USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Відео ДТП на Набережній у Луцьку

1 Грудня 2016 16:53
Камера відеоспостереження зафіксувала ДТП, яка трапилася сьогодні, 1 грудня, у Луцьку на Набережній.

Нагадаємо, водій «БМВ» не впорався з керуванням. Машину занесло і «викинуло» у дерево.

До слова, раніше повідомлялося, що «БМВ» зіткнулося з «Рено».

Однак на відео видно, що водій «БМВ» не впорався з керуванням і на швидкості авто влетіло у дерево, зачепивши сусіднє «Рено».

Інформаційне агентство Волинські Новини отримало відео з камер спостереження:



До слова, у Луцьку просять зробити перехід поблизу школи № 3 безпечним. Відповідну петицію опублікували на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Небайдужі лучани ще можуть проголосувати за петицію - до кінця збору підписів залишився 1 день. На жаль, ініціатива набрала всього 63 голоси з 300 необхідних. Проголосувати можна ТУТ.

В тому, що проблема дійсно існує, свідчить і підбірка інших відео з камер відеоспостереження, які отримало ІА Волинські Новини. На одному із відео під колесами буса опинилися жінка з дитиною.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Вася Показати IP 1 Грудня 2016 17:10
Є дуже просте і нормальне рішення, світлофор з КНОПКОЮ!!!
Волинянин до Вася Показати IP 1 Грудня 2016 17:57
Такому дибілу як цей водій на БМВ світлофор не допоможе. Він очевидно хотів проскочити. Водію напевно років 19-20, бо видно що елементарні правила дорожнього руху йому не відомі. Та і корч, куплений в польщі за 500 доларів. Ось і фактори дтп. Добре що дерева таких клоунів спиняють.
Очевидець до Волинянин Показати IP 1 Грудня 2016 18:46
Водію за 30, авто з Волинською реєстрацією. Які ще версії?
Лучанин до Очевидець Показати IP 1 Грудня 2016 21:06
Вот по лайкам і коментам видно, людям не треба правди. Їм треба авто на польських номерах і пацан 20річний. Б*рани!
Саша до Очевидець Показати IP 2 Грудня 2016 12:19
Версія одна. Він Д*БІЛОІД кончений. Через таких ур*дів люди гинуть не винні.
123 до Волинянин Показати IP 2 Грудня 2016 09:25
На чому грунтуються твої здогадки? Ти бачив водія? Всі водії БМВ апріорі 20-річні? Ти приймав в нього екзамен з ПДР? Судячи з усього в Польщі ти не був ніколи і автівок там не купляв, інакше б знав, що такий "корч" (як ти виразиЛОСЬ) там за 500 у.о. не можливо купити. Банальна заздрість, сам на таке авто заробити не можеш (бо мізків не хватає), вот і бризкаєш слюною в інтернеті. Жодним чином не виправдовую водія, судячи з відео було перевищення швидкості(як мені показалось), але інших факторів ми не знаємо, можливо занесло на слизькій дорозі, можливо гальма відмовили, а можливо і черговий "шумахер" вирішив погасати..
Волинянин до 123 Показати IP 2 Грудня 2016 12:40
О, парнокопитний власник авто на іноземній реєстрації відгукнуЛОСЬ!!! Не повіриш, заздрості 0, одна зневага до таких як ТИ. Нарахунок купівлі авто в Польщі: не купляв і не куплятиму, тому-що це вже неможливо назвати автомобілем. Завжди купляв однорічні авто з мінімальним пробігом. Ввозив згідно чинного законодавства, а не так як ВИ (хитрозроблені). Нарахунок 20 ліття водія це моє припущення, тому-що елементарні правила дотримання дистанції та перевищення швидкості йому невідомі. Так що, шановне, робіть висновки. Не знаючи людини, не бризгай слюнею.
Андрій до Волинянин Показати IP 2 Грудня 2016 12:23
