USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як волиняни на Світязі купальний сезон відкривали

23 Червня 2016 08:31
Цього року волиняни не поспішали відкривати купальний сезон через погодні умови та високі ціни на відпочинок. Проте на Зелені свята Шацькі озера заповнили відпочивальники.

Цьогоріч ціни за проживання в озерному краї за добу коливаються від 300 гривень за номер до 2500 гривень за котеджний будинок.

Серед розмаїття запропонованих розваг для відпочиваючих – катання на конях, заплив на байдарках, пляжні атракціони, традиційні катамарани та дайвінг.
Попри примхливу волинську погоду настрій туристів по-справжньому сонячний. Сім’ї радіють відпустці, а діти бавляться на пляжі.
Панянки коригують тон засмаги під новенькі купальники, а чоловіки радіють нагоді насолоджуватись цим процесом, не відволікаючись від телефону.
До слова, про гаджети: цього року на шацьких пляжах – це основний аксесуар для відпочинку. Мобільний телефон чи планшет успішно замінили відпочиваючим традиційні «карти», газети та жіночі романи сумнівних авторів.
Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини дуже сподівається, що частина «активних юзерів» під час пасивного відпочинку також читає сайт. Тож бажаємо позитивного літа усім.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анатоль_ Показати IP 23 Червня 2016 08:45
І я туди хочу, але з грошами сутужно стало в мене після Майдану
Ім'я до Анатоль_ Показати IP 23 Червня 2016 11:03
То нащо було віддавати гроші на той майдан? Краще б собі відкладали...
шановний гість до Анатоль_ Показати IP 23 Червня 2016 13:01
а нащо гроші? коли купатися, то розмокнуть зовсім.
Хрен собачий до Анатоль_ Показати IP 24 Червня 2016 01:46
Вчися заробляти, а не нити. А в мене до Майдану було нормально і після Майдану не скаржуся, а сьогодні був на Середземному морі півдня, +35 і мабуть спати не буду, бо спина згоріла, а в серпні, а бо у вересні, коли людей буде менше, ще на світязь поїду. :)
Читач до Хрен собачий Показати IP 24 Червня 2016 23:52
Раніше п....див, зараз не менше п...диш, в плані не чесно заробляв. Якби жив по закону, як живуть більшість людей відпочивав би на березі Сапалаівка. Хрін собачий!
Сема Показати IP 23 Червня 2016 11:28
Класний фоторепортаж!!!
нхя не смішно Показати IP 23 Червня 2016 11:42
коментар було видалено
класссс Показати IP 23 Червня 2016 14:20
ми так відкрили, шо й не помню
Тетяна Показати IP 23 Червня 2016 14:27
Яке ви право маєте коментувати чиїсь книги?? Що означає сумнівні автори?
Гостя Показати IP 23 Червня 2016 21:18
Хтось може підказати, що це за бази на фото?цікавлюся, бо хочемо зняти будиночок на 2 сім'ї ,щоб не далеко до озера,щоб чоловік міг рибалити,а діти мали чим занятись також.дякую
відпочиваючий до Гостя Показати IP 24 Червня 2016 01:26
Бази відпочинку на Гряді
Роман до відпочиваючий Показати IP 24 Червня 2016 09:16
Не тільки, на фото є і Гарт, і трохи Уголок рибака
куркулі Показати IP 23 Червня 2016 23:21
ціни вже як на морі. а комарів - як у поліському болоті
Наталія Показати IP 24 Червня 2016 00:17
Деякі фото з лісової пісні .
Слав'ян Показати IP 24 Червня 2016 01:22
Шацькі озера,найкращий курорт україни