USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку рефрижератор з морозивом зіткнувся з легковиком. Фото

27 Вересня 2016 15:06
Дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої утворився затор, сталася у Луцьку на вулиці Львівській.

Так, сьогодні, 27 вересня, близько 13:00 трапилась ДТП за участю легковика, та автомобіля «Мерседес бенц спринтер» - рефрижетатора, який розвозить морозиво «Ласунка».

«Мерседес» не пропустив «Ауді», яка, рухаючись вулицею Львівською у зустрічному напрямку, здійснювала поворот біля автосалону «Сафрон».

В результаті зіткнення автомобіль «Ауді» отримав механічні пошкодження правої частини кузова. Рефрижератор з морозивом також отримав пошкодження та перегородив перехрестя вулиць Львівська та Даньшина, спричинивши затор.

Ніхто з водіїв не постраждав, наразі поліція проводить освідчення кермувальників на вміст в крові алкогольних чи наркотичних речовин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Іван Показати IP 27 Вересня 2016 15:32
цІ "латиші", "літовці", "PL" купили за 1000$, права за 300$, інстинкти самозбереження відсутні((
111 до Іван Показати IP 27 Вересня 2016 16:02
Жаба давить? До чого тут "права купили"? Водій авто з іноземною реєстрацією правий, читай уважно текст, а не мели дурні!
до 111 до 111 Показати IP 27 Вересня 2016 16:40
я про інстинкти!! Є ще правило ДДД -дай дурню дорогу!
Анонім до Іван Показати IP 27 Вересня 2016 16:20
Що за галімий комент, яке Вам діло, хто, за що, і на чому. Переконаний, що за кермом отих "літовців" і.т.д їздять звичайні роботяги, а не депутати-захребетники.
Укроп Показати IP 27 Вересня 2016 15:50
Лошара корч купив і вже розсікає
Olja Показати IP 27 Вересня 2016 15:51
При чому тут номера??? Це просто невміння керування автомобілем, або куплені права!!!
копач до Olja Показати IP 27 Вересня 2016 21:57
цей роботяга заробив у москалів чи поляків на задріпаного жигуля а тут така холява підвернулась аж ауді получилась такого звіра він ще не тримав в руках то ж дайте йому пофраєритись подивіться ж який я
свг Показати IP 27 Вересня 2016 15:58
А чому мерседес повинен був пропускати ауді?по тексту зрозумів що автомобілі їхали назустріч один одному і тут ауді вирішило повернути до сафрона. хто повинен пропускати 7
valik Показати IP 27 Вересня 2016 18:48
дурні купіть авто за 1000$ такого класу,якщо не вкурсі то не пишіть дурості.Їздіть далі на жигулях клоуни!!!!
ДПІ до valik Показати IP 27 Вересня 2016 19:53
Читав в ФБ, що орієнтовно після 1.10.2016 клоунами стануть ті хто катається на нерозмитненому авто і не перетинає кордон раз на 5 днів. Якщо правда - то запчастини на шротах значно подешевшають та і металобрухт на пунктах прийому мабуть теж.