Подивись уважно ще раз! Подивись на ситуацію перед аварією. Я згідний, що БМВ рухалась занадто швидко.... Але водій БМВ прийняв саме правильне рішення..Він міг піти вліво на зустрічну і наробити біди, міг бити в багажник жовтий Рено (який би перелетів через перехід з незрозуміло якою траекторією), міг би просто тиснути на гальма (і не встиг би зупинити машину однозначно!)... Але водій розвалив машину в хлам і постраждав лише сам! Тому не треба так жорстко його травити (хоча він сам є винуватцем на 100%)... Пішоходи!!! Особливо тупенькі молоді мамочки, будьласка, уважно дивіться на дорогу від початку переходу вулиці і до завершення переходу, особливо на дорогах, де 4 полоси і, відповідно, всі 4 є небезпечні поки не перейдеш на тротуар.
Алекс до Андрій Показати IP 3 Грудня 2016 23:22
Андрей, вы не правы, перед знаком пешеходный переход водитель обязан снизить скорость с учетом что возле перехода стоят люди. А водитель бмв разогнал машину на 300 метрах до 80 км, принял верное решение пролететь между Рено и деревом и если бы не случайность раздавить 2 детей и женщину. И вы принимаете его сторону только, потому, что по счастливой случайности все живы.
К волинянину до Волинянин Показати IP 3 Грудня 2016 11:41
Мелко мыслите. Водитель не прав в том , что превысил скорость. Увидел пешеходов начал тормозить(на видео видно где), и специально выехал на тротуар(в дерево). Спас пешеходов! И, вообще,переход этот там не нужен(куда там переходить?) убрать его вообще, опасно!
123 до Вася Показати IP 2 Грудня 2016 12:37
Жінка сама спровокувала ДТП і потім пішла в іншу сторону гуляти. ПРИБРАТИ пішохідний перехід треба
я Показати IP 1 Грудня 2016 17:51
Або лежачі поліцейські, тоді не будуть літати
Андрій до я Показати IP 2 Грудня 2016 12:45
Лежачі поліцейські - це спосіб знизити швидкість у дворах. На вулицях, які призначені для звязку між районами міста не можна такого робити... Лише світлофор. Інакше це породить багато інших проблем і аварій в тому числі
Нік Показати IP 1 Грудня 2016 17:55
Повезло водію БМВ--за два метри спереді були пішохидт з маленькою дитиною в колясці, а той придурок на БМВ летів явно.Дякую Кенгу-водію що затормозив.
Лучанка Показати IP 1 Грудня 2016 18:06
коментар було видалено
хайнц Показати IP 1 Грудня 2016 18:07
правда від ДЕБІЛІВ ЗА КЕРМОМ він також не рятує(
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2016 18:56
Кількість д*білів росте - всяка наволоч багатіє на різних корупційних схемах, купує авта і бикує на дорозі. Мало не вбив родину, падло, таким треба забороняти водити назавжди.
Жучка до Лучанин Показати IP 2 Грудня 2016 12:55
Про що ти мелеш, чоловіче? Сходи на якісь курси або...
Я Показати IP 1 Грудня 2016 18:58
Прибрати зупинку, перехід!!! Пішоходи вдумайтеся, що Ви потенційні винуватці аварій.!!!
ввк до Я Показати IP 1 Грудня 2016 19:25
Вдумайся ти потенційний пацієнт дурки!!!
Олександр до Я Показати IP 1 Грудня 2016 20:08
То може взагалі припинити ходити пішки, щоб вам, б*длу, не заважати гасати??? Логіка залізна...
34 до Я Показати IP 2 Грудня 2016 12:35
Підтримую 100% Всі аварії на відео виключно через пішоходів. На відео видно як жінка з коляскою спровокувала ДТП а потім чогось не переходила дорогу. А може й далі собі гуляла і не треба було їй переходити дорогу???
help до 34 Показати IP 3 Грудня 2016 08:12
Чим спровокувала? Тим, що стояла на тротуарі?
Оля Показати IP 1 Грудня 2016 19:23
