USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Заступник начальника луцьких поліцейських прокоментував нічну стрілянину

7 Березня 2016 14:43
Волинська поліція оприлюднила коментар з приводу інциденту зі стріляниною у Луцьку за участю громадського активіста, голови однієї з атестаційних комісій, що атестувала волинських поліцейських. Правову оцінку його діям дасть слідчий, який пройшов атестацію.

Нагадамо, 5 березня Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що представник Центральної атестаційної комісії, що атестувала поліцейських у Луцьку, Віктор Вальчук, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння,стріляв з пневматичного пістолета в перехожих біля супермаркету «Вопак» на Київському майдані.

6 березня поліція оприлюднила перші деталі цієї стрілянини. Згідно з інформацією поліції, чоловікам вдалося уникнути попадання куль.

Як ідеться в коментарі поліції, постріли в людей здійснювалися з відстані 2,5 метра.

«Від мешканця Луцька на лінію 102 надійшло повідомлення від мешканця Луцька про те, що невідома особа вчинила хуліганські дії, а саме – з пістолета на відстані 2,5 метра здійснювала постріли в нього та його товаришів», коментує заступник начальника Луцького відділу поліції у Волинській області Олександр Карпук.

Досудовим слідством встановлено, що ця особі – голова однієї з атестаційних комісій, що проводила атестацію працівників поліції. Його затримали, відвезли у накодиспансер. Після обстеження з’ясувалося, що вміст алкоголю в його крові становить 1,66 проміле.

Зараз проводяться першочергові слідчі дії, допити, призначена балістична експертиза по зброї.

Правову оцінку його діям дасть слідчий, який пройшов атестацію.

