USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Войтович під тиском написав заяву про звільнення

24 Січня 2014 11:21
«Прошу розглянути мою заяву на звільнення мене з посади голови Волинської обласної ради», - йдеться у тексті заяви, яку за станом на 11.17 написав голова Волинської обласної ради Володимир Войтович.

Водночас, виконувачем обов’язків голови обласної ради призначити заступника Войтовича – Валентина Вітра.

Також заяву на звільнення написав перший заступник голови облради Юрій Лобач.

Наразі Володимир Войтович у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповів, що написав заяву на звільнення під тиском євромайданівців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Липины Показати IP 24 Січня 2014 11:28
Трус.
Клава Показати IP 24 Січня 2014 11:29
правильно зробив, хоч людям в очі дивитися зможе.
Шок Показати IP 24 Січня 2014 11:35
А хіба голову облради не самі депутати вибирають??? Бондар, де ти був коли голосували за ВойтовичА???? Чому тоді мовчав? Чи просто зараз зявився момент вскочити у кабінет голови ОДА??? Доречі, а ти розказав мітингувальникам, що саме ти вбухав декілька мільйонів бюджетних грн в ремонт того кабінету? То скажи.... нехай знають як тобі там душ робили і т.д. ....
В шоці до Шок Показати IP 24 Січня 2014 16:13
НЕ ДОПУСТИТИ Бондаяря до влади! Геть руки від корита. Їдь до ляльок!
войтович Показати IP 24 Січня 2014 11:36
Я ,не трус но я боюсь.....
мирон Показати IP 24 Січня 2014 11:47
солідно поступив ! мужик ! не то шо те бородате чепурадло ! триматися за своє крісло буде до останнього !
Луків Показати IP 24 Січня 2014 11:48
Що ще має зробити влада , скількі людей вбити, або яке бидло назвати героєм і пишатись ним, щоб піти не під тиском а по совісті? Сором!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
erh Показати IP 24 Січня 2014 12:02
Стадо є стадо. Клімчук зробив для Волині значно більше. ніж бондарі,банади, гузі разом взяті. Що , знов посадите в крісло Бондаря чи гузя? Ото вже закерують в рідній сторонці. Кожний народ заслуговує своєі участі.
Помаранчева гниль Показати IP 24 Січня 2014 12:03
Бондар вс**вся ще за Ющенка. Це НЕ кандидат на пост губернатора. Це людина низького інтелекту із відсутністю моральних цінностей.
люди Показати IP 24 Січня 2014 12:18
молодець. треба бути з народом
вільна людина Показати IP 24 Січня 2014 12:25
бидло весь євромайдан....... владі треба було зразу їх розігнати,а не два місяця чекати, стадо баранів - ні в кого голова не думає... от і треба було як баранів розігнати батугом... цікаво, коли буде бідність в кожній українській родині євромайданівці скінуться хоча б по гривні на хліб бідним???кожен думає тільки за свою з***цу...
Ти Раб до вільна людина Показати IP 24 Січня 2014 13:02
"коли буде бідність в кожній українській родині євромайданівці скінуться хоча б по гривні на хліб бідним???кожен думає тільки за свою з***цу..." - а зараз по вашому ми багато живемо і Евромайдан утворився так просто, для розваги???? Якшо Яник і його шайка й далі сидітимуть на своїх нагрітих місцях, от тоді бідність народу перейде ще в більше зубожіння. Тоді і поговорим хто думає тільки за своє гузно.
Вільній людині до вільна людина Показати IP 25 Січня 2014 10:22
Що багато хапонув? Боїшся втратити багатство? На тамтому світі воно не потрібне, срібло,злото - все болото.
Грім Показати IP 24 Січня 2014 14:06
Шановні Лучани !!!! А при чому тут Войтович ???? Що Може Войтович чи Клімчук закони в Верховній Раді приймають. Вот і продали ви свою свободу за 500 грн
маша до Грім Показати IP 24 Січня 2014 14:21
100%! ше клімчук то ставленик яника а войтович то взагалі тут ні до чого !
111 Показати IP 24 Січня 2014 19:29
так Войтович був людиною Клімчука.
джо Показати IP 24 Січня 2014 19:45
Клімчук і Войтович багато що зробили для Луцька і Волинської області ави???Підтримуєте Бондаря???