USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В «гостях» у педофіла. ВІДЕО

14 Лютого 2017 23:31
44-річний чоловік протягом двох років мав стосунки з неповнолітньою дівчиною, його застукали на одній із орендованих подобово квартир. Інформаційне агентство Волинські Новини отримало відео з місця події. Нагадаємо, подія трапилася 12 лютого.

На місці події працювала поліція спільно з Громадським формуванням «Варта порядку», під керівництвом начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Волинській області Віктора Кравчука. Після отримання відповідної заяви, усі вони спільно здійснили виїзд на квартиру, що на вулиці Ветеранів.

З'ясувалося, що ця квартира й була місцем інтимних зустрічей. Як запевняє сама дівчина, учениця 9-го класу однієї з шкіл міста, - примусових, бо вищезгаданий педофіл Саша її залякував і змушував туди приходити.

Як розповідає сам затриманий, він збирався одружитися з дівчиною, і про це нібито відомо її батькам. До того часу, як вона досягне повноліття, хоче бачити її поруч – аби вона не займалася дурницями й добре вчилася. Мовляв, забрав дівчину з «Рівненської», де вона займалася проституцією. При цьому сам користується її інтимними послугами. Також, каже, не відмовляє їй у грошах та покупках.

Про те, що інтимний зв’язок з неповнолітніми карається законом, чоловік знав.

Як з’ясувалося згодом, затриманий – це колишній працівник міліції. Окрім того, чоловік свого часу працював у ДАІ та охоронній фірмі «Арсенал».



До слова, 44-річного педофіла досі не взяли під варту - сьогодні його застали на своєму "робочому" місці - у непомітному вагончику навпроти МРЕВ.

Інформацію про затриманого луцького педофіла прокоментував керівник правоохоронних органів Петро Шпига, який безпосередньо причетний до контролю за цією справою.

Журналісти поцікавилися, чи перевіряли стан психічного здоров'я затриманого, коли приймали його на роботу (адже відомо, що педофіл - колишній міліціонер). На це керівник поліції відповів, що знав його як адекватного працівника раніше, але люди з віком міняються, можливо, після нещодавнього розлучення його психічне здоров'я зазнало змін, також могли вплинути і різні соціальні фактори, які зараз важко об'єктивно оцінити.

На завершення розмови Петро Шпига пообіцяв, що справа буде вивчена з особливою ретельністю, а винний - покараний згідно з чинним законодавством.