Найближчим часом буде прийнято остаточне правове рішення з приводу дій цього громадянина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
то це той Показати IP 7 Березня 2016 14:51
хабарник карпук якій не пройшов переатестацію.якщо це він то скоро побачите як цей бандюган працюе з циганами та бти відбираючи майно громадян
СВІДОК до то це той Показати IP 7 Березня 2016 23:45
Ви що менти зовсім з дуру сходите!!!??))))Вчора порушено справу по Хуліганці ч 4 сьогодні ви уже вирішуєте що робитити!!!??)))Бо коли Климчук для піару собі в хворій голові нафантазував на Хуліганку ч 4(без свідків без побоїв і взагалі без нічого то тут у вас явний злочин а коли тепер уже Ваш(бо в комііях немає незалежних "активістів" всі лапіно-гузьо-шпиговські) з кустарно перероблем револьвером під бойовий(хай спростує хоч один спец що в оригінала такий отвір у барабані) вчиняє злочин йог ніхто непомічає..)))))). Кваліцікація ч. 2 ст. 15 статті 115 ККУ ч 5) вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб;
Ван Показати IP 7 Березня 2016 14:54
Посадити на 3 роки, та й все.
123 Показати IP 7 Березня 2016 14:58
чому не висунули підозру і не обрали запобіжний захід тримання під вартою.
лучанин Показати IP 7 Березня 2016 14:59
де повідомлення про підозру
лучанин Показати IP 7 Березня 2016 15:11
Якщо згідно експертизи виявиться , що він не осудний скасувати результати атестації.
лучанин Показати IP 7 Березня 2016 15:37
А мінусуе сам Вальчук
Юлія Парій Показати IP 7 Березня 2016 15:45
По ньому якщо я не помиляюсь відкрито не кримінальне провадження, а аміністративне
Клара до то це той Показати IP 7 Березня 2016 15:55
Ти кого хабарником назвав! Які цигани? Тебе як звати? А Карпук Олександр Сергійович офіцер поліції, полковник, який має вищу юридичну освіту! А ти хто? Якщо є що сказати то скажи підтверджуючи фактами!
Сеня до Клара до то це той Показати IP 7 Березня 2016 16:21
Я вибачаюсь ,а Карпук був ато?і чому він не пройшов атестацію?в нас багато хто має вищу освіту а толку)ате що вінвзятк бире це 100%
я вася до Клара до то це той Показати IP 1 Липня 2016 22:06
хабарник цей начальничок високоі марки За повернення транпортних засобів вимагае гроші!!!За часів Майдану був начальником слідства Райвідділу Дуже любить брати хабарі!!! якби перевірили всі справи де автомобілі були у громадян вилучені якоби на штрафмайданчик і за які гроші він повертав!!!!
Поліцейський Показати IP 7 Березня 2016 15:57
Його кришує Шпига підозри не буде сауажуть просто пожартував. Самооборона вже роздає зброю.
Ірина Таран Показати IP 7 Березня 2016 16:13
Думаю цього разу йому не вдасться вийти сухим із води, тепер злочинці в нас атестують поліцію
Олекса Вільний Показати IP 7 Березня 2016 16:23
Це лакмусова справа, яка покажеинасправді хто і як несе відповідальність в нашій країні. Не взяли під варту це вже великий мінус!!!!!!!!!
Тарас Чурило до Олекса Вільний Показати IP 7 Березня 2016 16:59
Як то кажуть "рука руку миє"
кларе целкин Показати IP 7 Березня 2016 16:54
моя фамілія відома.а ти ********* ленінська захіщай свого баригу карпука
Бабай до кларе целкин Показати IP 7 Березня 2016 17:12
Карпук ще той кришуватель!!! Самий головний він в області по незаконному обігу меду ( ставленник Ющенка ) в народі називають СОЛОДКИЙ , весь продовольчий ринок біля кромберка називає його ПАН ПОМІДОР бо кришує незонний обіг овочів . Отож воно так . Про бурштин взагалі мовчати треба це все ВІН ( не шпига з поліщуком). Коли вже настане кінець?
Клари до Бабай Показати IP 7 Березня 2016 18:25
Карпук при янику не одну людину посадив,по наказу.це ще той прихвостень
кларе целкін Показати IP 7 Березня 2016 17:02
а ти хамло не маеш нічого крім неповагі до старшіх та вафлей
Клара Показати IP 7 Березня 2016 17:57
Твоя фамілія відома хіба що тобі. Озвуч, мужчина!!!
Мент Показати IP 7 Березня 2016 18:15
Поліщук Зам Шпиги кришує бурштин і він пройшов переатестацію!! Ганьба , що то робиться?
не смішіть Показати IP 7 Березня 2016 19:00
багато офіцерів міліціі а тепер поліціі живуть на зарплату???
Анонім Показати IP 7 Березня 2016 19:41
Отаке б*дло,чи то "активіст" з витріщіними очами лізе люструвати професійних працівників
Анонім до Анонім Показати IP 9 Березня 2016 15:00
Це ти напевне цей ображений професійний працівник.
митник Показати IP 7 Березня 2016 20:00
ви там собі сваріться придурки
Доцент Показати IP 8 Березня 2016 08:09
Та організуйте вальчуку запобіжний захід тримання під вартою і в СІЗО в хату до відморозків , про контролюйте щоб його опустили. Слідуюча публікація в ЗМІ- голова атестаційної комісії на Волині - Пєтушара!!!!!
Жу до Доцент Показати IP 8 Березня 2016 10:22
Зразу видно що ти мент не пройшовший атестацію)давай ми тибе махнем)
Анонім до Доцент Показати IP 9 Березня 2016 15:03
Та ти сам п*тушара. Підлизуєш ображеній поліції да
студент до доцент Показати IP 8 Березня 2016 13:40
а доцент то тупой!...
Невідомий Показати IP 9 Березня 2016 12:23
От такі люди в нас оцінюють працівників поліції. Для початку всім членам комісії потрібно було пройти медичний огляд, пройти всіх лікаряв, а зокрема і психіатра, після чого оцінювати. Тут мені здається спрацював закон зворотної дії, як то кажуть "Не суди, да не судимым будешь".Прийшла черга і Вальчука відчути цей "суд" і тепер нехай він доказує свою невинуватість!!!!!!!!!!!Сташно, що твориться в нашій державі і які люди дійсно при владі!!Прикро, що постійно акцентують увагу на працівниках поліції, хоча є над ким і над чим в нас в Луцьку працювати!!!!