USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«У нього давно мали забрати права», – прокурор про п’яного вбивцю

2 Лютого 2017 16:29
П’яного бізнесмена Володимира Боровика, який під Луцьком збив насмерть матір двох дітей, понад 10 разів притягували за порушення правил дорожнього руху.

Про це йшлося під час 10-ї чергової сесії Волинської облради сьогодні, 2 лютого.

Депутат Михайло Імберовський зазначив, що ситуація на автошляхах Волині – вкрай невтішна, й нагадав найрезонансніші ДТП, що трапилися з вини п'яних водіїв. Так, місяць тому п’яний бізнесмен Володимир Мігас збив на пішохідному переході 16-річного Влада Андрушківа. А декілька днів тому п’яний батько «бурштинового прокурора» Боровик, будучи п’яним за кермом, збив насмерть матір двох дітей на очах у малолітнього сина.

Михайло Імберовський

Прокурор Волинської області Максим Киричук зазначив, що пана Боровика притягували до відповідальності за порушення ПДР близько 12-14 разів.

Максим Киричук

«У нього вже давно суд мав би забрати права, але, чомусь, відповідальність за порушення він поніс в одиничних випадках», - зазначив Киричук та додав, що даний епізод знаходиться в юрисдикції патрульної поліції. Мовляв, прокуратура «підключається» вже на стадії суду.

Нагадаємо, їдучи нетверезим Володимир Боровик збив насмерть 35-річну жінку, яка йшла узбіччям траси, тримаючи за руку свого малолітнього сина. Луцький міськрайонний суд обрав 57-річному призвіднику ДТП у селі Княгининок запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 діб без можливості внесення застави.

Нові факти про винуватця смертельної аварії біля Луцька опублікувала «Четверта влада». Згідно з повідомленням, у нього раніше вже був протокол за відмову від проходження перевірки на стан сп`яніння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Перехожий Показати IP 2 Лютого 2017 16:44
Хто мав і не забрав-Прізвище і посада,а потім під суд.Під суд...про що це я...
1234321 до Перехожий Показати IP 2 Лютого 2017 17:05
Прізвище: Костюкевич, посада: голова Ківерцівського районного суду. Тягнув розгляд, поки строк давності закінчився.
продаю тільну корову до 1234321 Показати IP 2 Лютого 2017 18:18
коментар було видалено
гнів Показати IP 2 Лютого 2017 17:06
С**И
Задовбало Показати IP 2 Лютого 2017 17:10
Поміняли ГАІ на патрульну поліцію а зараз проблеми з аварійністю на дорогах!!! Чого хотіли те і маєте!!!!
Анонім до Задовбало Показати IP 2 Лютого 2017 18:17
якраз вони в ДАЇ відкуплювалися.
продаю тільну корову до Задовбало Показати IP 2 Лютого 2017 18:20
"Поміняли ГАІ на патрульну поліцію" - почулося від параші гундосе кукурікання рожищенського гаїшника, який восени бухучий врізався в таксі біля "варшавки"
АК 47 Показати IP 2 Лютого 2017 17:29
В мене два питання : 1) коли винуватців дтп зі смертельними наслідками почнуть розстрілювати на місці? 2) коли хабарникам почнуть відрубати руки?????,на жаль по інакшому в нашому Гондурасі не буде....
лучанин до АК 47 Показати IP 3 Лютого 2017 00:20
треба самим це робити раз влада не спроможна.. Почати з того щоб пустити півня в оселю вбивці матері двох дітей..
Анонім Показати IP 2 Лютого 2017 17:41
відкрийте очі люди , ця справа розголосу набрала бо є смерть і того урода водіі затримали а вся проблема в таких же прокурорах як киричук, він розказує як погано що не відібрали права , а чому у його не відібрали а тому що син прокурор і тут не діло в міліціі та суді а діло в статусі , де факто і сьогодні ніхто прокурора не образить навіть якщо він носом буде рити і з пістолета стріляти, а все тому що тіж морди які були на посадах так і залишилися і вони до останнього будуть витягувати один одного
Анонім Показати IP 2 Лютого 2017 17:46
по своему опыту ковель -луцк , люди ходите со светоотражателями{копейки стоит}или идите на встречу потоку ,будет секунда уйти в сторону ,. все в темном ну не видно вас .
Анонім до Анонім Показати IP 2 Лютого 2017 18:09
Ти ід*от? Коли у водія 3 проміле в крові, йому твої отражатєлі до д*пи...
продаю тільну корову до Анонім Показати IP 3 Лютого 2017 02:58
для таких випадків треба мати ПТУР
Олександр до Анонім Показати IP 2 Лютого 2017 18:17
П янота людину і на тротуарі дістане... Але про світлоповертаючі елеманти - згоден!!!
Княгиня до Анонім Показати IP 2 Лютого 2017 18:27
Вона йшла на зустріч потоку машин.....
Бачила до Анонім Показати IP 4 Лютого 2017 00:17
Вона і йшла по зустрічній. Ця сволота перетнула суцільну і наздогнала її на узбіччі. Княгининок в жалобі.
Анонім Показати IP 2 Лютого 2017 18:21
сто пудов підтримую.....досить складна і насичена дорога
фермер Показати IP 2 Лютого 2017 22:01
Тільну корову продаєте, а Боровика ні.
продаю тільну корову до фермер Показати IP 3 Лютого 2017 03:01
якщо справді заберете - продам. але тільки на запчастини.