Додамо, наразі відомо про 5 дітей, з якими екс-міліціонер мав статевий зв'язок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
АС Показати IP 14 Лютого 2017 23:54
Жах які гнилі судді і прокурори раз чули і не закрили
зе Показати IP 15 Лютого 2017 00:50
зробили по суті з нічого скандал, та малолєтка скоріше всього сама його і доїла)))
АС до зе Показати IP 15 Лютого 2017 08:40
Тебе збоченця це радує,пр*дурки насолоджуєтесь від думки що дядя дитину гвалтував а вона плакала потім бив і вона приходила сама
зе до АС Показати IP 15 Лютого 2017 09:23
Подивись уважно відео-вона шм*ра з Рівненської і скоріше ще б тебе згвалтувала!!!!
101 до зе Показати IP 15 Лютого 2017 23:02
"наразі відомо про 5 дітей, з якими екс-міліціонер мав статевий зв'язок" бідний педофіл, всі на купу йго доїли.
Лучанка Показати IP 15 Лютого 2017 01:01
Чого воно ще не сидить?
Гггг Показати IP 15 Лютого 2017 01:21
Оце тіп гоне)))
Віктор Показати IP 15 Лютого 2017 01:39
Санкція статті не передбачає реальне позбавлення волі, а тому і не закрили.
Зайчик Показати IP 15 Лютого 2017 01:56
Дівчина з неблагополучноі сім"і,вистоювала на рівненській..в мене питання,а де ж були соціальні служби?де поліція ? Бо наскільки розумію рейди на цих нічних метеликів не влаштовують щодо перевірки документів і там може стояти собі любе-рябе від 10 до 100 років.А соцслужби зади прогрівають в кабінетах..а батьки відповідно дбають про пляшку.І тут випливає б*дло-лох саша,який самий винуватий в цій історіі.Він винний це факт,але проблема глибше,і чомусь не вспливає ні в статтях,ні в головах
Лучанка до Зайчик Показати IP 15 Лютого 2017 09:22
А Саша твій друг?
Зайчик до Лучанка Показати IP 15 Лютого 2017 12:45
Дуже можливо,що для тебе він просто саша,а для мене -44-річний фігурант у справі)
Світлана Показати IP 15 Лютого 2017 05:56
Жах!!! Батьки! Ховайте дітей. Таке бидло на волі!!! А якби був простою людиною, то вже сидів би... Нічого не міняється.
школа юних дівиць до Світлана Показати IP 15 Лютого 2017 09:29
куди ховати, у підвал чи погріб? світланко, мисли логічно, а не топчи емоційно клавіатуру
Луцьк Показати IP 15 Лютого 2017 06:11
Які люди - така влада. Тобто той факт, що батьки дівчини були в курсі всього і, можливо, підштовхували в лапи цього нелюда цю дівчинку, вас не бентежить
АС до Луцьк Показати IP 15 Лютого 2017 08:35
Батьки можуть бути неадекватні,алкаши,дибіли...А любий здоровий дядько може поламати любу дитину хоть фізично хоч морально тут церква винувата як його простити? Потрібно релігію міняти
Кічкарівка Показати IP 15 Лютого 2017 08:13
А скільки їх таких - збоченців! Ходять між людьми, фонди очолюють, вчать інших, як жити і працювати, а самі - підарасня, в банях з мальчиками купаються. І теж з органів. Правоохранітєльних.
Калігула Показати IP 15 Лютого 2017 08:52
Чому не повідомляють як опинилась на тимчасово орендованій квартирі ця малолєтка?? Він її що у "чумайдані" туди носив??? Чи це була вже готова повія яка ходила туди за черговим приробітком???
Лучанка до Калігула Показати IP 15 Лютого 2017 09:26
То малолєтка ще й винна?Може її ще й тюрму посадити?Він 44-х річний збоченець.
дана до Калігула Показати IP 15 Лютого 2017 09:30
Він їй погрожував, якшо не прийде, то її або в лісі будуть шукати, або відправить її на Ровенську відробляти гроші, які він на неї тратив. То яка тут може бути любов????
коп Показати IP 15 Лютого 2017 08:56
Розвісили соплі, та зараз є такі малолетки, що за пів години висмокчуть усього хребта!! А дякувати треба їх батькам!
Лучанка до коп Показати IP 15 Лютого 2017 09:28
Слухай коп,таких Саш,якщо не посадять,то від***ти по-одному треба.
Лол до коп Показати IP 15 Лютого 2017 09:40
ти даун? бувший мєнт порушив КК і не поніс за це нічого! Причому тут "малолєткі" ***
Юлія до коп Показати IP 15 Лютого 2017 09:46
Коментар вогонь! А зрештою це правда. Неповнолітні дівчата зараз дуже часто самі шукають таких "покровителів". Та і виглядають на років 10 старше свого віку
37 Показати IP 15 Лютого 2017 09:26
Як на мене тут щось нам не все розказують два роки зустрічалися це означає що була згода .А нарахунок педофіл чи ні то ще потрібно розібратися.Подивіть що робиться в нічних клубах одні діти і тільки дивляться щоб зняти когось при грошах і т.д.А потім всі кричать педофіл .Батьки проконтролюйте своіх дітей і небуде педофілів
Ігор луцький Показати IP 15 Лютого 2017 09:31
Два роки,і це після революції гідності!!, все було нормально.Все всіх влаштовувало.Аж раптом,щось пішло не так.Цікаво хто і коли згадав про ту дівчину,якби вона до цього часу працювала на рівненській менеджером по інтиму,мала купу венеричних болячок, а ще присадилиб на наркоту?Зато тепер для журналістів непочатий край роботи,варта порядку поставить галочку,що приймала участь в розкритті резонансного злочина,для активістів він важлива персона(екс-мент) а рєшали біля МРЕО мають можливість позбутись конкурента.Всі задоволені.Бінго!
