 9 Лютого 2016 08:27
ганяв той мерс як дурнуватий...порушував правила....підрізав не одне авто...
ГаЙдАмАка до свідок Показати IP 10 Лютого 2016 11:34
шаленно ганяла ця машина по бульвару
ЛУЦЬК Показати IP 9 Лютого 2016 08:53
Неуки тільки фіксують,а коли профілактикою та попередженнями займатись будуть.Але ж це потрібно вміти.
Валік Показати IP 9 Лютого 2016 11:02
А маррутки подивіться як їздять по луцьку! Одгна одну переганяють чи як? Це жах хто відповідає за маршрутки у луцьку зроіть щось . Учні, діти, Люди вихдять а він на ходу рушає !!!!!!!Це ганьба якась . Хтось тут читає коменти? Чи вони в чиновницьких кріслах п"ють чаї кави і регочуть як вчора в бані був з тьолками????????????????? А за кермом пяні то треба закни робити жорсткіші -права забирати назавжди ячкщо пяним сів за руль а в нашій країні корупція корупція і корупція
Лучанка Показати IP 9 Лютого 2016 13:31
Правильно. Назавжди потрібно забирати права, тоді і їздити будуть нормально, а не як складені собаки...
ха-ха Показати IP 9 Лютого 2016 15:31
ну і п"яний!! а вам яке діло? п"ю за своі і все .що горить! чого мене поліція не зупинила?? значить я був не сильно п"яний. а може і зовсім не п"яний !ви ж не бачили як я пив
Рада Верхівна Показати IP 9 Лютого 2016 16:13
До чого тут номера і машина. Проблема в країні, громадянами якої вона експлуатується. Владі та її структурам на.рати на саме суспільство...і ще більше на дороги. Покажіть водія, його документи і.т.д.
свідок Показати IP 9 Лютого 2016 16:18
Альйо - гараж невгамовний, читати не пробували навчитись?! Написано: "нехай розбераються хто там - поляк чи наш "гонщик"!!! А у Луцьку поляків немає? :) На минулому тижні двох таких "не поляків" за кермом бачив, сімейка їхала польська і порушувала ого-го!!! Не треба ла-ла тут!!!
111 Показати IP 9 Лютого 2016 17:04
у всьому винні поляки . Романюк .поліція))) винні всі крім винуватців ДТП-строго по селянськи ! винна невістка!!!
бандеровець Показати IP 9 Лютого 2016 19:53
чому машина не на штрафмайданчику а у Женіка під сервісом?
водій мерса до бандеровець Показати IP 11 Лютого 2016 08:35
так треба не твоє собаче діло
водій Показати IP 12 Лютого 2016 17:10
. мені здалось .що в"іжджаю в гараж!!!