Пішохідний перехід Г*ВНО По всім відео видно, що на цій ділянці дороги всі несуться не нижче 70 км., і цього вистачить. хтось затормозив, а хтось зловив гаву, бо не передбачив зупинку попереднього авто. Світлофор. І не такий що постійно просто мигає, а справний і діючий. тим більше, що тепер там багатоквартирні будинки і магазини, де пішоходвів побільшає.
Василь до Оля Показати IP 2 Грудня 2016 03:25
Можна і 140 їхати, але за багатьох умов! Якщо поруч чи попереду авто, то нема чого гнати, бо кожен може зробити непередбачуваний маневр. Водій повинен дивитися на проїзжу частину та на обочину, яка є тротуаром в місті. Перед кожним переходом встановлені знаки. Якщо по будь-яких причинах ти не встигаєш розпізнавати знаки, то зменши швидкість до такої яка тобі це дозволить. А взагалі, ПДР треба тупо виконувати! Тоді і проблем не буде.
В87 Показати IP 1 Грудня 2016 19:48
Ти геть дурний чи що?Люди мають за кілометр обходити через придурків,які літають,як їм заманеться. В місті треба їздити в 10 разів уважніше,на те воно і місто,а не безлюдна пустеля.
111 Показати IP 1 Грудня 2016 19:51
Хто взаді той і у повній дупі
Доля Показати IP 1 Грудня 2016 20:50
Уважніше не тільки їздити , а й ходити.
водій Показати IP 1 Грудня 2016 20:50
молодець воділа що в тій сітуації (зловив гаву) пішов в дерево а не в коляску а з металом розбереться.
Проходив поруч... Показати IP 1 Грудня 2016 21:05
СпАрТсмЕни хр€нові - омега відтормажувалась так, шо якби люди вийшли на перехід , то вже були б на капоті - а БМВіст фіг вам молодець - тупо уходив від удару - і Слава Богу, що там було дерево...
простокоментатор до Проходив поруч... Показати IP 2 Грудня 2016 10:01
Там в ренухі стопи походу не працювали.
Андрій до Проходив поруч... Показати IP 2 Грудня 2016 12:49
Не правда. НЕ ПРАВДА! Хто уходить від удару в дерево? НІХТО
А Показати IP 1 Грудня 2016 21:09
БМВ головного мозку
1223 Показати IP 1 Грудня 2016 22:32
250 метрів до світлофора на вул.Ковельську. Навіщо там той перехід чи світлофор.
українець)) Показати IP 2 Грудня 2016 00:00
це взагалі шось таке коїться шо взагалі водії просто збожеволіли!!)потрібно бути обережним і виконувати правила дорожньго руху
автодор Показати IP 2 Грудня 2016 02:31
бачимо дерева допомагають..вихід є , сажаємо дерева ..на дорозі))
петро задниця Показати IP 2 Грудня 2016 07:11
на бмв їздять лише диб*ли - як не аварія, так зразу бмв, як хтось викабелюється на дорозі - так бмв, машина для бидл*ти нах
Андрій до петро задниця Показати IP 2 Грудня 2016 12:52
Петро, глянь статистику. Аварії в ПЕРЕВАЖНІЙ більшості за участю ВАЗ/ЗАЗ/ДІРЯВИЙТАБУРЕТ/тощо
Максим до Андрій Показати IP 2 Грудня 2016 22:51
Покажи статистику
кіт Показати IP 2 Грудня 2016 08:31
на дорогах жах. "нова поліція" - позитивним результатом є більш менш однакове ставлення до усіх водіїв. Реальна безпека - тільки негатив. Робіть висновки.
Юрій Показати IP 2 Грудня 2016 09:26
Там потрібно зробити підземний перехід. Бо в плані міста там має бути відкритий спортивний комплекс, та пішохідний міст через Стир від Нашого Краю. Тому люду там явно побільшає... як на мене два підземні переходи на початку набережної і вкінці питання закриє.
Простокоментатор Показати IP 2 Грудня 2016 10:00
А хтось замітив що в Рено стопи не працюють?
Проходив поруч... Показати IP 2 Грудня 2016 19:05
Диванні коментатори - вийдіть на Набережну і подивіться - щоб так тормозити на цьому переході, треба з Ковельської стартувати педаль в підлогу... Полюбому з Омегою в гонкі грали - доігрались. Добре дітей не повбивав...