Активіст до Ігор луцький Показати IP 15 Лютого 2017 12:33
100 процентів здали конкуренти з-під МРЕО.
Хто не скаче Показати IP 15 Лютого 2017 09:37
Мені здається чи ця країна ненька подуріла окончатєльно? Навіть в рашці люди би вже зчинили самосуд, а тут всім пофіг. Хох, ой українці живуть за принципом моя хата скраю і аби в сусіда гірше було. Всерйоз задумуюсь про еміграцію, оскільки в цій незалежній вже дітей боязно випускати на вулицю.
Василько Показати IP 15 Лютого 2017 09:47
Те що до малолітньої приставав то неправильно. А те що розказував судячи по всьому про намір купити квартиру, то дебіл. Так бачу, що нова квартира тобі не світить.
Інна Показати IP 15 Лютого 2017 10:02
Наказувати треба батьків які знали про стосунки і користувалися вигодами.Батьки винні в першу чергу
Анонім Показати IP 15 Лютого 2017 10:16
мене більше цікавлять ,що роблять "рішали" біля МРЕВ - прореформованого переатестованого МРЕВ, з "новими" працівниками, що пройшли через "жорсткий" відбір, чи це був відбір баблом, як і на митниці , а на рахунок неповнолітніх, то зараз багато таких , що дадуть фору багатьом повнолітнім
Ната Показати IP 15 Лютого 2017 11:06
Дівка і батьки самі згідні на це все були. Притягувати перш за все треба батьків, потім шмару, посім цього судака, який своїх чл...м неповнолітню утримував.
Ігор луцький до анон Показати IP 15 Лютого 2017 12:48
А це треба запитати в нашого головного люстратора-реформатора Ри...ова.
звєздачьот Показати IP 15 Лютого 2017 13:37
мєнти провокатори - такі тупі питання задають, що аж смішно....і дісйно чого не спитати в батьків - чого вони не дивляться за своєю дитиною...вони обоє розказують, що зустрічались два роки - о це шо батьки два роки за дитиною нічо не замічали? чи може тій малій за два роки не знайшлось часу, щоб комусь про це розказати....тим більше видно шо він лох, то він там міг їй зробити? ремня всипати??? зараз такі малолєткі пішли, що я не здивуюсь якщо цяфіфа сама на нього вилазила
Василько до звєздачьот Показати IP 15 Лютого 2017 14:39
Враховуючи слова цього підофіла : на Паску в мене тут були. Я з нею в одній кімнаті, а її мама (Наташа по ходу ) в іншій. Про що мова. Не буду говорити, що він їх шпілив обох (свічку не тримав як би). Але є питання до мами....
Зорро Показати IP 15 Лютого 2017 14:54
Заберіть краще рішал і наведіть порядок в МРЕО. А то корупція зашкалює в МРЕО. І всім це відомо і поліції теж. Алеж мовчок бо то свої.
Лікар Показати IP 15 Лютого 2017 15:47
Этот Саша ещё ел малельньких детей и служил он на подводной лодке в Африке,там также на мрео решал .
000 Показати IP 15 Лютого 2017 15:52
Розвели в країні блство. Подивіться в оголошення- "здають кімнати,квартири і т.д. від ... за годину." Шановні правоохоронці, розберіться з цими притонами.
Олекса Показати IP 15 Лютого 2017 17:51
коментар було видалено
коп до ЛОЛ Показати IP 15 Лютого 2017 18:42
Ти видно розумний,мабуть" проффесор"!!! Щось я не бачив у КК такого суб"єкта - "бувший мент" і що він мав понести через два дні- гирю? Чим смаркати перед всім народом навчись думати!! А то подумають що ти святоша. Мабуть рогами вже обріс.
Пі Показати IP 15 Лютого 2017 20:16
Ну, але ця 15 річна ПРИНЦЕССА, якщо 2 рокі їзила до нього на МАНСИ, то чого не заявляла про це раніше, а так САНЬОК не купив кулончик вона його і здала... А далі найде собі іншого ТР*ХАР*. Хоча педофільство іц офф
Свідок Показати IP 15 Лютого 2017 20:24
Ну, менти.... Як вони можуть апелювати свідченнями цієї малолЄткі... ШО ВОНА мол шось там заперечує?!?!? Педофіл Саньок, впродовж цього діалогу увесь час посилається на батьків ПРЕнцессси, то хай би допитали і їх і виклали цей допит в мережу, а так САНЬОК по своємсу і прав. Хто не бажає розпустну малолЄтку?!?! Про це ще Брати Гадюкіни співали! Але таким як Сашка кастрацію трА однозначно. Ну, хоча б 16-річну валив би, а то починати із 13 років!! Срам
діма пейжер Показати IP 15 Лютого 2017 21:15
то ж мій лучший друг балу!!! я йому колись свою падчерку катю подарую в жони!!! хахахахахахахахахахахахахахахахахахаха!!!! ОТО ЖЕСТЬ. А насправді в нього вже 4 розлучення було і діти від якогось шлюбу є, благо що дорослі, можуть самі вибрати чи спілкуватись з ним, хоча їх шкода одних в цій ситуації.
лучанин Показати IP 15 Лютого 2017 21:46
колишній учень школи 15.
Звичайна людина ) Показати IP 4 Травня 2017 00:21
В наш час навіть поліція неосвідчена ( Педофілія (від дав.-гр. παῖς, р.в. παιδός — «хлопчик» + φιλία — «любов») — статевий потяг до дітей, які не досягли віку статевого дозрівання або ж знаходяться лише в ранній його стадії. Статеве збочення. В цієї дівчини статеве дозрівання відбулось раніше віку 13 , якщо вона в 13 вже стояла на "Рівненській ", і вона знала що вона має робити, і що їй за це заплатять.