USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

У центрі Луцька «Мерседес» зіткнувся з автомобілем «Волиньгазу». Фото

28 Листопада 2016 12:28
Дорожньо-транспортyа пригода сталася сьогодні у Луцьку на перехресті біля ЦУМу.

Автомобіль "Мерседес Бенц" на польській реєстрації зіткнувся з Фольксвагеном транспортером, який належить «Волиньгазу».

Внаслідок зіткнення постраждалих немає. У "Мерседеса" пошкоджене крило і бампер, оптика. У Фольксвагена лише трохи пом'ятий задній бампер.

За станом на 12:23 на місце ДТП прибули патрульні.

Через ДТП рух у центрі міста ускладнений.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
234 Показати IP 28 Листопада 2016 12:37
Під.р знайшов під.ра
43 до 234 Показати IP 29 Листопада 2016 08:01
І знову іноземна реєстрація,ВЛАДА заберіть ці авто з наших доріг
Юлія Показати IP 28 Листопада 2016 12:44
Польські бляхарі, ще й протести організовують, що вони такі бідосічки. А скільки ДТП за участю автомобілів на іноземній реєстрації? В чому причина?
Лучанин Показати IP 28 Листопада 2016 12:54
І знову будуть доказувати що іноземні номери на авто тут ні до чого. А може це епідемія БМВ до мерсів вже перебралася?
Лучанин Показати IP 28 Листопада 2016 12:58
І знов польська реєстрація.
АлекС Показати IP 28 Листопада 2016 12:59
Авто на польский реєстрації це діагноз.
104 Показати IP 28 Листопада 2016 13:05
Жалко Мерса!
А до 104 Показати IP 28 Листопада 2016 13:24
Але не його власника.
Ман Показати IP 28 Листопада 2016 16:07
Права за сало, авто за копійки. Оце і є причина. Заборонити нах...р
Моя думка. Показати IP 28 Листопада 2016 19:33
Яка різниця які бляхи??Польські чи наші???Головне, що за кермом сидить наш, український водій))))))треба, мабудь, вчитись їздити,а не на машини нарікати.
Сергій Показати IP 28 Листопада 2016 22:44
А на Українських бляхах менше ДТП???