USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ігор Палиця став головою Одеської ОДА

6 Травня 2014 10:57
Народного депутата від Волині Ігоря Палицю призначили головою Одеської обласної державної адміністрації.

Про це йдеться в указі Президента України № 456/2014.

Так, «відповідно до статей 112 та 118 Конституції України постановляю: Призначити ПАЛИЦЮ Ігоря Петровича головою Одеської обласної державної адміністрації.

Виконувач обов’язків Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ», - йдеться у повідомленні від 6 травня 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
патріот Показати IP 6 Травня 2014 11:08
Ну і хто тепер повірить хоч одному слову Тимошенко?!
Анонім до патріот Показати IP 6 Травня 2014 11:16
А при чому Тимошенко до Палиці, з якої сторони???
мирна Показати IP 6 Травня 2014 11:11
Треба терміново збирати новий Майдан, а то пізно буде!!! Випустили мадам з тюрми, тепер амба Україні буде!!!
українка до мирна Показати IP 6 Травня 2014 12:26
тимошенко туди де була буде спокійніше всім
Олег Показати IP 6 Травня 2014 11:13
Удачі Ваи Ігорю Петровичу! Лучани вірять, що Ви справитесь з цими нікчемами і наведете порядок. Храни Вас Господь!
лпдмуа а простише и до Олег Показати IP 6 Травня 2014 11:15
Я Б ДУЖЕ ХОТІВ ЩОБ САМЕ СКОРІШЕ ВІН ЗІБРАВ КОМАНДУ І ВИКОНАВ СВОЮ РОБОТУ-УСПІХІВ
111 до Олег Показати IP 6 Травня 2014 11:34
Кого ви називаєте нікчемами?
ми до 111 Показати IP 6 Травня 2014 17:34
нікчемами вони називають тих, хто не згодний з їхньо думкою. а ще вони вміють палити...
лпдмуа а простише и Показати IP 6 Травня 2014 11:13
А ХТО УВАЖНО ВЧОРА СЛУХАВ ЯКА ВОНА ПРОІФОРМОВАНА ПРО ПОДІІ В ОДЕССІ ? ТО ДУЖЕ ВИНИКАЕ БАГАТО ПИТАНЬ ІЗ ОБІЗНАНІСТЬЮ В ДЕТАЛЯХ ТРАГЕДІІ -ЗВІДКИ ТАКА ПРОІФОРМОВАНІСТЬ?
інформатор до лпдмуа а простише и Показати IP 6 Травня 2014 11:38
Якщо уважно почитати в неті статті експертів і не проплачених видань, то зрозуміло ким і для чого це все було зроблено в Одесі і Юля та її люди там фігурують о-го-го!!!
вася Показати IP 6 Травня 2014 11:15
А хто буде нардепом? Правильно - ПЕТРО КРАВЧУК, Батькивщина. Пре чуваку.
закон до вася Показати IP 6 Травня 2014 11:36
До чого тут Кравчук? Палиця мажоритарщик і якщо складе мандат, то у Луцьку будуть перевибори!!!
111 Показати IP 6 Травня 2014 11:36
На даний час це правильне кадрове призначення! Будемо вірити, що у Палиці з Коломойським все вийде! Удачі
в них до 111 Показати IP 6 Травня 2014 11:38
в них то все вийде... питання, що нам останется...
Анонім до в них Показати IP 6 Травня 2014 11:48
Україна - єдина та цілісна держава! Наразі це головне завдання...
вася до в них Показати IP 6 Травня 2014 12:27
о це в точку правда
лпдмуа а простише и Показати IP 6 Травня 2014 11:45
ПІЛЬГИ АТО : 1 ДЕНЬ ЗА ТРИ- ДВІЙНИЙ ОКЛАД- БОЙОВІ ПО ФОРМУЛЯРУ -ПОВНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ : НЕВЖЕ ЦЕ НЕМОЖНА БУЛОБ ЗРОБИТИ РАНІШЕ ТАК РОКІВ 21 НАЗАД
хм Показати IP 6 Травня 2014 11:50
Хто б не прийшов до влади - чи Тимошенко, чи Порошенко - кланово-олігархічна система в Україні збережеться. Бо і Порох, і Тимоха - складові цієї системи. Щоб зруйнувати систему потрібна або довготривала еволюція, або повномасштабна війна, чи революція, яка знищить окрім корумпованого суспільства, також і багатьох мирних жителів, знищить економіку і господарство. Такі справи. Хто хоче нормального життя зараз, тому єдиний вихід - емігрувати до нормальної країни.
Анонім до хм Показати IP 6 Травня 2014 11:57
Дякуємо приватній власності!
Віктор до Анонім Показати IP 6 Травня 2014 13:33
Приватна власність існує доти, доки тупі плебеї вірять у її приватність і не згадують, чиєю вона була до того, як стала приватною.
лпдмуа а простише и Показати IP 6 Травня 2014 11:59
ДУМАЮ ЩО ВЖЕ ПІЗНО -ХТО МАВ БАЖАННЯ ТО НЕТІЛЬКИ ВИІХАВ АЛЕ І СІМЬЮ ЗАБРАВ ЧИ СТВОРИВ НОВУ
досвід до лпдмуа а простише и Показати IP 6 Травня 2014 17:33
А я думаю-що ніколи не пізно!!! Хоча сама років 5 як могла бути за кордоном. Але чомусь сиджу тут та чекаю кращої долі, кращої країни, кращих українців та кращої України, але, мабуть, це ще з років 60 треба чекати..., тому, напевно, нажаль, треба їхати в чужу країну, бо тут хороших умов та подальших перспектив для нормальних людей, шкода, але просто нема...і не знаю коли будуть. І народ, ми самі багато в чому винні!!!