USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У центрі Луцька дві «BMW» спричинили ДТП із потерпілими

1 Жовтня 2016 19:30
Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася в Луцьку.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Сьогодні, 1 жовтня, орієнтовно о 19-ій годині по проспекту Волі, поблизу поліклініки № 1, трапилася ДТП із потерпілими.

Навпроти «Сіті-парку» легкове авто «BMW 530» і позашляховик «BMW Х5», рухаючись в одному напрямку (з Київського майдану до ЦУМу), спричинили ДТП із потерпілими.

Внаслідок зіткнення один із автомобілів опинився на узбіччі, іншого відкинуло на зустрічну смугу руху. Двох пасажирів автомобіля «BMW 530» госпіталізували.

Поліцейський Олександр Паюк, який працював на місці пригоди, повідомив, що про винуватців аварії поки говорити рано. Обставини розслідуватимуть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Ірина Показати IP 1 Жовтня 2016 20:28
Під*--аси на бмв, а паліцейський мичить як теля. Доборолися.
лучанин до Ірина Показати IP 2 Жовтня 2016 11:14
БМВ- це діагноз!!!
я Показати IP 1 Жовтня 2016 21:05
Надіюсь леталки нема.... цікаво хто винен ... машини обидві не дешеві
яя до я Показати IP 1 Жовтня 2016 21:30
Винні поліцейські в них машина дешевша.
Гонщик Показати IP 1 Жовтня 2016 21:34
Куплю документи з обох BMW
Даі до Гонщик Показати IP 1 Жовтня 2016 22:56
Кажуть в Рівному вже закрили конструктори.Ще б внас перевірили МРЕО,а то косять по 500зелених за одне переобладнання.
Анонім до Гонщик Показати IP 2 Жовтня 2016 01:35
Не забудь участок в Гаражджі купити. Хохмач.
Во как Показати IP 1 Жовтня 2016 22:31
встретились два одиночества, у каждого бмв головного мозга...
Вот так до Во как Показати IP 1 Жовтня 2016 23:43
Завидуй молча
М Показати IP 1 Жовтня 2016 22:43
Хто потерпілі?
Є Показати IP 1 Жовтня 2016 22:44
Є фото потерпілих
Мвс Показати IP 1 Жовтня 2016 22:53
Кажуть мажори,мажори не їздять на машинах яким + - 15 років,два старих корча змагались і приїхали.
123 до Мвс Показати IP 2 Жовтня 2016 08:22
Для людей, всі хто їздить не маршрутками - мажори...
Ах Показати IP 2 Жовтня 2016 09:10
Кого госпіталізували?Є діти?
парень Показати IP 2 Жовтня 2016 09:13
коментар було видалено
Експерт Показати IP 2 Жовтня 2016 11:01
Bmw 530D E39 M57 2002 год цена на рынке Украины 9000$ -VS- Bmw X5 E53 X5 3.0d M57N цена на рынке Украины 12000$ Жалко машин...
Женщина Показати IP 2 Жовтня 2016 15:34
Добре що всі живі,метал фігня
Ехперт Показати IP 2 Жовтня 2016 20:03
Винні обидва: один виїхав на зустрічну полосу, а мав би тікати, тобто виходить що хотів повернути та не додивися, або прогавив що хтось хотів переходити дорогу на переході; другий - на швидкості 60 км/год таких пошкоджень не було б. А рівень провини встановить експертиза, а не суд як в нас зараз мичать на кожному кроці (суд лише виносить постанову, користуючись наданими доказами, а саме висновками експертизи).
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2016 16:14
треполоси руху міняти як у Британії, а то тяне всіх у (на) ліво))
530d Показати IP 3 Жовтня 2016 20:39
Експерт допоможіть розібратись чиєі вини більше?.Ви найбільш адекватні!!