USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку на Рівненській - ДТП. ОНОВЛЕНО

24 Червня 2016 20:25
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні близько 16:20 у Луцьку на вулиці Рівненській.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Згідно з інформацією свідків аварії, автомобіль Volkswagen T4 в’їхав в автомобіль Mazda.


Як повідомила у коментарі виданню речниця Патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, водій автомобіля Volkswagen T4 здійснив наїзд на автомобіль Mazda, який повертав ліворуч. Внаслідок зіткнення постраждала пасажирка автомобіля Mazda. Її госпіталізувала карета швидкої медичної допомоги. До слова, розсипану по асфальту цеглу перевозили саме в легковику.

«Загрози життю пасажиру немає. На місце викликали слідчо-оперативну групу. Також на місці працювали рятувальники. Інспектори патрульної поліції регулювали рух та охороняли місце події», - зазначила Ольга Бузулук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
О! Показати IP 24 Червня 2016 17:26
а цеглою перехожі закидали?
Витя до О! Показати IP 24 Червня 2016 21:39
Цеглою тебе закідаю,идиот
поліглот до Витя Показати IP 25 Червня 2016 10:01
Я давно читаю коментарі на сайті..дивує те, що більшість з них написані безграмотно. КірпІчі і закідаю, навіть, школяр не напише......хто підскаже з чим це пов'язано.
пояснення до поліглот Показати IP 25 Червня 2016 10:16
це тролі кацапські.
Петро до Витя Показати IP 25 Червня 2016 10:01
Шановні коментатори, перш ніж писати коментарі і нажати кнопку "надіслати" перевірте самі себе, ну гидко читати, стільки помилок ви робите, колись мій батько казав, що в нього на роботі експедитор в слові "х__" робив три помилки ,так і у вас ( закідаю, идиот,втиг, кірпічів,виїзав), бридота. І для чого лізти в інтернет, коли така безграмотність. А біда подвійна,співчуваємо, добре, що всі живі.
Христина до Петро Показати IP 26 Червня 2016 20:24
Я вас повністю підтримую! Таке враження, що словниковий запас на нулю в таких людей - читайте більше книг! Поважайте один одного - всі люди!
Христина до Петро Показати IP 26 Червня 2016 20:33
Я вас повністю підтримую! Таке враження, що словниковий запас на нулю в таких людей - читайте більше книг! Поважайте один одного - всі люди!
Уася до О! Показати IP 24 Червня 2016 23:14
водій просто втиг кірпічів відкласти
Автолюбитель Показати IP 24 Червня 2016 17:44
Течик-від слова Танк!
Уася до Автолюбитель Показати IP 24 Червня 2016 23:13
в цих словах тільки перша буква спільна, так само можна сказати Течик від слова Табло
))) до Уася Показати IP 25 Червня 2016 08:58
вася є вася. а течик таки танк, уявляю якби він лайноса підрехтував
Степан Бандера Показати IP 24 Червня 2016 17:45
Він що, цеглу Маздою віз? Хоча безпеці це не допомогло
коля до Степан Бандера Показати IP 24 Червня 2016 21:13
темнота ти безграмотна, цегла погасила всю кінетичну енергію буса, була б мазда порожня - бус би її порвав
Шофер Грузової Показати IP 24 Червня 2016 20:21
Не було б цегли, то в Мазді жертви були б
Лучанка Показати IP 24 Червня 2016 21:09
що коїться?... жах... що не відкриєш новини... дтп...
автомобіліст Показати IP 24 Червня 2016 21:34
Ну і речниця. Спочатку б вивчила різницю між "наїздом" транспортним засобом і "зіткнення" транспортних засобів..
почему Показати IP 24 Червня 2016 21:53
Хто мені пояснить чому мазда в хлам а течик жив здоров. Навіть в порівнянні з вчорашньою дтп біля пакко де течик серйозно пошкодженийпошкоджений був, як і омега
Дніпро до почему Показати IP 24 Червня 2016 23:40
Течик виїзав на дах мазди от і все.
Данбас Показати IP 24 Червня 2016 23:42
Когда гречку роздадут?
Лучанка Показати IP 25 Червня 2016 04:44
Спокійно неможна їхати всі спішать сигналять позустрічній обганяють коли це припинеться глянув в зеркала нема мігалок і гайда повстречке.
до попередніх Показати IP 25 Червня 2016 07:35
Боже, який жах від д**ілоїдних коментів! І з цими особями я живу в одному містові....
007 до до попередніх Показати IP 25 Червня 2016 11:34
Люди якісь дикі поробились, раніше навіть зі знайомими можна було про щось толкове потеревенити, а зараз одні гроші , заробітки і таке інше. Таке відчуття що люди не живуть в задоволення, а мучаться!
Вова Показати IP 25 Червня 2016 11:12
Навколо тупі полішуки.
007 Показати IP 25 Червня 2016 16:47
Поліщути якраз і нормальні люди!
Т4 Показати IP 27 Червня 2016 10:55
філя їхав...